Отговори
# 270
  • Мнения: 173
добро утро
какъв мрачен ден а пък аз имам толкова неща за вършене Rage
днес ще ходя при чичо доктор да видим какво е положението,ще се ражда ли скоро или неиска да излиза още

# 271
  • София
  • Мнения: 2 011
Добро утро!
Шамс, galisis, дано всичко е ок  Hug
Днес е последния етап от пренасянето при баба ми. По-спокойно ще ми е като знам, че няма някой друг да се занимава, че все не е така както аз искам. Притеснява ме кучето как ще свикне в тая студена къща (а и с неприятното бабе), защото поне в началото няма да влиза при бебо.

# 272
  • Мнения: 344
Привет тумбаланки Wink
Благодаря на всички за милите думи Heart Eyes  bouquet !
Както разбрахте, бях с планово секцио за 17.10. Оперираха ме сутринта, вечерта вече ставах. На следващия ден на обед ми дадоха Бобо и от тогава се кърмим. Води и добавки не давам. Пъпчето ни падна на петия ден. Изписаха ни в сряда. За сега нямам никакви оплаквания, пу пу... Като имам време тези дни ще кача снимки.
Честито от мен на всички обебили се мами и кураж на останалите!
Шамс  Hug успех мила!

# 273
  • Мнения: 18
Добро утро, тумбачета1
Шамс, стискам палци и чакаме новини-успех мила Hug Flowers Four Leaf Clover
Галис, само спокойно ,всичко ще бъде наред! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ели ,добре дошла с малката принцеса Hug  bouquet
Sophiepp и на теб с малкия Бобо-добре дошли  bouquet
Да нагушкате и нацелувате малките бебоци
Успех на всички ,които са на преглед и запис днес
Аз отивам на фризьор ,защото утре сме на сватба
Хубави и спокойни събота и неделя на всички

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добро утро

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА И ЕСТРЕЛИТА. ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА КАКА ТЕА.С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ИЗПЪЛНЕНО С МНОГО СМЯХ!!!
Ели добре се завърнала сред нас.
Лек ден на всички
Шамс-стискаме палци всичко да бъде наред. Hug

# 275
  • Попово
  • Мнения: 687

Я като съм такава прелестна ранобудна булка да взема да отменя Пепенка с кафенцата и закуските! Заповядайте и спорен ден!


ха дубрутру  Hug 10Х Дий Дий, ние не можем да отлепим днес Mr. Green всички дечиня спят а майка им 2 пъти Simple Smile хубаво е да поспиш до към 9...
само малката кипра се изложи към 6ч ама я омагьосах с поспаланско мляко  Grinning

# 276
  • Мнения: 21
Аз си изкарах акъла тази нощ! Към 01ч се събудих от някаква остра болка и после някакви по-слабички като предменструални, така се повтаряха 2-3 часа, но към 4ч всичко утихна. Сутринта само лекичко ме наболяваше и ми беше стегнат корема, но вече всичко е съвсем нормално. До сега не ми се беше случвало такова нещо. Надявах се да се появи човечето, защото числото 25 ми харесва, но нищо, ще почакаме следващия шанс. Вътрешно си знаех, че тревогата е фалшива, защото първата болка беше много силна, а следващите намаляваха, а трябва да е обратното.
Лек ден на всички и успех на раждащите скоро!

# 277
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Отчет: днес бебка е по-спокойна - пулсът ни се движеше в рамките на нормалното - около 140-145, към края на записа пак се изложихме - подскочи до 170, но после пак се върна. Док каза, че всичко е наред и ни вика пак след седмица. Камък ми падна от сърцето, да знаете. Какво ли не ми мина през главата от вчера до днес.
Софи, добре дошли с бебо Hug

# 278
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета!
Влизам набързо да ви кажа 4е сме вкъщи и сме добре. Така се получи че майка ми ще дойде чак във вторник и се налага сама да се справям със всичко. Качих няколко снимки на малкия човек.
На 16. 10. отидох на преглед в болницата и след няколко часа направиха спешна операция, Моя човек беше изцяло увит в пъпната връв,не ми се мисли какво щеше да стане ако бях тръгнала да раждам нормално. добре че се оплаках на лекарката че спрях да го усещам, веднага ми направиха запис на тоновете които не бяха добре, после преглед на 4Д  и след 30 мин. операция. Голям шок преживях.

# 279
  • Мнения: 30
Софи, добре дошла мила  Hug
Чакаме снимчиците   bouquet

Иринка, честито ти бебенце  Hug

Добро утро

# 280
  • Мнения: 297
Добро утро и от мен.Много гадно време  Sad,ама явно ще е вече така.
Добре дошли на нашите мами героини   bouquet
Лек и успешен ден и да си почивате  Hug

# 281
  • Мнения: 8 678
Ели, Софи, Иринка - добре дошли !  bouquet Hug Малките бебоци са много сладки, снощи ги гледах и тази сутрин пак  Heart Eyes
Ели твоята принцеска направо ти е одрала кожата.
Иринка, браво на твоите доктори, че са успели да спасят малкия мъж! smile3501
Софи, чакам снимки на Боби!

Галис радвам се че всичко е наред при теб!

Диди, мерси за кафенцето!

Абе мами, вие целия отбор се разкрасихте и подстригахте, аз съм станала като една търкаляща се топка и дори не смея да излезна от къщи.

# 282
  • София
  • Мнения: 167
Шамс, стискам палци всичко да мине бързо и лесно и да се похвалиш с новото човече!!

Иринка, браво на лекарите , че са реагирали толкова бързо и бебока е добре.

Ние още нищо не сме оправили за бебка, но затова пък днес ще правим туршии  Mr. Green

# 283
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте и от нас!
Ние сме добре за сега - като изключим болките, които от няколко дена ми се появиха ниско долу! Бебчо си рита, а аз дооправям в къщи Simple Smile!
Шамс, стискам палци всичко да е наред, макар че съм убедена, че ще е така Hug!
Ели, Софи, Иринка - добре дошли Hug! Бебчетата ви са много сладки Grinning! Иринка, браво на лекарите, че са си свършили работата Hug!
galisis, много се радвам, че всичко с бебчето е наред Hug! И мен веднъж ми правиха повторен запис, заради повишени тонове, но лекаря ми каза, че няма проблем - просто малкото човече е развълнувано Heart Eyes Hug!

# 284
  • Мнения: 8 678
Момичета имам въпрос и ще ви бъде благодарна ако някоя от вас ми помогне с информация: след коя седмица бебето спира да се върти и заема окончателната си поза за раждане?

Общи условия

Активация на акаунт