Автоимунен тиреоидит на Хашимото (4)

  • 96 507
  • 781
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 908
Ами адреса е ул.Пенчо Славейков 18-"Лекарски Кабинети"
тел.за записване на час 9523600

# 91
  • Мнения: 209
Благодаря, Ninkata80!
Ще си запиша час.
А имаш ли представа за цена на преглед?

# 92
  • София
  • Мнения: 2 908
Ами 30 лв.с ехограф,20 лв без но това е отпреди един месец,днес имам час надявам се да няма промяна Simple Smile

# 93
  • Мнения: 209
Е, добре звучи.
Пиши моля, след прегледа.

# 94
  • Мнения: X
Здравейте, минавам набързо да се запиша и в тази темичка, че нещо съм се разсеяла, а вие сте изписали толкова много. Иначе съм добре, когато е топло, застуди ли ставам като мечка и леглото ме влече с пълна сила, да не говорим за адския студ, който изпитвам. Да живеят печките Simple Smile.
Весела вечер  Hug Hug Hug

# 95
  • Мнения: 136
Здравейте,при нас със Стели всичко е спокойно,не пиша ,защото нямам много време гледам да ползвам времето докато е топло да сме навън,надявам се сте добре доколкото е възможно с това заболяване,на мене за косопада ми изписа СЕЛЕН д-р Тодорова защото хем имам косопад ,хем имам много побелели коси и докторката каза че е от Хашомотото,видях сте писали по този повод и рекох да споделя каквото знам,макар и не много newsm78,но чета всичко,макар и да не пиша.  bouquet ПОЗДРАВИ.

# 96
  • Мнения: 902
Освен д-р Тодорова, няма ли други добри ендокринолози newsm78 newsm78

д-р Мариета Лазарова 
проф.Анна-Мария Борисова (председател на Българското дружество по ендокринология)
д-р Сарафова
доц.Ковачева 
Д-р Иванова
доц. Владимир Христов
доц. Боянов

Отзиви за тези по-горе да имате?!!

# 97
  • Мнения: 371
И аз съм болна от това заболяване, но нямам никакво лечение още. Веднъж в годината ми правят кръвни изследвания и  ултразвук. За сега всичко е в норма, но имам проблем с хормоните и  от 2 години не мога да забременея. Според вас дали има връзка между всичките тези неща? Аз си мисля, че можеби има.

# 98
  • Мнения: 136
Разбира се ,че има и други добри ендокринолози,просто на нас ни препоръчаха д-р Тодорова,понеже хем е един от най-добрите в БГ ,и същевременно идва в Плевен в Център за репродуктивна медицина и  ние близко,защото ние сме в Ловеч  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 902
galicka, просто за другите няма отзиви...искам да посетя някой от тях, но нищо като информация не съм открила ooooh! а много ми се иска да чуя и чуждия опит

# 100
  • Мнения: 468
А може ли и аз да питам тук за една докторка/ендокринолог .Да не ме скастрят ,че питам на неправилното място.

# 101
  • Мнения: 433
smurfetteаз ходя при проф. Борисова.Доволна съм ,но час трябва да запишеш поне 2 сед. напред, а и прегледа не е много евтин(60лв.)
Marise разбира се ,че има връзка.Ако хормоните не са ти в норма ,защо не са ти изписали нещо?

# 102
  • Мнения: 638
Здравейте,аz скоро не сьм писала тук ,но редовно 4ета!
PIPILOTE,бебко е голям сладуран,да ви е жив и zдрав!
Моми4ета имам един вьпрос,като пия Л_тироксин(25 мг) ми става адски напрегнато и превьzбудено преz деня.Днес не остана време да го пия и се 4увствах добре,на какво се дьлжи това?
Последно преди 3 месеца иzследванията ми бяха:
TSH basal 1,44 norma 0,30-4,00yU/ml
T4 1,13 norma 0,80-1,80ng/dl
T3 2,58 norma 2,30-4,30 pg/ml
Thyreoglobulin-Ak 247 norma <40.0 IU/ml
Какво мислите zа приема на противоzа4ать4ни?
Моя гинеколог ми предписа да пробвам да пия едни които са ниско доzирани.
Ако има моми4ета които живеят в Мüнхен,моля препорь4айте ми ендокринолог!



# 103
  • Мнения: 2 898
sonia_dim, аз също съм с Хашимото и дълго време бях с гранични стойноси на кр. захар. Успях да сваля 24кг със Сиофор. Не знам какво точно го различава от Метформина. Не съм гладувала, но спрях газираното / с което прекалявах /, сладкото и намалих тестото. За сведение, преди това колкото и да съм се ограничавала или гладувала, не съм мърдала и грам.

# 104
  • Мнения: 136
smurfette,наистина незнам други ендокринолози,понеже съм от Ловеч,но съм сигурна че има много добри ,дано другите да имат отзиви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт