Чакам МАРТ с нетърпение, за да видя моето творение!

  • 11 112
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 9 560
Здравейте момичета. Не съм влизала цяла седмица, но при мен е истинска лудница. По цял ден съм на интервюта, защото търсим junior consultants и не ми остава никакво време. Ако ви кажа на какви образи се нагледах  #Crazy  - не знам само дали е комично или трагично.
Да ви се оплача резултатите от амниото още не са ми готови и аз взех да се изнервям. Видях, че на Маймунката ( не мога да те нарека дърта, че и аз трябва да вляза в това число  Wink ) са излезли резултатите - много се радвам, че всичко е наред. Искам само да те питам, за колко време станаха готови. На мен ми правиха амниото на 17, и трябваше да е готово ж четвъртък, после петък, днес казаха понеделник  Cry .

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
... Видях, че на Маймунката (не мога да те нарека дърта, че и аз трябва да вляза в това число  Wink ) са излезли резултатите - много се радвам, че всичко е наред. ...

На маймунката май че много й тича да й викаме "мънки", но тя да си каже  Flutter

Приятен ви петъчен ден от мен!!!

Да, Яница, май че наистина съм доста нетърпелива относно новата тема... винаги са толкова прекрасни!  bowuu

Браво на слънцето и на фийвър за художественото им оформление   bouquet

# 287
  • Мнения: 141
 smile3558...днес съм най-накрая на преглед,или по-то4но от 5h...Но туй време не ще да минава atworkПиша сега,за да не изпусна възможността да се запиша в последната  страни4ка от теми4ката.И от мен едно голямо благодаря на фивър за това,4е ни подготвя толкова интересни по4ви за писане  bouquet Веднага като се върна,ще отбележа цвета и на нашите гащи4ки.Дано да се върна с добри резултати Praynig bye за сега. Peace

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 15:47 от labulgara

# 288
  • Мнения: 6
И още нещо - някой правил ли е смяна на лекар към ЖК? Аз след прегледа във Варна при д-р Давидков се убедих, че се налага да го направя. Разбрах че може - личната дава направление номер 11  и с него се отива при новият лекар, само не знам дали има срок за които то може да се издаде. В понеделник ще ходя до моята лекарка и ще разбера и се моля да не е срочно нещо и да съм закъсняла вече...
Хайде лек ден.
Ivelina, понеже никой не ти е отговорил, да ти кажа, че можеш да си смениш гинеколога, който ти води ЖК и не си изпуснала никакви срокове. Единственото условие е, че личният ти лекар не може да ти издаде направление 11 за преизбор по-рано от месец след като ти е издал направление 9 за първоначален избор. Тоест от първоначалния ти избор на гинеколог за ЖК трябва да мине поне месец преди да искаш това направление 11 за смяна. Доколкото знам няма краен срок за смяната, но е логично да го направиш преди да стане време да ти се издава първия болничен 45 дни преди термина.

# 289
Здравейте на всички!
Не виждам отдавна Нефертити,нищо не е писала за прегледа(да не би аз да съм пропуснала поста й).Дано всичко да е наред.

Аз вчера ходих на преглед ,за първи път толкова време не бях ходила ,цели 3 седмици и половина,защото нямах оплаквания и се чувствам добре.Пуснаха ми изследванията (втори път) и си викам толкова добре се чуствам ,че ще са супер и днес се разочаровах -всичко е под долна граница на нормата.Хемоглобина е 101.Назначиха ми малтофер и започвам да си цедя фреш от цвекло .Иначе и изследването за Даун беше пристигнало при док ,каза че няма нищо ,а иначе аз го гледах и нищо не разбрах.
Малко ме поуспокои док за плацентата-вече не е върху цервикалния канал и явно затова няма кървене.каза пак е ниска ,но не е там а по-нагоре.На предна стена е ,което значело че е изложена на по-голям риск от някакъв удар може би.
В момента бебо е с дупето надолу с гръб и нищо не се видя за пола,остава си от предния път предположението да е момче.
За колограмите -качила съм 1кг.Нося си моите стари дънките ,но откопчани.Накупих доста блузи и пуловери по-дълги да покриват ципа.Якетата са ми откопчани ,корема ми е доста голям ,понеже съм слаба и само той стърчи.Нося също модерното за сезона клин с блузон и ботуши ,като че ли за нас са помислили.Имам едно дънки и за бременни и е страшно удобно,ако открия ще си накупя още.

Лек ден и се пазете!

