Днес ми е мъчно, защото... 8

  • 18 411
  • 337
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 270
Днес ми е изключително мъчно . . . не издържах и се разплаках в офиса . . .
Мъчно ми е всичките ни ангелчета, мъчно ми е за всички майчици, които продължаваме да живеем с огромната празнота и мъка . . .
Кому е нужно това?!
 Cry Cry Cry

# 316
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес ми е изключително мъчно . . . не издържах и се разплаках в офиса . . .
И аз. Разглеждах сайта на Дари и ми стана много тежко- толкова щастливи детски усмивки, които никога повече няма да изгреят. Толкова разбити животи... Cry Cry Cry

# 317
  • Мнения: 604
Днес ми е мъчно, защото уж съм позитивен човек, който обича живота, а напоследък съм като черна гарга - където има скръб, смърт, там съм и аз. Вече почвам да се възприемам като зловещо предвестие за лошо. Приятелите сигурно трябва да се пазят от мен...



Не те познавам лично, но от представите които съм си изградила за теб бих казала че си страшно позитивна жена, заредена с мнооооого положителна енергия-едва ли трябва да се пазят от теб -напротив Hug·
Аги ,Прити Hug·

# 318
  • Мнения: 1 163
Мъчно ми е защото,снощи малкия разбойник счупи една кристална купа и аз с целият си акъл го наказах с вдигнати ръце да стои 10мин.
НЕЗНАМ КАКВО МИ СТАВА-НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА СЪМ.Как можах да бъда толкова жестока-заради една скапана купа,която ми е подарък от свеки Mr. Green
Господи,дано не ме обявите за съвсем луда,наистина съжалявам много за това.Направо ми се къса сърцето smile3518

# 319
  • Мнения: 3
isepise.добре си направила.Ами ако се беше наранил.На децата понякога трябва и да им се скараш Sad.Майка все ми викаше-по добре да плача с теб 5 минути,отколкото цял живот сама Peace.И все пак е хубаво днес да седнете и да поговорите за случката Heart Eyes

# 320
  • Мнения: 604
isepise.добре си направила.Ами ако се беше наранил.На децата понякога трябва и да им се скараш Sad.Майка все ми викаше-по добре да плача с теб 5 минути,отколкото цял живот сама Peace.И все пак е хубаво днес да седнете и да поговорите за случката Heart Eyes
Подкрепям това мнение Peace·

# 321
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Днес ми е мъчно защото ...  вече две години душата ми е празна ,а сърцето ми бие наполвина ,защото другата половинка ми я взеха насила .
 Обичам те миличко мое  детенце . Мама никога няма да те забрави.  cry

# 322
  • София
  • Мнения: 1 941
Марги, съжалявам Sad Hug

# 323
  • Мнения: 7 122
Марги,  Hug Hug Hug

# 324
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Марги, с теб сме в мъката ти! Дано новата година ти донесе щастието, което заслужаваш!

# 325
  • Мнения: 366
Миме,  Hug обичам те! Боли ме за теб, но ВЯРВАМ, е скоро щастието ще слезе в преръдките ти.  Hug

# 326
  • Мнения: 3 016
Марги, Sad

-нека му е светло на душичката!

# 327
  • Мнения: 3 166
Марги, отдева гледах подписа ти и си мислех за това. Още не бях влезнала в тази тема.
Гушвам те, мънчика!
Рожбичката ти знае ,че няма да забравиш. Cry

Лилибонче,   Hug
писах и трих, и писах и трих...
говорили сме толкова много, знаеш как гледам на теб, знаеш, че няма да се съглася с черната гарга.
засега млъквам, другото - като те набарам за разговор!  Hug

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 18:17 от svetlana_78

# 328
  • Разград
  • Мнения: 377
Аз не съм писала отдавна, но си ви чета и толкова много ми е мъчно за всички ви и за себе си! Днес не ми е мъчно за близначетата ми, които не гушнах, и не успях дори да целуна, а за един друг любим човек. Ще ви напиша само какво написах днес на некролога му!
 
Няма те, и няма да се върнеш!
Няма те, душите ни горят!
Няма те, сърцата ни кървят!
Няма те, а много ни боли!
Мили, батко, най-любим!
Скъпи, синко, липсваш ни!

 
 От мама и Мая!

Днес дори нямах време да плача, защото се занимавах с благотворителния базар, който тук правим за дечица от един дом в с.Просторно. И дори продавах нашите изделия, но сега когато пиша не мога дори да спра да плача! Просто болката, че преди 5 години по това време чух за последно батко си и след това той си остана на 34 години, ми къса сърцето!  newsm45

# 329
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мая, съжалявам много за батко ти! Дано намериш покой...

Общи условия

Активация на акаунт