"Дневникът 52" - да отслабнем всички заедно

  • 10 902
  • 312
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 148
Здравейте Момичета  Hug

Тикве почивам си да,но само за малко  Hug

Лиде ти можеш  Hug

Иле весело изкарване-наистина никъде не готвят така както на село Hug

Петинка  smile3501

Дабъл хот smile3501 и на теб

Викс нищо не става ей така.Сигурна съм че с времето ще намериш начин да ограничиш колата  Peace

Ая видях ти снимките-толкова си хубава Hug ще компенсираш с спорта издънките  Peace

Мирама,Каприсче,Миранди,Скорпе,Росченка и всички които без да искам пропускам

Весел,усмихнат и отслабващ ден на пук на лошото време прегръщам ви силно и ви  изпращам много   love001

# 271
  • Мнения: 621
Ето ме и мен  Simple Smile Днес съм много щастлива,защото ми дойде МЦ то

Вчера вечерята бeшe запечени прокоби с кашкавал - разумно малко...
Днес хапнах една активира за закуска и 4 мандарин ки и два бонбона - имаше РД една колежка и не можах да устоя  Embarassed
За после ще го мисля...но продължавам с диетата! Сложих си една оптимистична коледна линийка за да е повесело   :mad noel:

vi ks76 колата наистина е мания и наистина има хора направо пристрастени към нея Rolling Eyes, гледай да я ограничиш,но не я спирай според мен. Аз преди не пиех почти кола,но поработих там за малко и пропих и като напуснах бях лумнала направо, но сега гледам да я ограничавам максимално - а и зимата е за чай чета и млеко...мач как обичам аромата на ябълки и канела...и мляко с мед и канела...но обезмаслено разбира се Wink И като направя равносметка,че една чаша кола е 105клал, лайте е гадна,а чаша обезмаслено мляко е...70,чаша чай - може и 0 и няма да ме заболи гърлото от тях...намират се стимули да не пиеш такива неща Wink

Успешно диктуване на всички дневни чета!

# 272
  • Мнения: 421
момичета благодаря за подкрепата.от един ден си пишем ,а вече усещам сила от вас.е за колата и пирон сложих,но не мисля,че ще я откажа от раз.ще я намаля обаче Wink.аз днес съм на една супа топчета и....2 чаши кола Embarassed.Поздравления за момичетата свалили килограмчета   bouquet

# 273
  • Мнения: 22 507
Здравейте момичета. )))
Напоследък не съм режимна от което не се чувствам никак добре. Другата седмица мисля че ще се разчистят и проблеми и други дразнители и се вкарвам във форма, защото така не става.

По повод Кока Кола, е не мога да го пия това нещо и това си е. Сто пъти предпочитам жълта лимонада, отколкото Кола. Пия 2-3пъти в годината и не разбирам как хората могат да се наливат с нея. Но все пак всеки си има вкус. ))

# 274
  • Мнения: 1 384
Най-накрая стиганх до компа да попиша и аз   bouquet

Така аз се поизложих миналите 2 дни  ooooh! Програмата ми е такава, че не винаги мога да ям това, което е в диетата и като прегладнея изяжвам някоя вафла и от там се почва  ooooh! ooooh! ooooh!

Тези 2 дни добре помислих, какво ми пречи и кое е добре за мен. Режимът на Ипо наистина ми харесва, но сега не могада бъда стриктна по него.
Затова почвам мой, като ще се придържам към основните принципи на Ипо  Peace Ще закусвам както винаги кис. мл. с трици, после плод, за обяд, ако съм си вкъщи шопска салата, ако ли не ще си правя сандвич - 2 филийки с шунка и сирене, следобедна зак. плод или кис.мл. и вечеря салата + месо /предполагам пак шунка/. Също така този ден-потоп не е за мен, защото аз почна ли наистина нямам спирачки  ooooh! Без едно мога, но само с едно - НЕ  ooooh! Затова седмия ден мисля да го правя протеинов /по Дюкан/ .

