Мнения за слингове?

  • 6 747
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
АЗ си уших май тай слинг и съм много доволна.Малкият много се кефи ча също така е и много удобен както за бебето така и за мен-няма никакви болки в гърба. Какво ви е мнението за слинг дее дее,много ми харесва и желая да си купя ако на някоя мама вече не и трябва да пиши-БЛАГОДАРЯ предварително.МОЖЕ И ЗАМЯНА -- МАЙ ТАЙ за ДЕЕ ДЕЕ  СЛИНГ

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 11:15 от qni4ka05

# 16
  • Мнения: 300
а някой има ли мнение за шаловете на DeeDee? Чух малко негативни отзиви..  Thinking
Аз имам такъв и не съм особено доволна, тежестта е на едното рамо и все ми се струва, че бебето може да се изхлузи отдолу (при шала няма такава опасност, но такъв все още нямам).
Все пак може проблема да е при мен  Peace

# 17
  • Мнения: 1 650
в момента не се внася Premaxxx, има от американските Infantino - подразделение на Step2

# 18
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
АЗ си уших май тай слинг и съм много доволна.Малкият много се кефи ча също така е и много удобен както за бебето така и за мен-няма никакви болки в гърба. Какво ви е мнението за слинг дее дее,много ми харесва и желая да си купя ако на някоя мама вече не и трябва да пиши-БЛАГОДАРЯ предварително.МОЖЕ И ЗАМЯНА -- МАЙ ТАЙ за ДЕЕ ДЕЕ  СЛИНГ.Този модел е смесица между слинг-шал и кенгуру. Много по добър от кенгуруто,тъй като тежеста на бебето/детето се разпределя равномерно.Що се отнася до слинга-шал (не съм ползвало )-като се позамислих наистина е едно към едно ШАЛ СЛИНГ - МАЙ ТАЙ СЛИНГ.                                                  УСПЕХ В ИЗБОРА ВИ СКЪПИ МАМИ (аз лично искам да пробвам дее дее може би защото "хваща поглед" но много ми харесва).

# 19
  • Мнения: 350
Ползвам Dee Dee sling . Бебчо го кърмих в него в началото, там изкара и 3 месеца колики. Аз и породена кака танцуваме народни танца, за да се успокои коремчето свит на топличко в слинга. Моят е с подложка от дунапрен по двата края и с подобна на рамото. Носила съм го в легнало положение до към 4 месец и сега седнал на хълбок. Та според мен разликат е в тези платки  newsm78 Нямам нерви  за слинг шали ужасно много се потях с него и ми замръзваше кръста после. Тук можете да видите различни варианти с бебчо и кака му (а да издържа до 18 кг. какот в момента е 16 и  я държи стабилно, а бебчо е цар вътре  Mr. Green)
http://egisihora.snimka.bg/baby/pitka-tori.342615.10593377

# 20
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
Eqisihora блажодаря ти за одговора.И аз не съм превърженик на на слинга-шал тъй като има много омотаване и по бавно става поставянето( аз лично не сън ролзвала ).Моя май тай слинг също има за вързване но не запарва тъй като презрамките са тясни.Имах голямо желание за ДЕЕ ДЕЕ и и ето че мечтата ми се осъществи -вече пътува към мен.Между другото и аз имам момченце което е родено на 16 .12.2008г.

# 21
  • около ВАРНА
  • Мнения: 6
Добре де, може ли някой да ми каже каква е разликата между слинга с халки и  DeeDee? Защото аз имам обикновен с халки. Още не съм го пробвала дали ще ми е удобен, но като ги гледам на снимките - разлика не виждам  newsm78
   лично аз съм ползвала слинга с халки точно 1 път - само го пробвах ( страшно неудобно нещо - плата ми се изплъзваше от халките и през цялото време ръката ми беше на дупето). Реших се и си купих ДЕЕ ДЕЕ видях голяма разлика.Така наречената опашка на дее дее с хваща  и с едно дърпане слинга е затегнат. Докато при другия модел затягането става с повече усилия тъйкато упашката е широка т. с. платът тук трябва да се издърпва 1 под дупето и 2 от горе.   ТОВА е моето наблюдение за 2-та модела. СЛИНГА ДЕЕ ДЕЕ дето се казва вече не го свалям.   УСПЕХ В ИЗБОРА НА СЛИНГ.  ако имаш възможност преди да си закупиш  ги пробвай и двата модела за да видиш разликата а също така и да я усетиш.

Общи условия

Активация на акаунт