# 290
  • Мнения: 121
Ами опитахме се да видим пола, но не се получи ... hahaha то толкова се въртя милото, и каха да се види и слада ръчичка, кръстосва краката, лудница ....
Няма проблем и да е момиченце естествено ...
Аз съм достатъчно толерантна и дори често като си коментирам в компания, че ще го родя каквото е решил Господ, а то като порастне ще си избере какво да е - момиче или момче, за което отнасям много сериозни критики ... напълно неоснователно според мен ...

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ами опитахме се да видим пола, но не се получи ... hahaha то толкова се въртя милото, и каха да се види и слада ръчичка, кръстосва краката, лудница ....
Няма проблем и да е момиченце естествено ...
Аз съм достатъчно толерантна и дори често като си коментирам в компания, че ще го родя каквото е решил Господ, а то като порастне ще си избере какво да е - момиче или момче, за което отнасям много сериозни критики ... напълно неоснователно според мен ...

Алекс също се криеше почти до последно - чак в 9-ия моята АГ ми каза, че е видяла "пишле"  Laughing

да, критиките към теб определено са неоснователни  Crossing Arms

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Аз ей сега си снимах корема и го качих в албума. Вихрогонче във една страница се публикуват 20 поста и тогава се сменя страницата, така че имаме още 7 поста да изпишем и 15 стр. е приключила  Wink

# 293
  • Мнения: 361
Поли права си за л.к. То като гледам и другите мами не са жи сменили и трябва да се спретнем да го направим по-скоро.
Аз след малко тръгвам Rolling Eyes, нямам търпение да си починем малко и мъглето да се разтовари, че много работа му се събра. Не съм ходила там, но казват, че е много хубаво.
От мен прекрасен уйкенд на всички ви  Hug
А на софийските мамите - весела среща и да ударите по един сок и за мен Hug

# 294
  • Мнения: 481
И аз с включване в края на работния ден...
Честити мнооооого сини гащи  bouquet (толкова много сте, че ви забравих поименно) И естествено честити розови също   bouquet

Май е време за нова темичка. Този път нямам предложение - нещо музата ми я няма.
Хубав уикенд на всички  bouquet

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
... Май е време за нова темичка. Този път нямам предложение - нещо музата ми я няма. ...

тай, тя фийвърчето каза, че вече е готова с новата тема, само чака да доизпишем тази  Hug

мерси, и на теб прекрасни събота и неделя  Heart Eyes   bouquet

# 296
  • Мнения: 3 637
Да спомогна и аз за написването на 15стр.  Joy !
Elg приятно изкарване във Велинград,но се пази от топлите мин. бани  Naughty !
Весело изкарване и на Софииската среща,после ще ви гледкаме  Heart Eyes !
Чакам fever с новата тема с нетърпение  Party !

# 297
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Леле аз се пошегувах за 15-тата стр. ама вие взехте че я изписахте  Mr. Green
Новатa тема

# 298
  • Мнения: 18
е хайде и ам да помогна да видим по-бълзо новата тема

Elwinq- вземи апарат щото не мога да намеря нащия! Peace

slancetoo®-отивам да ти видя корема  Laughing


marussia- къде се губиш, никаква те няма. Блазе ти, че си толкова слабичка , как го правиш? newsm78

vihrogonche- вземи и ти да дойдеш на нашата среща!  Hug Нали и без това Роската ще идва  и няма да си сама , пък и аз те познавам задочно , така че ...... , а може биElwinq ще бъде с нейното момоченце и няма да скучаят! Помисли  Praynig Мойто е вече много толямо и няма да иска. Joy
Значи правих всички възможни тестове за пола на бебето и познайте ВСИЧКИ СА ИЗМАМА - изкарват ме с момиче  #Crazy

# 299
  • Мнения: 151
За цяла тема ма успявам по един или два пъти да се впиша. Незнам ,но понякога се дразня на някои хора,да им чета .................. ай няма да казвам какво.........ама прекаляват с ненужни дрънканици .Затова и пропускам да прочета нещо важно като изобщо не прочетох цели 5-6 старници.Е сори ама не ми се чете цял ден.......
 Малко грубо прозвучах ама отдавна се каня да си го кажа това дето си го мисля.
Ненужни картинки и тем подобни мн. ме дразнят-явно някои хора няма с какво да си запълнат свободното време.
 Моля да не става сега скандал,просто изказвам мнение.
ПС:Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 2 нови отговора.
Егати............

Общи условия

Активация на акаунт