Кога идва менструацията при кърмещите майки?

  • 3 870
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 098
Аз кърмя вече година и три месеца и още нямам менструация.

# 16
  • Мнения: 34
Аз кърмя вче година. Първата ми менструация се появи точно на седмия месец, а втората - на десетия. Сега ще чакам изненада.

# 17
  • Burgas
  • Мнения: 201
и аз кърмя вече година и почти 2 месеца и още нямам менструация. доколкото знам е индивидуално и не е повод за притеснение!

# 18
  • Мнения: 1 325
При мен дойде на осмият месец след раждането, все още продължавам да кърмя.

# 19
  • Мнения: 405
На мен ми дойде 4 месеца след раждането, когато бебка, все още беше на изключително кърмене.
И на мен така. Peace
Ние не предпазваме, защото искаме още едно бебче, но... явно ще почакаме още.

# 20
  • Мнения: 114
На мен менструацията ми дойде 50 дена след  като родих(явно аз съм кърък  Cry) ,а кърмя на поискване.

# 21
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Идва, когато си иска Simple Smile, а без менструация си има овулация!!! Така че се пазете!
При мен дойде, когато бебка беше на 4 месеца.След това идваше през месец до към годинка, сега вече всеки месец, а продължавам да кърмя.

# 22
  • Мнения: 2 803
През цялата година докато кърмех не ми идваше. Когато спрях да кърмя ми дойде и после два месеца пак нямах.

# 23
  • Мнения: 174
Моята менструация се "върна" почти седем месеца след като родих, при все ,че още кърмех. Всичко си е индивидуално.
А това,че нямаш менструация не е означава ,че не трябва да ползвате предпазни средства. Ползвайте ги, освен, ако не искаш да отложиш идването й с още поне 9 месеца! Peace Peace Peace
Laughing

# 24
  • Мнения: 1 554
кърмих 7 месеца на 4 месец ми дойде Peace

# 25
  • Мнения: 423
Първия път - 5 месеца след раждането.
Втория път - 1г. и 2м. след раждането.
Като и двата пъти все още кърмех.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 603
Повече от година и три месеца - все още не ми е дошло. Още кърмя.

# 27
  • Мнения: 2 090
Първия път - 5 месеца след раждането.
...............все още кърмех.
Peace

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами наистина е индивидуално. На мен ми дойде на четвъртия месец след раждането. Но докато се нормализира минаха 5-6 месеца. А все още кърмех.
И задължително трябва да се пазите ако не искате още сега друго дете. През периода на кърменето може да се забременее.

# 29
  • Мнения: 9 973
2-рия месец

Общи условия

Активация на акаунт