АПРИЛчо вече може да пълзи,кога ли ще започне да върви?

  • 14 833
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 130

Еее, сега ви изчетох постовете от миналата страница...ама вие големи селянки се извъдихте всички бееее...има ли някоя изобщо дето се е целунала и на... за пръв път в  градски условия??? Е, аз да си призная – и аз си имам един спомен от село – до един водопад – тогава ходех с бели широки панталони и 2 тениски една върху друга – слушах Ред Хот, Трейси Чапман...имаше и дъжд от падащи звезди...еххх, ама искам да съм пак една такава млада и ... newsm76

Съни - ама изумява ме твой Санди!!! И чао казва! Явно тайната е захранване на 3-я месец... Hugнапоследък голям зор това хранене - научи се, че може да стиска лъжичката с венци и като стисне...Да ви споделя, че НЕ съм доволна много от Хип елда каша - става на топчета...А освен Оризова на Милупа и Ябълка на Хумана какви др безмлечни има и ми препоръчвате?

Момичета - абе аз четох-четох, ама не разбрах - кой е пропълзял между Анилинда и Ивейн??? Ох, представям си каква тръпка е...днес мъчих Елица да седи - не и не...и да казва чао, да дава боц, моц, 5 и 6...само ми се хили сладко-сладко и това е...ама то на мен и това ми стига...Хайде лека - утре неделя и гледам, доста дами от форума явно са се усамотили с половинките, така да се каже Embarassed

# 46
  • Мнения: 130
 Joy hahaha Laughing предтсавих си сега (след като се прочетох поста) как Анилиндаи  Ивейн пълзят една до друга  Hug

# 47
  • Мнения: 200
Честита Месечинка на Поли и на всички празнуващи днес месечинковченца! (вече е след 00:00 часа )

Лурдес ако питаш а събирането на багажа- свекитата купиха коритце, за да не мъкнем ние, шезлонга не го ползваме вече, взехме само сгъваемата кошарка и нейните дрехи, козметика и лекарствата и и нашите неща. Взех и повече бодита  и много памперси. Иначе предполагам че където и да отидете все ще има магазни и аптеки и дори да забравиш нещо може да го купиш. Иначе ние още хал хабер си нямаме къде , с кого и как ще сме на НГ. Сега точа лиги за мойто РД че е скоро

Габа не иска да суче от шише  (а аз се чудя що тия пюрета ги плюе от шишето като и давам), изцедих се тъй като беше рано за яденето и а пък ме заболя гърдата и взе да тече, и после като дойде време и давам от шието - тя усети че е мляко облизва се, ама като усети бибата в устата си и я бута с език и се гнуси. Сега съм я оставила в хладилника, не ми се хвърлят 150 мл кърмичка и утре ще и направя каша или пюре с нея.
И се наложи да досуква каквото е останало от двете гърди. Добре де не е ли по лесно от шише? . А и откакто и израстнаха зъбчетата не иска и биба, доста по рядко и я давам . Но за сметка на това прояде пак кашите и то с пълна сила

Лека нощ мамчета и бебоци  ние сме Off ...

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мусито, сърдита съм Crossing Arms Обаждайте се като идвате, де Wink
Мойто диване досега се дра Tired Тия зъби и разказаха играта, и на майка и също ooooh!
Лурдес, ние вероятно на НГ ще сме си вкъщи с децата Thinking Иначе, като ходим при свеки, се запасявам все едно отиваме някъде с преспиване, защото там, където живеят, няма абсолютно нищо, което може да се вземе за бебе и дете. За празниците, обаче, ще трябва да се уговорим с брата на мъжа ми, защото не може да се засечем у свеки Sad
Уф, ще лягам вече, дано и дребната заспи, че ме чака ранно ставане и месене на питка - ще ходим на гости у баба ми, а дядо ми много уважава моите творения в кухнята Flutter

# 49
  • Мнения: 2 531

Добро утро и чаша кафе от мен!!!

# 50
  • Мнения: 121
Добро утро! Благодаря за кафето Вени-б ! bouquet Hug
Лек, спокоен и усмихнат ден изпълнен с разходки на всички желая!
   Heart Eyes

# 51
  • Русе
  • Мнения: 154
Съни - ама изумява ме твой Санди!!! И чао казва! Явно тайната е захранване на 3-я месец... Hug

Само да уточня,че не го казва,а го показва  Wink .Незнам каква е тайната ,ама ние започнахме да се захранваме на 2 и половина  Crazy .Ти нали беше споменала нещо за гостуване в Русе ?Шегуваше ли се или реши да не ми се обаждаш?

Ако знаете снощиу как съм се смяла със Санди...чак сълзи ми текоха  . Говорих с една приятелка по телефона и като си приключихме разговора аз и викам "чао,чао" и момента,в който затварям телефона гледам Санди ми маха от леглото си и ми се смее  Joy  Помислил е че на него казвам и ми прави "чао"  hahaha .Едвам спрях да се смея  Crazy

Честито на всички празнуващи    bouquet

Приятен ден на всички останали  Hug

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 10:03 от SUNI_22

# 52
  • Мнения: 96
Добро утро!
Днес моята сладка Ема става на 7 месеца!
Почерпка!


По-късно ще ви видя пак!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
Честити месечинки на Ема, Даниел и Полина  bouquet  bouquet  bouquet
Вени, тенкс за кафето, ще го изпия с огромно удоволствие Sunglasses
Днес ми е тръгнало наопаки от сутринта Tired Времето е отвратително, а щях да си пера единия килим на двора у баба ми; явно няма да стане Confused
Питката и тя нещо ми върти номера, брашното ли беше кофти, не знам. В резултат, така ме зацепи тиквата, че не ми се мърда от къщи, но няма начин-обещахме да отидем на гости.
Муси, Ласи, страхотни торти Grinning Дано и аз успея да направя свястна торта за именния ден на Димито Praynig
Толкоз от мен, помрънках, сега бягам Mr. Green

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Добро утро   bouquet

Ей това време е ужасно направо, едно такова схлупено, само да му легнеш и да спиш спиш спиш

И понеже все пак не вали таткото изкара Невена на разходка, а пък аз уж домакинствам и контролирам писането на домашни.  Mr. Green


Честити месечинки на Ема, Даниел и Полина!


Сисе, темата е страхотна! Бравос!  Hug

# 55
  • Мнения: 116
 Здравейтеееееееее!  Hug Hug

 helenblondy, тц тц тц пак не си разбрала.. doh  Между мен и Тодоран, пълзи Ivane  hahaha hahaha hahaha rotfImao

 Честити месечинки на Ема, Даниел и Полина! Tada bdbaloni

 Aquariel, от къде ги вадиш тия емотиконки бе? Много джиджини  Crazy

 Айде лек ви ден, че и аз като Ясмина уж чистя, докато дечко е на разходка с баба си   Wink

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 52
Добър ви ден и честито на порасналите бебчета!!!

Бягам да шетам,че днес сме сватбари Mr. Green

# 57
  • Мнения: 16
Здравейте момичета! Моето сладко чудовище е добре пакетирано, в стола за кола, на балкона, че нямам сили да мъкна колички и чудеса до парка за 40 минутна разходка- дано никой не реши, че съм мързеланка. Blush Просто след цялата бездарна домакинска работа си мисля, че мога да се отдачм малко на форума.  PartyСъс закъснение честито на вчерашните бебоци и на днешните също, на новозъбчовците и на интелигентните жени, които са се организирали да се омъжат- нещо което така и не намерих време да организирам. Rolling Eyes По темата за НГ- нямама си и на идея. Някъде с бебо- най-вероятно сами в къщи.
Бебо отказа да седи навън и сего приказва и се търкаля на юрган на земята- мерси за идеята между другото!
Поздравявам всички и ви пожелавам ползотворна и ведра седмица! Mr. Green

# 58
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Честито на празнуващите месечинки днес и по-специално на Ема на мама Lassi!

Много щастие и пожелавам и безгрижни детски игри!!!!  Tada

# 59
  • Мнения: 96
Честити месечинки на Полина и Даниел!
Благодаря на всички за поздравленията!

Брей, джан-джун човек няма във форума newsm78
Дека сте всички? Чистите, готвите или сте се отдали на соаниране, ондулиране и прочие разкрасителни процедури?

Ние се разходихме и се почерпихме по случай празничето и сега месечинничката позаспа, баща й отиде да си къпе детето(демек колата), а аз от чудене какво да правя опекох дюля, за да разнообразя менюто на детето (стига е яло само ябълки и круши).Ще видим дали ще се радва на успех тозий сезонен плод.

Goldie, избра ли рецепта за тортата? Да се похвалиш после с резултата и да пуснеш някоя снимчица да оплакнем очи!
Емма, аз докато се натуткам,  Хелън ти е дала вече бележка, но ако от още имаш нужда  - свиркай! Ще пишем

Diagnosis:   Allergia acuta rodnini majorum
                   Status post visitorum svekarvorum
DD:   Sensibilizatio chronica
         Insufficientia tarpeniem

Therapia: Домашен стационар без право на посещение!
                Препоръчително спазване на дистанция с цел предотвратяване на инконтаминация - 250 км!

Хелън, аз тамън да отговоря на многобройните запитвания относно липсата на твоята особа и ти се появи! Как мина воаяжът?

Milenni  Hug

Реяна, как е Миленка ?
Хайде до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт