Тест за бременност

  • 256 912
  • 795
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Винаги преди да си направя теста се страхувам да не би да се разочаровам за пореден път. Незнам сега как ще остискам до датата на М,за да си направя следващия тест  Praynig

# 61
  • Мнения: 629
diadora1010, това, че на приятелката ти е отчело е някаква огромно изключение. Та нали трябва да минат поне 10-11 дни след овулацията, за да отчете теста за бременност.
Изчакай си датата и дано се похвалиш!!!  Hug

# 62
Хайде и аз да кажа сода или не вярно си е преди 1 седмица содата първа ми показа че има бременност а днес ето вече и първото + тест!! Които не вярва нека не вярва,но моята майка ми каза че така е разбрала че е бременна с мен и е на 1000000% сигурна в достоверността му а ето сега аз съм нейна спътничка и мога да кажа абсолютно същото!!!

# 63
  • Мнения: 1 427
Направих си експеримент със содата, изобщо не шупна, утаи се на дъното. Ясно колко е достоверен този метод  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 695
Направих си експеримент със содата, изобщо не шупна, утаи се на дъното. Ясно колко е достоверен този метод  Mr. Green
значи не си бременна  Joy все пак това е тест с 100000% точност

# 65
  • Мнения: 629
Направих си експеримент със содата, изобщо не шупна, утаи се на дъното. Ясно колко е достоверен този метод  Mr. Green

Содата ти е била фалшива  Whistling

# 66
  • у нас
  • Мнения: 1 870
хахаха сега ще ме накарате и аз да отида да пишна със сода... въпреки че по-горе ви описах кое как се получава и защо кипва Joy

не шупна- така е която не яде мръвка не е бременна, която яде- честито  ura

# 67
  • Мнения: 22
здравейте, не бях чувала за содата .....

 
offtopic като се чуя за тест за бременност винаги се сещам, за рекламата на шуърчек, която отново започнаха да въртят по ТВ:
има ли една черта, теста е валиден и Жоро и невинен има ли две черти, пак повтарям две черти бързо бързо му звънни бременна си вече ти  smile3535

# 68
  • Мнения: 3 695
тази реклама е уникална, много се забавлявам с нея  Joy

# 69
  • Мнения: 312
ха-ха-ха Joy Joy Joy
и аз с тази реклама ...направо голям смях..и винаги е гледам и се смея Joy

а това със содата...отивам и аз да пробжам бързо/да видим 20 дена след аборта..дали съм бременна Rolling Eyes Crazy Party Joy

# 70
  • Мнения: 3 499
 Joy hahaha Хаха, много е забавна рекламата, ще видя утре с моя тест кой е виновен и кой е невинен  Joy Joy Joy  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 3 695
Joy hahaha Хаха, много е забавна рекламата, ще видя утре с моя тест кой е виновен и кой е невинен  Joy Joy Joy  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

стискам палци да има виновен  Joy

# 72
  • Мнения: 3 499
Joy hahaha Хаха, много е забавна рекламата, ще видя утре с моя тест кой е виновен и кой е невинен  Joy Joy Joy  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

стискам палци да има виновен  Joy
Благодаря  Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 682
Аз я пея на мъж ми тая песен често, как ми се иска да стане виновен!

# 74
  • Мнения: 5 228
Използвам темата, за да попитам във всяка лаборатория ли правят кръвен тест за бременност? Защото питах във Вита, там ми казаха, че правят само в понеделник, т.е. всеки ден могат за ти вземат кръв, но в лабораторията тестовете ги правят само в понеделник, което ми се видя много тъпо.

Общи условия

Активация на акаунт