Отговори
# 240
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Вече и в детската ли започнаха да ходят с телефони!  Shocked Маги не е изявявала желание, предполагам че защото и никой от групата й няма. Аз лично не виждам смисъл да се купува мобилен телефон на детето преди да е започнало да се придвижва само.  Naughty

# 241
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Да, мрънка си за gsm, а откакто пуснаха Дисни-пакета всеки път щом му види някъде рекламата започва. Беше се опитала да обработи дядо си, но успях да наложа вето за сега.
Дария писа на Дядо Коледа, че иска лъвицата от Хиполенд - една плюшена грамада, висока около 1,2м. Надявам се до Коледа да си промени желанието, както обикновено Mr. Green

# 242
  • Мнения: 583
бейлис,аз предполагам,че и в jumbo-магазина също ще има тези бебета,които рекламират по jetix.аз от там ще вземам барби-куклата от диамантения дворец. Whistlingния за това мрънка и каза,че това ще напише в писмото до дядо коледа. santa2

честит празник на всички,които празнуват днес-ден на християнското семейство. newsm24
Благодаря,ivafara ...този магазин"jumbo" нищо не ми говори,но ще потърся нещо с чичко Гугъл

# 243
  • Мнения: 1 491
GSM-ът, така желана играчка от малките ...  hahaha  Едно момиченце още в трета група на детската й подариха телефон. Мойта и в момента в първи клас НЯМА. Не, че не иска, но сме постигнали споразумение, че все още не й е толкова необходим, колкото твърди. За успешно завършен първи клас или по скоро за началото на втори... Такава ни е уговорката. Все пак втори клас ще започне и сама да се прибира и ще си има нужда от телефон, не толкова, че ще й е необходим на нея, а по-скоро за мое успокоение, да я знам къде е и какво прави във всеки един момент  smile3537

# 244
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Жужи, Добре дошли! А кога е роден Васко?

за коледните подаръци - Вики пожела да получи кораба на Анакин Скайуокър /оф, дали така се пише този глупак  Mr. Green/, поръчала съм го, но мисля, че това ще му е и за нова година. От родителите ми и от сестра ми ще получи лаптоп на бг. език, от тези на Барт, които се продават в момента в метро.

Вече и в детската ли започнаха да ходят с телефони!  Shocked Маги не е изявявала желание, предполагам че защото и никой от групата й няма. Аз лично не виждам смисъл да се купува мобилен телефон на детето преди да е започнало да се придвижва самоNaughty

И аз съм на същото мнение. До сега не е изявявал желание за телефон.

# 245
  • Мнения: 577
Hug Благодаря на всички за топлото посрещане  Hug
Честит празник -мир ,любов и здраве желая на вас и семействата ви   bouquet
lina6.3
-Васето е роден на 6.03.2002.
Сричаме,писахме писмо вчера на дядо Коледа,понеже и в градината са писали.
Днес има празник в градинката  и ще ходя.Вчера чух на всички стихчетата  Crazy неговото и аз вече го знам,но той е запомнил и на Ники,Алекс,Асен.......... Joy Joy Joy
Доволна съм от днешния ден -освен,че свърших доста работа по учреждения   ooooh! ходих и на църква да запаля свещички и клисаря ми подари за Васко детска библия.Доста приятно изненадана останах.Книжката е с твърди корици,много илюстрации и интересно написана.Смятам да му я дам на Коледа.
Весел и усмихнат ден ви желая.   bouquet

# 246
  • Варна
  • Мнения: 966
lina6.3 [/b]-Васето е роден на 6.03.2002.

Жужи, това е и моят рожден ден  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 529
Честит празник на всички!

За GSM - ите  и аз съм на мнението на Донесена от вихъра и lina6.3. Моят син няма да получи такъв в близките 2години.
Иначе за Коледа списъка е дълъг - часовник на Бен Тен, детския компютър на български (не знам къде го има) и най-ужасното за мен - някакъв диск за картите на Ю ГИ ЬО, който се слага на ръката и се отваря като хриле на риба - на него се редят картите.  ooooh! Видял го на ръката на едно детенце в парка, НО бабата на детето живеела в САЩ и го пратила от там.
 Опитах да се оправдая,че Дядо Коледа няма да го донесе, а той ми заяви че "Дядо Коледа затова е дядо Коледа и ще го донесе"!!!!
 А освен това иска и някакъв плей стейшън ли е какво е и аз не знам, като голям мобилен тел., на който има игри - ОБАЧЕ тя джаджа е 350лв. на Сони и няма да стане номера.
Като коментирахме въпроса,Слави ми заяви,че на Дядо Коледа няма да му излезе толкова скъпо , защото джуджетата ще го направят  Shocked
 Как ще се оправяме с тези подаръци просто не знам.....  #Cussing out

