Мама НОЕМВРИ ще чака с бебчо на топло в тумбака!

  • 10 929
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • русе
  • Мнения: 15
Здравейте! Lightblue и Pepena, чудесни дечица....  bouquet, да са ви живи и здрави. Малеее, страшничко става, Пепена, благодарим за разясненията, ама не ми подейства никак оптимистично Sad

# 16
  • Мнения: 297
Добро утро и от мен,сладуркиии!
Браво на Тонеса за хубавата темичка  Hug
Лайтблу,сина ти е страхотен.Да сте живи и здрави.
Пепена браво мила,изкара момата сега ще се гледкате и папкате.
 Много скапано време  Sad
Днес е Св.Иван Рилски-Чудотворец.
Това е от мен,ще се ровя в нета и ще гледам тв.
Лек ден и приятна почивка   bouquet

# 17
  • Мнения: 252
Запис, че се ядосах. Писах, писах и накрая...

# 18
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен,минавам да се запиша,че скоро май няма да мога .Тия дни си отиваме в Плевен при нашите,където ще раждам,а там нямам нет и ще пиша живот и здраве като се върнем с бебо(във Велико Търново).
Разгледах снимчиците на малките бебчовци-Толкова са сладки направо ми става едно такова мило като ги гледам lovekiss
Искам първо да поздравя завърналите се мами Hug
НА тези които ще раждат-леко и безаварийно раждане и само позитивни емоции newsm44  и не се страхувайте!!!
На всички пожелавам здрави и пухкави бебчовци и дет се вика ,като се върнем ще си разказваме  love001

# 19
  • Мнения: 81
Добро утро мамчета  Hug
Галчо не сте само вие така шавливи ,аз снощи направо полудях  ooooh!В легнало положение това човече пощурява  Twisted Evil като стана и то мирясва ...Луда работа
 
Вале радвам се ,че ти е харесало клипчето аз много се забавлявах на него

# 20
Добро утро.Отдавна не съм влизала.Да ви кажа ,че Мариела Ангелова от Пловдив роди на 15.10 вечерта момиченце 2.300 и 47 см .Добре е за малко ще е в кувиоз докато достигне 2.500.Тя вече си е у тях.Аз малко се плаша като гледам колко мамита раждат все по раничко.Вече и моя ред доиде маи.Аз нали съм за 8.11 ,но последният път излезе при доц.Балев за 20.11.И сега незнам кога да чакам. newsm78Но то си знае.Според вас 2.560 за 35 седмица малко ли е като килограми за плода?

# 21
  • Мнения: 173
galisis и моя малък е така. нощна птица, вечер ще ходим по дискотеките с него а през деня ще спим newsm68 dance

# 22
  • Мнения: 690
Тъкмо се чудех как така съм се вредила първа тая сурин, а то вие сте се преместили в новата темичка.. добре, че Пепена ме светна   bouquet

Ей, нагледах се на малки сладури   Пепна, Мери, Лайтблу - страхотни бебчовци, батковци и кака   Много са сладки - само за гушкане...

Лиони2000, благодаря за хубавите вести, а за бебчето не се притеснявай, първо ехографа дава отклонение и второ бебчетата са различни. всичко ще е ОК!

Честито бебче на Мариела Ангелова! Да и е ива и здрава дъщеричката!

# 23
  • Мнения: 916
Добрутру,

Все още 2 в 1, снощните контракции останахе без продължение... Обаче ми мина явно периодът с прилив на енергия и се чувствам като парцал... Не мога да мръдна, едвам до магазина отидохме и сега съм просната на канапето и ми е крив светът  Sick Освен другото, много ми се заподуваха краката и ръцете, вече даже сутрин се будя с подути крака -  не знам, сигурно задържам вода ли, що ли. Утре съм на преглед, да видим доки какво ще каже.

Пепена, мерси за разказа и снимките, голяма сладурана си имаш. Лайтблу, леле, Симеон отде толкова коса, голям сладкиш  Hug

# 24
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен

Страхотни бебчовци си имаме в отбора-да са ви живи и здрави smile3525
Честито и на Мариела-пожелавам бързо наддаване на бебчо и скоро да си е вкъщи
Тонеска- newsm51,страхотна темичка
Петенце-стискам палци всичко да мине както трябва в Плевен
И аз не мога да спя като хората,само се въртя,ама и това вече не е лесно #Cussing out

# 25
  • София
  • Мнения: 167
Един бърз запис, да ви намеря по-лесно после и един въпрос - колко хълцат вашите бебета?  newsm78 Мойта г-ца имам чувството, че нон-стоп хълца.  Последните дни поне по 2-4 пъти на ден я усещам как ритмично подскача. Явно е голяма жаба и все нагълтва водица, ама ... нормално ли е чак пък толкова?

# 26
  • Мнения: 22
Едно такова мило ми стана като видях снимките на бебчовците...  Hug
Честито и на новата мама!   bouquet

# 27
  • Мнения: 81
 Честито на Мариела Ангелова ,бързо възстановяване и на двечките
Илка и ние доста хълцаме  smile3521

# 28
  • Мнения: 21
Честито на мама Мариела, да сте живи и здрави и бързо да се прибирате в къщи.
Бебчовците са страхотни - много сладки!

# 29
Моето коте също много хълца.Аз  дори скоро разбрах,че това ритмичното ритане е хълцане.Но по 3-4 пъти на ден започва и хълца 10-15минути.

Общи условия

Активация на акаунт