Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Добро утро, нека ни е на късмет темичката !

# 16
  • Мнения: 255
Здравейте!
Не съм се затрила.. само дето няма време от работа. Поне намерихме заместник, и от другата седмица започваме да обучаваме.
Бебо е добре, ходих на преглед при Танев, в АГ болница, и каза че бебо си отговаря точно на 30 г.с. и че всичко останало е в норма....
Ники, стискам палци скоро Алекс да си е в къщи, при мама и татко!
Харем, стискам палци всеки ден да има мърдане от бебка, и по-малко дискомфорт за мама в оставащите дни!

Надявам се, скоро да се включа в някоя варненска среща (лекциите на сп."9 мес." са готини, ама малко са ми в работно време все още  Mr. Green ).. а най сигурно - след 15 ноември. Като си помисля, някои от вас ще са родили тогава, а аз тепърва ще хукна по магазини, но нали повечето неща ги имам от баткото, или си знам изпробваните магазини ...

За мазането със зехтин - аз ползвах зехтин с моя син до към края на 2-рия месец, защото в началото направи лек обрив от Бюбхен (тогава нямаше серията на Бюбхен за новородени). Себамед е медицинска козметика, доколкото знам, и би трябвало да не дава проблеми, както и Мустела...

За гърдите - не съм ползвала колектори,  мисля че са подходящи при разранени зърна, да не се дразнят от допир, а за подплънки съм ползвала на Чико, еднократни.. налагаше ми се докъм края на 3-тия месец да ползвам.. след това вече не течеше кърма (когато кърмя от другата гърда), а май и нощно време...

За бодитата на бебчетата, особено за първите 2-3 месеца е подходящо да са с предно закопчаване, и с разминаване на раменцата -бебета се плашат от преминаването на главата през шийната извивка... а и се обличат по-лесно тези с закопчаван отпред.

# 17
  • Мнения: 252
  ura и аз съм тук.добро утро на всички.Специални поздрави за авторката на темичката. На Ники и семейството и кураж и дано в коледната нощ чувате много,много детски плач в къщи и  да се радвате на детски усмивки и гукания..  Hug а на останалите да прекарат леко последните метри до финала(декември).,Дерзайте милички,още малко остана.Харем дано всичко днес е наред и да се отчетеш после.
лек и спокоен ден за сега

# 18
  • Мнения: 2 149
Добро утро!
Ще се върна да дочета старата тема, иначе нощнички като за фук-фук и кърмене има в ларедут, ще ви излезнат 40 лв! Peace

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Леле колко бързо направихте навата темичка- супер е! Да се похваля купихме си креватче, но го оставихме в магазина и ще си го вземем като му дойде времето Hug

# 20
  • Мнения: 19
Здравейте! Просълзи ме откровението на таткото на Алекс! От сърце и душа се моля малката Алекс да се пребори и скоро да си я приберете у дома! newsm51 И вие, наравно с всички други декемврийски родители в коледната нощ да се радвате на гукащо ангелче. newsm07
Нека новата темичка е на късмет за всички майчета и най-вече за тези с многото притеснения, болежки и повече кураж за всички в оставащите ни дни до финала. Ще се справим и ще бъдем най-щастливите и най-гордите мами през декември. Hug

# 21
  • Мнения: 3
                                                          Добро утро раннобудни мами!  bouquet
   Много се радвам на хубавите новини за Алекс Hug Нека Бог е с нея, и всички ние Two Hearts
 Ако някоя мама реши да ходи на лекциите днес, може да се видим там. Айде сега да бягам на разходка с кучето, че тя вече нервничи.....
   Желая на всички един прекрасен и усмихнат ден!

# 22
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добро утро и от мен!   bouquet

Просълзих се от написаното от таткото на Алекс!  Hug ви силно мило семейство и ви желая скорошно прибиране на малката принцеса вкъщи да видите що е рев тогава!

# 23
  • Мнения: 2 149
Шарк, ако не  се лъжа бая голям диоптър трябва да имаш, както и други смущения в зрението, за да ти препоръчат секцио.
Поли, по-добре си вземете един дигитален и мерете в дупето. Най-лесно е и за вас, и за бебето.

Ники и татко, още сили ви пожелавам да имате! Вяра в добрия изход на нещата и надежда, че има смисъл всяка борба!

Аз и Десимира /моя приятелка/ се записахме за лекцията в четвъртък сутрин в ЦУМ, казаха ми 10 часа. Къде се чакате като сте там?

# 24
  • Мнения: 1 152
Добро утро, коремчета!  Hug

Днес пак ще е един слънчев ден и аз пак ще съм завряна в офиса. Но на всички останали пожелавам приятни емоции на лекции, по магазини иииии само хубави новини от ЖК.   bouquet

На малката Александра много сили, за да радва мама, тате и всички нас!

# 25
  • Мнения: X
Някой от тези термометри ли е http://www.babyant.com/thermometers.html. Да знам поне горе долу какъв да търся.


http://www.braun.com/de/products/healthwellness/earthermometers/thermoscan.html
Този е много добър. Препоръчвам го горещо!

Страхотно заглавие. Алексчето да става все по-силна!

# 26
  • Мнения: 551
Здравейте приятелки мои  Hug ( и на бебка  Laughing )
Йоанка супер темичка  Hug
На мен ми остава тази седмица работа, вече броя дните и часовете. Така ми тежи. Чувствам се като топка за боулинг (така ли се пише  newsm78 ) сред кегли  Mr. Green
В нашия град вече са пуснали коледни украси и смятам да си купя. Обожавам да си украсявам дома за празниците. Стане ли първи декември и почвам Party Снощи се замислих, че ще бъде страхотно да се приберем с бебка в дом с такова настроение (празнично, украсено ) Ох нямам търпение Party
Вече си имам и сутиен за кърмачки, дано да имам нужда от него  Praynig
Абе общо взето ме е обзела една еуфория........... Joy
Само дето по цели нощи будувам. Сигурно това е главната репетиция за нощите, които ме очакват с бебка  Joy
Е, за сега това е от мен. Лек и усмихнат ден, сладуранки  Hug
За малката Алекс  Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Момичета незнам дали е за тази тема, но ако някоя от вас, в района на Велико Търново, продава скрин, или шкафчета моля да ми пише на лични или тук, благодаря!
Целувки за сладката Алекс и само позитивни мисли за нея!

# 28
  • Мнения: 1
Нека борбата на малката принцеса Алекс ни даде надежда и сили на всички! Голям боец е!

Харем стискай зъби още малко. Много отчаяно звучиш!

# 29
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте и от мен!

Йоанка smile3525
На семейството на малката Алекс, пожелавам много вяра и надежда! Hug

Ради много хубави дрешки! Някои от тях ги имаме и ние  Wink
В Ремедиум наистина е по-евтино. Аз си пазарувам доста често от там, но вчера нямах време да отида да видя за малчо разни неща да взема.

Исках да ви питам дали сте виждали малки опаковки на Мустела, като тестерчета са в един син несесер. Кумата си е купила такива за началото, но сега не мога да намеря никъде. Струват ми се по-удачни за началото, при положение, че незнаем кое ще действа добре на кожичката на бебчовците.

Общи условия

Активация на акаунт