Тест за бременност

  • 257 207
  • 795
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 695
 в една лаборатория ми казаха, че не правят и затова мисля, че не всяка прави такива тестове

# 76
  • Мнения: 5 228
И аз така мисля. И ако може да ми препоръчате някоя лаборатория в София (за предпочитане в центъра, Гео Милев, Хаджи Димитър и околностите), където правят.  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 695
аз си правих в Цибалаб

http://www.cibalab.com/contacts.php

# 78
  • Мнения: 5 228
Идеално ми е там, благодаря!

# 79
  • Мнения: 7
ама 4е измислици с тая сода  Grinning с майка ми се за4етохме  в темата и решихме да пробваме...аз съм в 7 месец бременна и не кипна,както и при майка ми не кипна  Joy Mr. Green !а за кръвен тест знам 4е в шейново правят ,там май ще ти е най-близо  Wink

# 80
  • Мнения: 7
олеее... сега видях датата със сигурност ве4е си си направила теста  Joy извинявам се

# 81
  • Мнения: 175
Здравейте момичета,

вчера ми беше 2-ри ден закъснение и си направих тест. Втора мноого бледа черта, но се забелязва щом я видях. Днес втори тест и пак много бледа втора черта. Не знам как да го тълкувам. Чудя се дали ако няма бременност пак се появява? Shocked

# 82
  • Мнения: 3 499
Здравейте момичета,

вчера ми беше 2-ри ден закъснение и си направих тест. Втора мноого бледа черта, но се забелязва щом я видях. Днес втори тест и пак много бледа втора черта. Не знам как да го тълкувам. Чудя се дали ако няма бременност пак се появява? Shocked

След 2-3 дни направи отново тест, тогава чертата ще е по- наситена. Честито!   bouquet

# 83
  • Мнения: 175
Благодаря ти за куража надявам се да си права Hug

# 84
  • Мнения: 1 001
Щом има втора черта макар и бледа е положителен. Честито  bouquet

# 85
  • Мнения: 3 695
Здравейте момичета,

вчера ми беше 2-ри ден закъснение и си направих тест. Втора мноого бледа черта, но се забелязва щом я видях. Днес втори тест и пак много бледа втора черта. Не знам как да го тълкувам. Чудя се дали ако няма бременност пак се появява? Shocked
теста е положителен, нищо че е бледа чертата  Peace честито

# 86
  • Мнения: 175
Благодаря Ви! Ще пиша,когато знам със сигурност. Hug

# 87
  • Мнения: 175
Днес наистина втората чертичка си се вижда ясно. Дано този път всичко да е наред, имам спонтанен аборт в 6г.с. на 27 Януари и ме е страх честно казано. Дори се чудя дали да не отида по-скоро на лекър. #Crazy

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 565
Днес наистина втората чертичка си се вижда ясно. Дано този път всичко да е наред, имам спонтанен аборт в 6г.с. на 27 Януари и ме е страх честно казано. Дори се чудя дали да не отида по-скоро на лекър. #Crazy
Желая ти успех.

# 89
  • Мнения: 175
Благодаря ти Мери Hug

Общи условия

Активация на акаунт