Днес съм на кис.мл. с трици, за обяд филийка с шунка и парче кашкавал, сега 2 мандаринки и за вечеря салата - домати, краставици и парче шунка  Mr. Green

didicheva, липсваш ни  Hug минавай по-често   bouquet

little_mermaid, даде ми добра идея. И аз ще сменя малко линийката, без друго не е актуална  Whistling

Браво на режимните и на свалилите   bouquet  bouquet  bouquet

Аз трябва да се захващам с домашни отново...... писна миии  Tired Tired Tired Много ми е натоварено този семестър  Sad

Целувки на всички  Hug  bouquet

# 275
  • Мнения: 6
Издържах с това лунуване дето си поставих за цел 3 дни!!!
И днес само чай /2 бр/ и много вода, може би 3 л., на вечеря хапнах 3-4 резенчета ябълка. Мисля да лягам /нищо че е толкова рано/, за да не се изкуша на края.
Утре сутрин ще дам отчет за кг и мерки.
Лека и спокойна нощ на всички   Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 1 950
Минавам, за да ви пожелая лека нощ  Hug

Днес не съм диетична, а по всички личи , че утре също - но ще празнуваме именния ден на сина ми , така че няма да се включа два дни, а следващата седмица празниците продължават с Рождения ден на сина - в понеделник . Точно така се падна РД в понеделник и преди 11 години, когато го родих Grinning

Честито на всички с минусчета и браво на диетичните - вие сте нашата гордост  bouquet

Извинете ме, че не пиша за всеки, Hug ще се  гледам скоро да вляза отново в час и диетично и в писането Peace

Дидичева, Hug мерси, наистина знам, че мога, но съм в период на трудно справяне - ще го преодолея, дано по-скоро. Как върви при теб прехода към нормално хранене  Hug


Много на всички и минусчета на всички, които ще се мерят утре! Hug

# 277
  • Мнения: 1 254
гладна съм  Twisted Evilа не съм гладувала. Поне да бях, че да знам защо е този зверски апетит
вечерях кюфтета с 2 вида салати. Обядвах риба с дом.сос-към 150гр и салата, после 1 вафла ..закусквах обичайното
Днес не остана време за спорт, заминаваме за 2 дни Hug и се приготвям Simple Smile

# 278
  • Мнения: 1 384
petinka_vd, стискаме палци кантарчето утре да те зарадва  Hug Браво   bouquet


lideto70
, да ти е живо и здраво синчето, много да те радва и да слуша с двете уши  Wink   bouquet

MissCaprice, забрвих да ти кажа, че новият ти аватар е трепач просто  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Весело изкарване    bouquet И искаме доклада със снимков материал  Wink

Лека вечер на всички   bouquet

# 279
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

Днес бях ок с диетата и със спорта.. закуска 1/2  активия, обяд кисело мляко с хляб, след.зак. ябълка, вечеря 2 варени картофа с малко сирене... спорта 20 мин на пътеката ; 20 мин stair master..след малко ще направя малко коремни преси...

♥ iguanka ♥  благодаря за кафенцето


petinka_vd  браво за минусите


didicheva много ти благодаря за хубавите думи  Hug


Mirama въобще и не ти трябва да пиеш кола  Wink по - добре водичка



crazy_tikva  успех с новият режим... много минуси   bouquet


# 280
  • София
  • Мнения: 1 950


Черпя за именния ден на сина ми днес Hug

# 281
  • Мнения: 40
Добро утро, добро утро Flutter

Според лудия ми кантар съм -1 кг. Според мен съм минус повече, но ...той не ще да си каже.
Вижте обаче мерките:
4.11.2008
талия - 86 см.;
ханш- 102 см.  #Crazy (уууууууф, че г..ще);
ръка-29 см.;
бедро - 59 см.;
прасец - 39 см.;
гр. обиколка - 94 см. Sick

8.11.2008г.
талия- 82см.;
ханш- 100см
ръка-27;
бедро-52;
прасец -38
гр. обиколка-92 (най после с малки цици Crazy)

Айде до Пондрелник!!!

# 282
  • Мнения: 421
lideto70 да ти е жив и здрав именика!

как сте всички тази сутрин? Grinning  аз нещо се събудих със страхотен апетит и се чудя как ще устоя днес..

# 283
  • Мнения: 1 384
Добро утро, банда  Hug

Аз сега ставам и си лоча кафето, че едвам гледам  Tired  hahaha

double hot, честито минусче   bouquet

viks76, организмът ми още спи, ама ще го видя след малко /след кафето/ на какво  мнение е  Laughing Вчера вечерта пак озверях, ама поне не се натъпках, а изядох 4 мандаринки  Blush

Aia  Hug

lideto70, мммм, вкусотия   bouquet

# 284
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен. Моят син също е именник, а ще е рожденник между Коледа и Нова година.
Искаше бонбони "Мерси" и му взех вчера да почерпи днес. Взех си и аз 1.
Ето и за вас
Иначе сутринта се теглих - още  -1кг, т.е. за 2 седмици -5кг.  newsm44 Другите мерки не ги правих. Миранди каза в неделя  Thinking
Сега за обяд си сипах малко картофи и зелен боб /Готвих пилешко със зелен боб и картофи/, и естествено салата зеле  Wink
Слънчев и минусов ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт