МоятА КУХня - моЕто ЦаРствО, тема 15 за всичКИ лЮбиТЕли и позНаВАЧИ...

  • 53 927
  • 309
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 301
Албума е личен и иска парола  newsm78

# 271
# 272
  • Мнения: 120
Малка????Недей така!Страхотна е!!!

# 273
  • Мнения: 120
dessi06-бях пленена от кухнята и забравих да попитам:горния ред шкафове на каква височина са монтирани и колко са високи?
В няколкото фирми в които разглеждах кухни все казват:2ри ред на 60см. и високи 72-по стандарт.

# 274
  • Мнения: 95
marina96, сега ходих да измеря...от пода до началото на горните шкафове е 140 см....самите  горните шкафовете са 92 см...разстоянието между мивката и горните шкафове е 45 см...Нали като се прави кухня по поръчка,си избираш какво искаш и как???Какво значи стандарт newsm78

# 275
  • Мнения: 1 669
Деси,страхотна е кухнята-цветово ми харесва особено много  Peace   Grinning! Колкото до т.нар. стандарт-мебелистите  използват като общоприети мерки за такива кухнениски шкафове 90-60-60см,т.е от земя до плота-между дорни и горни шкафове-размера на горните шкафове! Разбира се това са в общия случай,ако нямаш други лични изисквания разбира се!  Peace

# 276
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Деси06- страхотна ти е кухнята...  bouquet
Наистина много ми хареса.

# 277
  • Мнения: 2 085
dessi06, много е хубава Peace Шкафа с микровълновата е много интересен!

# 278
  • Мнения: 120
marina96, сега ходих да измеря...от пода до началото на горните шкафове е 140 см....самите  горните шкафовете са 92 см...разстоянието между мивката и горните шкафове е 45 см...Нали като се прави кухня по поръчка,си избираш какво искаш и как???Какво значи стандарт newsm78
Благодаря за отговора.

# 279
  • York
  • Мнения: 826
Деси, страхотна кухня.  Много ми харесва, както като съчетание на цветове, така и като разпределение.   bouquet

# 280
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
dessi06 кухнята ти е супер,с кеф да си готвиш в нея.

# 281
  • Мнения: 1 305
dessi06 кухнята е много хубава.
Да си кажа честно преди изобщо не ми харесваше червена или сива кухня но в последно време, и особено тук съм виждала великолепни кухни в тези цветове така се запалих. Имам още 1-2 месеца да реша и ще видя може и аз да се спра на тези цветове сега много ми харесват.
И ако може да ви попитам дали знаете уредите на Електролукс дали са сполучливи. Мислим още сега да си купим уредите за кухнята и после само да я поръчаме. Тези дни разглеждам уредите на различни марки по Интернет, и направо незнам на какво да се спра и какво да търся. Ако може малко помощ  Simple Smile

# 282
  • Мнения: 95
Момичета благодаря ви за комплиментите за кухнята..но по важно е какво се готви в една кухня Simple Smile

# 283
# 284
  • Мнения: 491
Айдеее и ние вече монтираме нашата кухня. Започнахме от вчера, но днес майсторите бяха до обяд. В понеделник трябва да е готова. Не знам дали ще успея със снимките, че счупихме малко фотото, но ще гледам да се справя. Ако не ще снимам с телефона пък ще видим какво ще излезе. То още няма да е напълно готова, че нали и още не живеем там - няма аксесоари, висят крушки от тавана и други подобни, но пък знам с какво нетърпение все чакаме тук публикуването на нова кухня Peace

Общи условия

Активация на акаунт