Тест за бременност

  • 263 740
  • 795
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Днес наистина втората чертичка си се вижда ясно. Дано този път всичко да е наред, имам спонтанен аборт в 6г.с. на 27 Януари и ме е страх честно казано. Дори се чудя дали да не отида по-скоро на лекър. #Crazy
за твое успокоение отиди на лекар..по добре е от колкото непрекъснато да го мислиш и да се безпокойш..успех от от мен!

# 91
  • Мнения: 175
Благодаря ти армира. Днес съм по-спокойна и ако мога ще удържа до 7г.с. за да чуем и сърчице Praynig

# 92
  • Мнения: 95
Здравейте момичета!
Имам нужда от помощта ви! Ще съм ви благодарна ако кажете мнението си! Вчера ми беше 9 ден от закъснението. Направих си два теста и на двата втората чертичка е много бледа. Ще опитам да кача снимки, за да ви покажа и да кажете мнението си. Много се вълнувам. Отдавна го искаме с приятеля ми. Почти съм сигурна в отговорита ви, но все пак.... Blush

Ето и снимките:



 


Извинявам се ако нещо не съм направила както трябва, но до сега повече четях тук.  Embarassed

# 93
  • Мнения: 3 499
Shine On You Crazy Diamond, Честито, лека бременност ти желая!  Hug

# 94
  • Мнения: 95
Благодаря ти, Плодче!  Hug

# 95
  • област Варна
  • Мнения: 270
Ех каква хубава новина в началото на уикенда. Честито мила. Спокойни и прекрасни 9 месеца.

# 96
  • Мнения: 175
И аз преди няколко дни имах същите колебания. Честито Grinning

# 97
  • Мнения: 34
Привет от мен  bouquet искам да ви попитам момичета след колко дена пак трябва да си направя тест поради причината че онзи ден си направих и втората черичка беше много бледа newsm78 newsm78 newsm78 Пробвах от новите Shuer chek и тогава ми показа втората бледа черта #Crazy #Crazyно незнам да се радвам ли? За лекар е много рано а втория тест незнам кога се прави!!! newsm78

# 98
  • Мнения: 175
След 2-3 дни чертата ще е по-наситена. Честито и тук Hug

# 99
  • Мнения: 90
искам и аз да кажа нещо за тестовете за бременност.последната ми мм беше на 5 февруари до днес не ми е дошло още .реших и аз да си направя поредния тест за бременност.теста показа отрицателен .може ли да не ми е показал вярно резултата,в сащото време ми е отпаднало,чувствам се странно,нервно ми е ,подута сам вече се чудя дали да отида на лекар,чета тук всякакви странни неща че може теста да покаже отрицателен резултат а пак да се окаже бременност,имам силни болки в гарба вече три дена започвам да се замислям моля помогнете с някакав савет

# 100
  • Мнения: 175
Kremena аз те съветвам да отидеш в най-скоро време на доктор. пожелавам ти да е това, което искаш Hug

# 101
  • Мнения: 3 695
кremena8302 единствения съвет който мога да ти дам е да идеш на лекар

# 102
  • Мнения: 4
Здравейте на всички.Искам да ви попитам нещо,може да ви се стори глупаво , но не знам какво да си мисля вече...Последният ми цикъл беше на 16,01,10г към 10,02 ходих на лекар - не видя нищо,после отидох на 12,03 и на 17,03 твърдо ми казаха ,че не сам бременна, въпреки че всички тестове, който си правя показват положително.Вчера  отново си направих тест (кръвен) и резултатът е :7868.95miU/ml ...Моля ви кажете ми как да тълкувам всичко това? newsm12

# 103
  • Мнения: 3 695
това са стойностите

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000

според табл. си бременна  Thinking  или поне така го разчитам

# 104
  • област Варна
  • Мнения: 270
pepi_dd смени доктора  newsm78
На какъв ехограф те гледа?
Имаш ли болки някакви, зацапване, леко кървене от последната М. до сега?

Общи условия

Активация на акаунт