# 248
  • Варна
  • Мнения: 966
Иначе за Коледа списъка е дълъг - часовник на Бен Тен, детския компютър на български (не знам къде го има) и най-ужасното за мен - някакъв диск за картите на Ю ГИ ЬО, който се слага на ръката и се отваря като хриле на риба - на него се редят картите.  ooooh! Видял го на ръката на едно детенце в парка, НО бабата на детето живеела в САЩ и го пратила от там.
 Опитах да се оправдая,че Дядо Коледа няма да го донесе, а той ми заяви че "Дядо Коледа затова е дядо Коледа и ще го донесе"!!!!
 

Лаптоп на бг. език с 40 програми има в Метро, на промоция 54 лв.  А по отношение на подаръците от извън Б-я и при нас се получи същото с прословутия кораб на Анакин. Със сестра ми преровихме нета и най-накрая намерихме такъв в ибей и го поръчах, ама ще ми излезе към 70 лв., но какво да се прави..

# 249
  • Мнения: 1 491
А по отношение на подаръците от извън Б-я и при нас се получи същото с прословутия кораб на Анакин. Със сестра ми преровихме нета и най-накрая намерихме такъв в ибей и го поръчах, ама ще ми излезе към 70 лв., но какво да се прави..

На дядо Коледа поръчахме ооооще през лятото, когато за 01.06. сглупихме с мъжо и й подарихме лентата на Наруто  Rolling Eyes И тогава беше поръчан костюм на Сакура и един на Наруто, за да ходи с него на тренировките по карате  ooooh! Сега като взехме кимоното, писа ново писмо на дядо Коледа, че може да мине и без костюма на Наруто, но на Сакура задължително   Shocked  ooooh!


Жужи и Васко добре дошли    bouquet  пропуснах преди мъничко, икскюзми

# 250
  • Варна
  • Мнения: 5 574
violetblue, значи и вие си отглеждате нинджа. Аман от тия бойни филмчета. Само за бой и за разправа с лошите се говори у дома. Че и малкия и той. И поради липса на лоши, започва битка помежду им.  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 370
благодаря ви момичета за изказването ви по моя въпрос за мобилните телефони.и аз така мисля ама нали знаете като се размрънкат малките човечета ,спирка няма. ooooh!ударжам фронта вече 4 месеца. ooooh!незнам още колко ще трябва да й обяснявам ,че още не й е необходим моб.телефон. Naughty #Crazy
бейлис,jumbo е голям мягазин от рода на хиполенд ,но май беше гръцка верига. незнам къде живееш,но се намира в софия на бул.българия/незнам кой номер беше/до билата.
lina6.3 ти се била мойта зодийка Hugзнаех си аз ,че си готин човек Wink  bouquet
добре дошли и на жужи и синчето рибе-васко  bouquet

# 252
  • Варна
  • Мнения: 966
lina6.3 ти се била мойта зодийка Hugзнаех си аз ,че си готин човек Wink  bouquet

О, да, рибките сме си много готинки  Wink умря циганката дето ни хвалеше

# 253
  • Мнения: 1 159
Здравейте,наборски мами!Добре дошли и на новодошлите Hug!
Гледам,че обсъждате мобилните телефони.Макси има,но си имахме основателна причина да му купим.Известно време оставаше сам лятото у дома.Заключен,но го бяхме научили да си отключва сам и можеше а набира от GSM_а мен или татко си.Иначе откачах от притеснение!И сега не му е излишен,като е на гости у съседчето,да го подканям да се прибира,че се забравя там.Съвсем обикновен модел,и да го повреди или загуби,няма да му се караме.
Ние сме изцяло на бебешка тема из къщи,още едно братовчедче се очертава за лято'2009,Макс каза,че само той си нямал братче или сестриче baby_neutral!А ние направо склад на едро трябва да щурмуваме,за цели 2 бебета подаръци!Ама ми е едно хубаво,цял ден разни шефове ми се мотаят,а аз една щастлива,замечтана,все пак най-близките ми хора ще имат деца,много се радваме!!!

# 254
  • Мнения: 256
Аз също съм против мобилните телефони на тази възраст.
Дъщеря ми знае домашния телефон и като има нещо ми се обажда от училищния телефон, имат там един телефон оставен за децата да звънят. Винаги ме е намирала досега.

Общи условия

Активация на акаунт