Д-р Стефан Чанг и "Тайните на отслабването"

  • 34 945
  • 336
  •   1
Отговори
# 315
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, преди малко си направих Дао-то и незнам дали си внушавам, но се чувствам ободрена Simple Smile за съжаление не успявам да го правя всеки ден, но поне се опитвам максимално често Simple Smile

# 316
Здравейте момичета !  Peace
Аз вече съм напълно отчаяна - не мога да преборя тия килограми ,не знам какво да правя ! И Дюкан , и Ипократис ,и глад -всичко пробвах ! Но не мога да издържа и седмица без да се натъпча .... Спортувам много,а ако спра никаква диета няма ефект .  CryСъжалявам ,че така се оплаквам ,но наистина този Чанг ми е надеждата .  baby_neutral #2gunfire newsm78
Преди години като чуех ,че някой е на диета и му се смеех ,викам си тва е порочен кръг - а сега и аз съм в него ! И то се тръгна от едни 3 кг ,които исках да сваля . Станаха 18.....
Ако някой има малко мотивацийка,личен опит или нещо от тоя сорт в излишък ,да сподели   bouquet Hug Heart Eyes

# 317
  • Мнения: 488
sweet`sixteen  bouquet разбирам за какво говориш! Пробвала си какаво ли не... При много хора режимите действат, но понякога се случва някой режим да не е подходящ за теб. Има и друго - навремето Дюкан ми подейства много добре, но се отпуснах и качих... втори път когато го направих - не се получи... просто организмът се бори и не става. Аз се чувствам най-добре с 90-дневната и вчера след като си купих книжката, и вечерта, и сутринта си направих коремните масажи... Да видим, ако съм постоянна дали няма да има резултат? А от д-р Чанг могат много неща да се научат, например веднага мога да приложа правилото за хранене в определени часове. На какъвто и режим да си - това може да се прави  Grinning Желая ти успех!  bouquet Само няма да се отчайваш! Hug

# 318
Страшно ти благодаря, Drunvala за отзива   bouquet

То е ясно - с диети не всеки може явно . Но този път съм решена !! ( И какви сънища сънувах тая нощ малеее ooooh! #Crazy Laughing)
А и между другото само като си кажа "този път" и се вцепенявам от мисълта ,ако има и следващ . Този ,който е казал ,че с килограмите да се бори човек  е лесна работа ( от психическа гледна точка ) ,много се е объркал ! Но както и да е ,не искам да ви отегчавам с мойте драми Crazy
И аз съм в отбора вече !  Hug

# 319
  • Варна
  • Мнения: 40
Здравей,sweet sixteen! Hug
Не се отчайвай-само този,който не е минавал по този път,той не знае колко е трудно най-вече психически да се справи с излишните килограми! Peace
Трябва да се потрудим за това,да бъдем слаби!Който и режим да избереш трябва да си постоянна и да си наясно,че нещата не стават изведнъж!Но когато човек отслабва в хармония със собственото си тяло,тогава нещата се получават!Хубавото на принципите на докторЧанг е в това,че ти можеш да правиш всички онези неща,които обичаш,да имаш абсолютно нормално ежедневие,но то трябва да е съгласувано с тези принципи.Няма глад,няма отпадналост-изисква се едно и това е ПОСТОЯНСТВОТО! Peace
Аз се ръководя от нещата описани в тази книга и съм доволна от това,как се отразяват върху фигурата и психиката ми,а също и как влияят върху ПМС и апетита!По нагоре бях писала и резултати,други момичета също-потърси ако искаш из темата! Peace
Придържам се  вече и към здравословното хранене на 90 дневната!
Успех! Hug

# 320
Мацки HugТук ли сте ? ( а и с малко закъснение : Честит 3-ти март! Mr. Green )

Ето  и моят първи ден как мина :
сутринта се успах и за това ядох направо за обяд :

12часа : пиперена мусака ( някаква адски вкусна манджа със яйца,печени чушки и лук ) + 1 маалко парче картофен хляб

18 и 30 ( преди малко) : салатка от ряпа ,моркови и зехтин с лимон , 3 кюфтета и отново малко от манджата на обяд

правих всичките упражнения (елени,костенурки,.. Laughing),изпотяването също ,
и се чувствам супер !

