Отговори
# 225
  • Мнения: 577
Привет-приемате ли нови приятелчета?
Да ви предстаавя моя синковец:Казва се Васко и е на 6г. и половина от Пловдив.  bowuu
А сега отивам да чета темичката,да не задавам излишни въпроси  Hug

# 226
  • Мнения: 370
и аз да поздравя на патирици рожденничката ,адашка НИЯ.да расте весела,засмяна,умна и красива.  Gift  Party Time newsm59 bdbaloni
моята красавица също се казва НИЯ,затова специални поздрави от нас. baloni
доста отдавна несъм писала в темичката.виждам,че доста неща съм изпуснала.при нас нищо ново ,освен ,че бихме ваксината ,коята ни се полага.всичко беше наред,без реакции.също така на НИЯ и растът кътници.мисля,четака се казваха големите дъвкателни,които са накрая в момента.два са избили.венцитеса се надули и на Ния ий е неприятно.два горни се клатят...идилия.ами това е от мен засега.

# 227
  • Мнения: 583
Честит Рожден Ден на Ния! newsm59С пожелания за здраве и щастливо детство.


А за нас да споделя,че след много чудене избрах училище за моята бъдеща първокласничка и днес я записах.Близо до работата ми,но най-важното за мен беше да имат столова,защото ще се наложи да е по цял ден в училище.

# 228
  • Мнения: 1 134
Честито на рождениците! Да са живи и здрави и много усмихнати!  bouquet

И ние изкарахме семейно няколко вируса. Лошото е, че като се пооправи Мария и отиде в градината лепна следващия и така пак по веригата, но засега сме добре.

Иначе, почти вече не ми се налага да я карам да се упражнява - сама си избира математика или писане и е много старателна. Г- жите в градината дават много от себе си и резултатът е налице. Ще видим докога, де Wink.

Другото е, че Мария ходи на логопед 2 -3 месеца и проблемът с "р" - то е преодолян. Бях се притеснила по едно време, защото тя го заваляше само понякога, но пък не го изписваше в думичките.

Изборът на училище ни предстои. Thinking

# 229
  • Мнения: 147
честит рожден ден на ния и от нас    newsm59

добре дошли на жужи и васко  welcome

и при нас нищо интересно не се случва.на карина също и растът два кътника.много е радостна от този факт и всеки ден ме пита дали са порастнали.на това време cold-абсолютна скука smile3506.но за да разведрим малко темата-започнахте ли с желанията за дядо коледа? santa2 Nature Snowman  madnoel

# 230
  • Мнения: 583
но за да разведрим малко темата-започнахте ли с желанията за дядо коледа? santa2 Nature Snowman  madnoel
[/quote]
Желанията за Коледа са факт  Grinning Елена дори си написа писмото до Дядо Коледа. Иска бебето с докторският куфар от рекламата по телевизия Джетикс...та сега съм в чуденка от къде да го намеря това бебе  Thinking
...то на Дядо Коледа му е лесно,ми аз да му мисля  Laughing

# 231
  • Варна
  • Мнения: 5 574
Ако става въпрос за бебето, на което му никне зъбче, можеш да го купиш от Хиполенд. Има го в коледния им каталог и би трябвало да е в наличност от 25.11.
Аз съм в голяма чуденка за тазгодишните коледни подаръци, защото моята девойка иска часовник бен тен, робот и оръжията на костенурките нинджа. Shocked Неща, които отказвам да и купя.

# 232
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Добре дошла Жужиbouquet
Като се сетя за Коледа и подаръци ми става лошо.......Много го харесвам празника ама и малкия тогава е рожденник,после курбан за здраве на Захари,после РД на тате...... ooooh!Ама е много весело иначе.
А ние вчера имахме тържество в градината за Празника на християнското семейство.Беше хубаво и децата се представиха чудесно.От една майка разбрах,че по англ.език моя Захари му забранявали да отговаря и да казва каквото и да е.Госпожата му казала,че щом знае всичко и знае да чете няма да говори повече,защото не можела да разбере др. деца какво знаят Rolling EyesСтана ми хем много хубаво за моя всезнайко,хем ми стана и жал как си мълчи и не му дават думата. Tired
Незнам вашите деца как са с четенето,но моето чете по 3-4 книжки вечер преди да заспи.Снощи е прочел една на Дисни и три от типа на Франклин/тънки/. ooooh! Не мисля,че е нормално толкова много,но не мога да го спра.Ако не му давам да чете,той чете глупости където каквото види-некролози,обяви....
Той до 4 годишен не говореше,а сега не млъква просто.
И аз съм в много голямо чудене къде да го запиша да учи.

# 233
  • Мнения: 204
Галчоо, ми той сега наваксва човекът  Laughing ! Нека си чете, щом може!
Ние засега само сричаме и "четем" мнооого бавно Embarassed Пък желанията за коледен подарък се сменят всеки час, но съм казала, че Дядо Коледа може да донесе 1 нещо в детската и 1 вкъщи. Като ги сведе до 2-3  ще припкам да купувам.

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честит рожден ден на Ния! Да расте здрава и щастлива!


Жужи,  welcome

# 235
  • Мнения: 256
Галчо, браво на твоето момче!!

# 236
  • Мнения: 370
Галчоо,завиждам ти благородно за детенцето.чете а и има мерак да чете.моята хубавица много я мързи,търси си играта и хич не й е до учене.незнам! newsm78 Rolling Eyesпросто незнам каква ученичка ще е догодина!?не я виждам като такава. Naughtyнаправо се плаша. Confusedвчера г-жата в градината ,й казала  за домашно, мама или тати да й прочетат една приказка и днес тя да разкаже накратко приказката.а моята хубавица отговорила,че в къщи нямаме книги. Embarassedумрях от срам. ooooh!това ме навежда на мисълта,че ще си имам проблеми с Ния в у-ще. Sad

# 237
  • Мнения: 583
Ако става въпрос за бебето, на което му никне зъбче, можеш да го купиш от Хиполенд. Има го в коледния им каталог и би трябвало да е в наличност от 25.11.
Аз съм в голяма чуденка за тазгодишните коледни подаръци, защото моята девойка иска часовник бен тен, робот и оръжията на костенурките нинджа. Shocked Неща, които отказвам да и купя.
[/quote
Не бебето,на което му никне зъбче,а бебето с гипсираното краче  Laughing

Честит празник на всички! Много здраве и мир в семействата ви. Обичайте се!   bouquet
нещо сбърках...вмъкнах си мнението в цитата.  Blush

# 238
  • Мнения: 370
бейлис,аз предполагам,че и в jumbo-магазина също ще има тези бебета,които рекламират по jetix.аз от там ще вземам барби-куклата от диамантения дворец. Whistlingния за това мрънка и каза,че това ще напише в писмото до дядо коледа. santa2

честит празник на всички,които празнуват днес-ден на християнското семейство. newsm24

# 239
  • Мнения: 370
мами,искам да ви попитам нещо.вашите малчугани,мрънкат ли ви за gsmда им купите от сега,поради факта ,че някой от групата им има или някое приятелче?аз имам този проблем.2 приятелчета на ния имат вече телефони  и в градината една момиченце и просто Ния не ме оставя намира по този въпрос.пита,разпитва,цупи се,мрънка,после казва ,че не я обичаме...аз обяснявам,че и тя ще има ,но когато тръгне на училище.но тя пак си знае нейното. Rolling Eyes  Sob callme

Общи условия

Активация на акаунт