За 3-те безплатни опита инвитро от догодина

  • 4 952
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Да стана въпрос. Три опита от по 5000 лв., ако инвитрото се включва в тези пари пациента не плаща нищо.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Терзиева, много ти благодаря! Звучи доста обнадеждаващо!

# 17
  • Мнения: 2 422
Терзиева благодаря за ифото. Hug

# 18
  • Мнения: 1 284
Терзиева, много ти благодаря! Звучи доста обнадеждаващо!
Благодаря Hug

# 19
  • Мнения: 2 343
Дано това намерение се осъществи и да работи ефективно!

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Дано това намерение се осъществи и да работи ефективно!
Дано! Peace

и все пак, нека поясня, че не всичките 270 000 двойки са за ин витро - т.е. тези двойки имат проблем, но всички са за ин витро.
Отделно, че това е стара статистика и вероятно става дум за по-висока цифра.
Страшно е направо.... Cry
Личното ми мнение е, че трябва да има пътека и за инсеминациите.

# 21
  • Мнения: 2 343
[Личното ми мнение е, че трябва да има пътека и за инсеминациите.
Подкрепям с две ръце! Peace

# 22
  • Мнения: 3 376
Разбира се, че трябва клинична пътека и за инсеминациите  Peace Все пак проектите за догодина са страхотни, много ме радва този напредък  Party Само като се сетя, че предните години вместо напредък имаше "назадък" - 2006та отпускаха по 3000лв на двойка, но в средата на годината спряха програмата; 2007ма сумата стана 1500лв, като не помня дали не спряха по някое време програмата. Дай Боже от догодина и ние да се наредим сред "белите" държави с минимум 3 опита, поети на 100% от държавата (в общи линии натам върви програмата, макар да не е точно такава постановката)!  Peace

# 23
  • Мнения: 248
Момичета, моля Ви, кажете ми къде да отида? Аз съм от Пловдив и съм ходила при много уж специалисти, но само прегледи, а вече съм на 36 год. и няма за кога да чакам! Все пробваме с моята половинка и все не става. Искам да отида на подходящото место и да разбера ще мога ли да имам дете или няма да мога, за да знам от там нататък какво да правя! Предварително Ви благодаря!

# 24
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Момичета, моля Ви, кажете ми къде да отида? Аз съм от Пловдив и съм ходила при много уж специалисти, но само прегледи, а вече съм на 36 год. и няма за кога да чакам! Все пробваме с моята половинка и все не става. Искам да отида на подходящото место и да разбера ще мога ли да имам дете или няма да мога, за да знам от там нататък какво да правя! Предварително Ви благодаря!
обърнете се към клиника по стерилитет, незнам кои клиники в Пловдив се занимават с проблема. дано момичета от Пловдив се включат и да те посъветват.
ето ти три сайта на клиники в София:
http://www.ivf-bg.com/
http://www.invitro-bg.com
http://www.ivf.bg

http://www.ivfpleven.com    - тази е в Плевен

# 25
  • Мнения: 59
sve_georgieva,
Ако искаш би могла да си запишеш час при д-р Даскалов. Работи в клиника Медикус Алфа. Мисля, че е доста добър и поне за начало може да ти помогне да се ориентираш къде да търсиш причини за стерилитета, а също и изследванията, които трябва да си направиш.
Успех!  Wink

# 26
  • Мнения: 248
Благодаря Ви момичета! Много сте мили!

# 27
Разбира се, че трябва клинична пътека и за инсеминациите  Peace Все пак проектите за догодина са страхотни, много ме радва този напредък  Party Само като се сетя, че предните години вместо напредък имаше "назадък" - 2006та отпускаха по 3000лв на двойка, но в средата на годината спряха програмата; 2007ма сумата стана 1500лв, като не помня дали не спряха по някое време програмата. Дай Боже от догодина и ние да се наредим сред "белите" държави с минимум 3 опита, поети на 100% от държавата (в общи линии натам върви програмата, макар да не е точно такава постановката)!  Peace
това е така.
ще бъде добре ако поемат инсеминациите поне и по 1 опит на първо време пак ще бъде добре. в тая бедна държава ще е добре и един опит, но ако приемат проекта с три ще бъде най-добре. аз лично мисля, че нещата за да тръгнат в правилната посока трябва да поемат инсеминациите, защото доста двойки ще успеят по този начин, след това по 1 нвитроили иски и в последствие още възможности, но все пак това е политическо решение и ще чакаме крайния резултат. дано е добър за всички ни. Praynig

# 28
  • Мнения: 278
Моля, кажете къде да прочета повече за финансиране по здравната каса.

# 29
тази година приключи. в началото на следващата ще публикуват изискванията си и чрез клиниката в която ще правиш процедурата ще ти подготвят документи и така. повече инфо има в друга тема за здравната каса и документите за кандидатстване. Peace

Общи условия

Активация на акаунт