МоятА КУХня - моЕто ЦаРствО, тема 15 за всичКИ лЮбиТЕли и позНаВАЧИ...

  • 53 902
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • York
  • Мнения: 826
а контактите къде са монтирани? има дупки в стъклото или са на дъното на горния ред шкафове?
На дъното на горния ред са. Назад в темата съм пуснала снимки.

# 301
  • Мнения: 61
Здравейте,
Вклщчвам се и аз във форума... Темата ми се струва интересна поради причината, че от 2 дни си имаме нова кухня... и честничко да си кажа сме много доволни от свършената работа от фирмата и майсторите. Спазиха си сроковете и доста се постараха при монтажа. Много се притеснявахме в началото, но фирмата ни я препоръча познат и въпреки всичко се доверихме малко "на сляпо"... Фирмата е "Инкомсис"... на ул."В.Друмев". Проектът бе безплатен... и цената бе поносима си мисля.
Пожелавам късмет на всички тук, които им предстои да си правят кухни Simple Smile Много е трудно с фирмите... Късмет момичета Simple Smile

Честито! Сега остава само да покажеш снимки.
И моята кухня също е от тази фирма Simple Smile.

Естествено, че ще пусна снимки... но първо трябва да ... се науча да прикачвам снимки, че съм съвсем нова тук в тези форуми Simple Smile

# 302
  • Мнения: 2 085
...... Бях виждала преди време много красиви декоративни плочки за кухня(от рода на фризовете). Ако някой знае нещо повече за тях би ли споделил?
как от рода на фризовете?Нямаш ли някоя снимка?

# 303
  • Мнения: X
За съжаление нямам. Помня само, че бяха малки плочици и като се наредят образуват натюрморт или друг сюжет.

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 20:28 от Анонимен

# 304
  • Мнения: 1 305
Наистина тук доста добри идеи може да натрупа човек. Признавам си че не си бях представяла отзад плота да ми е  стъклен, а не от плочки или плоскост Изглежда невероятно на сайта, само незнам после дали ще е лесно за поддръжка.
И deata аз съм написал гледах едни уреди на Електролукс, но наистина донякъде не съм ориентирана и какво и трябва да търся малко като на картинки ги гледам. Искам само като взимам уредите да си ги взема от една и съща фирма, и мисля да си взема печка, котлони, аспиратор, съдомиялна и микровълнова. Даже и на лични може да ми напишете някой друг съвет който да гледам, че сега кухнята ми е в ужасно състояние и се надявам с новата да си я направя изрядна отвсякъде.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 896
а контактите къде са монтирани? има дупки в стъклото или са на дъното на горния ред шкафове?
На дъното на горния ред са. Назад в темата съм пуснала снимки.

Мерси!

# 306
  • Мнения: 7 430
...момичета, нека някои от вас пусне нова тема, понеже сега съм на работа и нямам възможност - ако не, довечера като се прибера тогава  Peace

# 307
  • София
  • Мнения: 2 896
...момичета, нека някои от вас пусне нова тема, понеже сега съм на работа и нямам възможност - ако не, довечера като се прибера тогава  Peace

Новата тема

кажи дали да променям нещо  Grinning

# 308
  • Мнения: 165
gal94, кухната ви е супер, много ми харесва. Нашата е с подобни размери - поне така като я гледам, не съм сигурна де.

А тези АРНО скъпи кухни ли са - разгледах им специално сайта и всички модели ми се струват страхотни, ама ако са много скъпи кажи, че да не се навивам - ние не можем да си позволим кой знае колко пари да отделим.

Иначе поздравления - за мен това е кухнята-мечта - семпла и удобна!

# 309
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз да кажа - има нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=350634.0

Общи условия

Активация на акаунт