Дюкан ни превръща от пухкави дами в елегантни мадами - 130

  • 40 633
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 15
  • Лом
  • Мнения: 235
Добро утро! Хайде,запис и от мен.Да се надявам ,че този път се докопвам до първата страничка,че нещо съм зациклила и не мърдам.Е,на см. вече съм :талия-22см,ханш-21см,бедро-12см.Погъделичка самочувствието ми и калкулаторът на лепи Laughingно ще гледам да достигна целта си.Тъй като отдавна не съм писала -честито на всички които са имали поводи  bouquet
Мама Куин- smile3501
ЛАБЕЛО ,НЕ СЪМ-стягайте се ,че иначе.... на поправителен! Joy

# 16
  • Мнения: 229
Ден първи и един от излишните килограми вече е мираж  newsm68
Много ви обичам  newsm51

# 17
  • Мнения: 349
Добро утро и от мен

# 18
  • Мнения: 309
Добро утро, слънчица!
Хей, Сафо  Heart Eyes , тук съм! И вие ми липсвахте много!
Но нали трябваше да се подготвя с материала, та голямо четене падна!
Днес окръглям месец в трета и също толкоз без цигари! Хвал за второто, а за първото - срам! Нали му бях опущила края, та и аз като Катетоджин да се призная - след един месец във втора имам точно +1.5. Но съм инат и ще го боря по устав, без връщане във втора. Засега, де!  Peace
Приятен, слънчев, спокоен ден!

# 19
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейтеее Wink Ето ме и мен на 1-ва страничка..

# 20
  • Мнения: 349
При мен най големият проблем се оказаха овесените трици - немога да ги намеря никъде и все още карам без тях, но пък кантарът мръдна с още половин килограм,а мц-то още го няма  ooooh!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро!
Днес момичета вече мога да се похваля,най накрая се търкулнах от пейката с числото 7,днес кантарев ме поздрави с 69кг,много съм щастлива не мога да спра да се усмихвам.
Честити месечинки на всички.
vikki_76 ,браво за понижението,бавното сваляне е най добро,мисля знаеш.
apetit,добре дошла.
Вещи,благодаря за темата и честито ти форумно повишение,знаят на кой да го дадат.
Благодаря за кафенцата и закуската,ще се възползвам
Лек и успешен ден.

# 22
  • Мнения: 229
Забравих да попитам дали има други като мен, които до обяд не могат да сложат нищо в устата си освен кафе. Знам, че се препоръчва редовно хранене, ама на мен сутрин ми е трудно  Sick. Как ли ще се отрази накрая на резултата Thinking

# 23
  • Мнения: 226
ГАЛКА - МАЛКА  ами прави опити с триците, прави си кекс и с кафето примерно.За мен е много важно да си хапнеш триците до обяд.Преди и аз не закусвах но сега не мога ако не си изям триците  Hug
тунинг бегай за кантар че може да си станал 90 и трябва да пускаш снимки   remybussi  remybussi  remybussi Hug
 Sagittarius  радвам се много на завръщането ти  Hug
тонииииииии къде си?????? Я бързо на отчет колко кила по малко си Hug

# 24
  • Мнения: 309
Галка-малка, ами повечето от нас бяха като теб! Дюкан обаче ни промени. За да отслабваш, трябва да закусваш. В началото насила, след това става навик, а накрая - необходимост - вЕрвай ми!  Simple Smile
Мира - ако знаеш колко ти се радвам на успеха! Помня колко добре изглеждаше преди 7 килограма, сега си сигурно зашеметяваща...   bouquet
Цветимира - не е беда, ако започнеш без трици, но те помагат на отделителния процес...
Апетит - хубав ник,  welcome и успех!
Лабелло, Не съм - на един хал сме  Embarassed, но аз се спрях с моята пета фаза. В момента съм си в трета с внимателни гали (  hahaha ако не се брои вълшебния течен шоколад на Аби снощи...)
Коте  Hug

# 25
  • Мнения: 38
Добро утро на всички сладурани

Станах в ранните зори
със затворени очи
патето кафенце направи.
За всички нас Дюканки
засмяни слабуранки.

 
Хубав ден, желая ви сега и поднасям ви цветя

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 09:06 от zlati22

# 26
  • Мнения: 55
Добро утро и от мен!

Да ни е честита новата темичка - голямо благодаря на Вещи и поздравления за повишението й.   bouquet   bouquet   bouquet
Вярвам, че така ще може най-накрая да настъпи мир и спокойствие в нашия форум!  Praynig

Пожелавам на всички много минусчета и усмивки!

Момичета, не се обиждайте, но едно кафенце сутрин е достатъчно, да не натоварваме излишно темата . Поне такова беше правилото, както научих от по-старшите.

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 09:01 от blumchen_fee

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Добро утро и от мен!

Днес кантарчето ме обича, начуих се и тая пуста вода да я пия.Малко ми е трудно ама нали трябва.
Имам проблем със сутрешното хранене аз съм на Ударната фаза и се чудя какво да ям на закуска. Кисело мляко?
А и темичката с рецептите страшно много ми помага! За сега съм си правила 2 рецепти от там днес ще си избера 3тата Simple Smile
Лек и неизкушаван от вкусотии ден момичета  Peace

# 28
  • Мнения: 3 640
Добро утро!  Hug

Вещи, честито повишение! Отиват ти звездите и още как!  Wink Heart Eyes

МамаКуин, как успя така светкавично да се трансформираш!?! Браво! Изумителна промяна! Страхотна си, мацко!  smile3501 newsm51

Благодаря за всички кафенца!  Hug

Пожелавам ви една прекрасна нова темичка и много отчетени минуси в нея! Успех на всички!   love001

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
Добро утро красавици  Hug Heart Eyes
Виждам има нова тема  Thinking
През главата ми минават някакви съмнения,
базирани на предишни пъти, когато се включвам
в темата и дано да бъркам. Не желая да казвам какви
или поне не тук. Ще си ги запазя за себе си  Naughty

Сафо, ти пък направо ме уби - нито съм първата, нито
ще съм последната с такива резултати, но ти благодаря   bouquet

Жозефа, благодаря   bouquet

Аз всъщност не разбрах обаче какво се случва
ако се приемат повече овесени трици от дневната доза ???

Общи условия

Активация на акаунт