Ето с какви мерки започвам , ще пиша след седмица за резултатите :

168 см , 71 кг
бюст:97.5
талия:70
има едно място ,нз как се казва точно най-горната част на дупето и най-долната на кокала на хълбоците newsm78 Whistling : 96
дупе(най-широка част) -100
дупе(най-долна част) -95
бедро- нз как да го меря ,но да кажем 60


Успех ви пожелавам на всички  ( и на себе си нали съм егоист  baby_neutral)  и пишете  bouquet

# 321
Сисолинда,първо да ти благодаря за темата !!!
Наистина така е . воля = постоянство . Иначе всеки може да не яде нищо и после  chef #2gunfire  Mr. Green
Щ прочета по-обстойно темата ,но се заинтригувах и от постнатите от книгата резултати-на първа страница ,които си написала. Няма значение де , ти го каза : търпението е неизбежно!!!
Малко ,много - важното е някога да паднат  Mr. Green

Поздрави и успех !!! Hug  bouquet

# 322
  • Мнения: 0
Здравейте сладурки !
Да докладвам първи резултати след 7 дни .
Талия - -2
ханш- -1
бедро--1
килограми-1,3 Grinning
Най-щаслива съм от факът ,че не гладувам особено ,което ме предпазва от зверско преяждане с разни изкушения.
sweet-и , наи -добре е бедрото си да го измерваш първо в най-широката му част горе , а след това и четири пръста над коляното. Така мерките са относително точни.Когато успееш да обхванеш между върховете на средните пръсти на ръцете си и върховете на палците долната част,значи си достигнала идеалните за твоя ръст размери. Успех! Grinning

# 323
лейди 13 ! Браво за резултатите супер са !!  bowuu Наистина този режим е уникален -просто е супер.И много благодаря за обяснението как се мери бедрото.Винаги съм се чудела Thinking

Да докладвам : тази сутрин се събудих към 4 да уча за изпит и корема ми така се беше свил ,стържеше ми -абе направо умирах от глад и си хапнах доста Blush - малко кюфте , филийки с халва ( бял хляб)  Премерих се по-късно сутринта и  #Crazy бях -1 кг .
Днес заради сутрешното пиршество :

обяд 12 часа : малко топло хлебче от фамилия ( не повече от 40 гр-50 гр)
вечеря 18 часа : пак такова хлебче + банан

тренировка 1 час спининг

след тренировката се премерих : 69 кг (общо минус 2 за 2 дена )  #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 #2gunfire
явно доста вода съм задържала преди  Crazy bowuu

както и да е
айде да не развалям тенденцията ,по-натам ще пиша .
 Hug  bouquet

# 324
  • Мнения: 17
Здравейте,
аз не мога да се похваля за сега с промяна на килограмите, има разлика от няколко грама, но при мен е от задържането на течности и затова не го отчитам като +, с мерките в края на седмицата ще видим защото се мерих едва на 01.03.
Правя всички упражнения, само за фрикцията нямам много време, правя я сутрин като се събудя, вечер не винаги успявам след приказката обикновено заспивам първа  Laughing
Дано резултатите не ме отчаят, май трудно ще тръгна "надолу"  Tired

# 325
  • Мнения: 5 591
Добро утро,момичета!Сервирам кафето и ви пожелавам хубав ден и много минуси.


# 326
  • Варна
  • Мнения: 40
Здравейте,
аз не мога да се похваля за сега с промяна на килограмите, има разлика от няколко грама, но при мен е от задържането на течности и затова не го отчитам като +, с мерките в края на седмицата ще видим защото се мерих едва на 01.03.
Правя всички упражнения, само за фрикцията нямам много време, правя я сутрин като се събудя, вечер не винаги успявам след приказката обикновено заспивам първа  Laughing
Дано резултатите не ме отчаят, май трудно ще тръгна "надолу"  Tired
Не се отчайвай!Затова сме тук-да те подкрепяме! HugНаблягай на фрикцията-нея трябва да я правиш по-често!Аз специално изключително наблягам на нея-може да не ми остане време за другите упражнения,но за нея винаги имам! WinkОграничи течностите и се храни в определен час-сигурна съм,че ще имаш резултати! Peace
Успех ти желая от сърце!
Ванче,благодаря за кафенцето!  bouquet

# 327
  • Мнения: 3 576
Момичета,
много интересна темичка!

Ще я изчета цялата и се надявам да се включа скоро и аз с резултати  Hug

Дали може някой да ми прати книгата сканирана или да кажете откъде да я намеря, т.к в Хеликон е изчерпана....?

# 328
  • Мнения: 17
Аз я поръчах от : http://books.svetove.com/c/p-p/m-471/id-26964/дао-на-балансираното-хранене-стивън-чан.html

# 329
  • Мнения: 5 591
Честит 8ми март,момичета!


Общи условия

Активация на акаунт