Голи снимки

  • 28 149
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Здравей, Лиси. Има мъже и мъже. Някои биха оценили и твоята снимка.  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 835
Добре де, други мъже извън форума няма ли?! "Мъж, с когото общувате в нета?!" - пита Флор. newsm78 В нета......с колко мъже общувам в нета, ами слаба работа, занемарила съм се отвсякъде. Много съм мнителна, смятам ги всичките за пълна трагедия. Щом имат време да губят в нета, значи нямат работа, щом нямат работа, ще започнат да се чудят каква е връзката м/у цената на спанака и жената. Ааааа, на тия голи снимки, забрави! Спанакът и той не пасе трева!

# 17
  • Мнения: 677
Добре де, аз не разбирам, защо "голи снимки" е нещо кофти и срамно. Тва не са ли снимки без дрехи, кво толкова? Всяка добре изглеждаща жена трябва да има такива и да ги постне в нета. Хау!

# 18
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Не си падам по голотията и не ги разбирам тези дето се чепотят пред апаратчетата и скъсват да си качват 'секси' снимките по сайтовете.

# 19
  • Мнения: 467
На човек само "от нета" - не. Ааа,въсщност съм пращала една по бански.... цял бански, и съм със слънчеви очила... в тийн годините... Сега да се видя - сама няма да се позная... това брои ли се?

Иначе - имам... ама не са в мен... дълга история, тъй че някой ден или ще да изплуват от някъде ( мъжът е надлежно запознат със случая за да няма шокове), или просто и аз ще забравя, че съм вършила щуротии в пубертетските години...

Някой спомена Борис - днес мисля, че го видях близо до София съм семейство... ама реших да не ходя да го питам дали е той..

# 20
Имате ли голи снимки и какво би ви накарало да я пратите на потребител във форума или на мъж, когото познавате само от общуване в нета?

Аз редовно  им пращам  голи снимки на  различни потребители-курвари ,с които се запознавам от нета.  Не мои,разбира се,но тъпунгерите  безпроблемно ми се връзват като шарани,че  аз съм на снимките. bowuu

Доставям им  лъжовна измама,че си лафят с  жена-секс-мечта 1dating

# 21
  • Мнения: 1 052
Е, Флор, трябваше ли цяла тема да пуснеш, за да се сетя да ти изпратя още снимки?
Пращала съм. Най-вече на мъжа ми, с когото главно общувам в интернет-вечер съжителстваме мълчаливо.
Ако някоя снимка е естетична, защо да не се прати, човек трябва да доставя удоволствие.... и сега се сещам, че според едно изследване, ако мъж гледал голи гърди по 10 мин. на ден му се удължавал живота с няколко часа-намалявало се нивото на стрес.
Ето, има и кауза-да накараме мъжете да живеят по-дълго!

# 22
  • Мнения: 25 620
А, да бе, да! Как ще стана тогава млада вдовица? А?  Crossing Arms
Всички цици дълбоко скрити!  Naughty

# 23
  • Мнения: 2 407
Нямам ,а и не бих пращала.

# 24
  • Мнения: 1 877
Ама как...мнееее

# 25
  • Мнения: X
Който си е направил мои голи снимки-има. На мен не ми трябват, всеки ден се виждам гола, който трябва да ме вижда- също.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Няма начин да пратя снимка. Не, че не ставам за гледане. Бивам. Ама знае ли човек на кой сайт ще съм изтипосана после.

# 27
  • Мнения: 281
Има стотици мои голи снимки в нет-а.
Все пак, аз съм Кейт Мос.

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Предвид възрастта ми, голата ми снимка по-скоро би скъсила нечий живот... Драстично.

# 29
  • Мнения: 267
Имате ли голи снимки и какво би ви накарало да я пратите на потребител във форума или на мъж, когото познавате само от общуване в нета?

Пращала съм веднъж, на човек, който познавам и си общувахме предимно в нета, защото от една страна ми будеше много доверие, от друга, знаех, че няма да реагира като повечето мъже, и от трета, че исках да ме види колко съм в хубава. В крайна сметка свързахме живота си заедно, което май само потвърждава идеята ми, че по принцип на никой и никога не бих пратила гола снимка просто ей така, него го усещах.

Общи условия

Активация на акаунт