Любови, раздели - арабките смело по своя път са поели - 91ва сладко-горчива

  • 23 904
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Ани,какво имаш предвид под частично  newsm78
Дея,добре дошла!Разказвай на воля!  bouquet Вече те прибавих в заглавния постинг - няма мърдане  значи Mr. Green
Секси,хубаво си направила,че си се разкрила пред човека.Чакаме и ние развитието на нещата!Направих и твоето име активно  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 336
Спорти слънце  Hug получаваш тиквен медал за темата  Hug Hug Hug поне е полезно!
Момичета забравих да питам  newsm78 дали е удачно към темата да се добави линк към Закона за чужденците в РБ?

# 17
  • Мнения: 3 215
Раф,ще ти кажа аз какъв медал получавам  Naughty Нищо по-малко от злато не ща - нали мъжете ви ви позлатяват още на сватбата,к'во се стискате! Joy
Прати ми на лични линк към закона,че нямам време да го търся, и ще го сложа!
Муфида,извинявам се много,че не съм те добавила досега! ooooh! Ти нали си присъствието в сянка и аз съвсем те забравих.Ей,сега те добавям.Зло да те забрави!!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 727
Ани,какво имаш предвид под частично  newsm78
[

ами така както сме подредени...не става много ясно за един да кажем не посещаващ редовно темата потребител или нов такъв, изглежда че е по сегашно местожителство, но не е всъщност така за всички, но както и да е явно повечето ги устройва този вариант, аз живея в момента в България  Grinning, така че мен грешка няма...

А иначе за скобките имах предвид че си го направила, както предложи  Peace

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
далке, малкият е болен , повръщане,разстройство, онзи денс е 4ухме, ина4е бяха още с бебко едно! просто няма време, 4е готвят изследвания сега на4алото на ноеври за двамата и да го ражда! паниката пред раждане вие ясна, особенонейното е секцио и тя се притеснява кой ще гледа амин! да ми го прати за малко ,ама не става!
олди, обра овациите, не остана  цветя ,освен кактусите, но едни хендита мога да подаря да ти е сладко!

# 20
  • Мнения: 333
Запис и аз в темата!   bouquet

Олди, шукран за темата! Hug Знам каква играчка е направата на тема.  Както винаги много хубаво оформена с още по-хубави снимки,  а особено тази с камилите в пустинята.  Heart Eyes

Кате Тука съм , тука съм, ама на последък мн ви изтървам.На всичкото отгоре и тия дни с грип се боря....хвана ме и мене хремата, гърло..ужас.  Confused Радвам се, че сте намерили Абас. Какво оригинално име си му сложила само...харесва ми.  Heart Eyes Сетих се за братовчедка от Турция.И тя си има един черен котарак и го е кръстила Джезми.   Laughing

Секси Да няма някакъв напредък с твоя човек?  Praynig Говорихте ли най-накрая. А дано се получи!  Praynig

Найра Какво стана..дойдоха ли останалите. Дано не сте се върнали без да сте се намерили.  Thinking

Момичета имам един въпрос относно черната къна.  Simple Smile Дадоха ми в пакетче черна къна и на нея на арабски пише, че е черна къна за коса. Пречи ли нещо да се рисувам с нея по кожата.Ако не..колко време да я държа?  Thinking

Лилито няма ли я още?Не минаха ли тия 20 дена, че ми липсват нейните постове.  Sad

# 21
  • Мнения: 3 804
дано да се оправи Амин  Praynig Praynig Praynig,на Светлето никак не и е лесно,дано и раждането мине безпроблемно Praynig Praynig Praynig
Катенце стегни се и роди принцесата-я виж ди какъв кавалер има-картинка Heart Eyes
дреби сега разресва единия котарак Grinning
останалите къде сте newsm78

# 22
  • Мнения: 206
Здравейте момичета, Да се запиша и аз в новата темичка. Шехи поздравления за труда ти и моля те продължи твоята приказка, съвсем забравихме докъде стигнахме. А то нови и нови приказки идват от интересни по по най Simple Smile
Либра и тебе чакам, още ли си в таксито Simple Smile Айде слизайте, де...
Рали още ли е хаос при тебе?
Гинче благодаря за труда ти. Направо си ти завиждам за новата екскурзийка, ама ще чакаме после пътеписите ти. Много ми приличаш на премиершата Wink
Разкажи нещо повече за това течение в исляма имаше нещо специфично за него, ама неща да пускам в гугъл да търся, искам от уста да го чуя...
Секси поздравления, само така ва банк, или или... пък каквото е писано да става да става...
Дея добре си дошла и радвам се да има още една девойка в емиратския "отдел" Ама вие софиянките верно станахте много Wink какви срещи ще заформяте само Simple Smile
Ходила ли се вече там или като Абра още си в ситуация "подготовка" Като казах Абра, къде изчезна девойко хубава, да не си заминала в потайни доби Simple Smile
Няма да питам къде сте се запознали защото най-вероятно това е в Интернет Simple Smile
Теди да се оправяш бързо Simple Smile
Деска нямам профил в снимка в бг, някой друг свърза ли се вече?
Рафаела как е Анто? Как вървят заниманията ти?
Който има връзка със Светлето да я поздрави от всички. Ще ни изненада някоя сутрин и тя приятно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 56
Здравейте момичета[/
ДА НИ Е чЕСТИТА НОВАТА ТЕМИчКА
ДЕЯ-ДОБРЕ ДОшЛА ПРИ НАС
Аз иначе съм готова ,днес направих смимките поръчах 8 за всеки случай  Grinning да има,дадох документите за легализация-ще бъдат готови на 31.10.утре вечерта или в петък  сутринта пътувам за София.Незнам как да ви опиша какво чувствам в момента всичко в главата ми е една голяма каша ,както никога до сега.Аз силната и вечно знаеща и можеща жена съм объркана (ето казах го)загърбвам всичко което имам и съм постигнала до сега и трагвам за да почна всичко от начало.
OLD SPORT- БРАВО ЗА НОВАТА НИ ТЕМИчКА ,май много точно попаднах в сладко-горчивата 91  ooooh!
НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕшНО,ТРАГВАМ ЗА ДА НАМЕРЯ чОВЕКА С ГЛАВНО ,всичко друго съм го имала,но не станах по щастлива .ПО ЛОшОТО ОТ ТОВА ДА БЪДЕш  САМ ,Е ДА БЪДЕш САМ С НЯКОГО
ЦЕЛУВКИ НА ВСИчКИ

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 22:09 от ceciflo

# 24
  • Мнения: 3 215
Ани,отпреди някои хора са сложени в държавите,към които имат пресантиман,а не в Бг например.Не ги преместих - защото е адска играчка с тези кодове.Ако искаш - другият път ги оправи,нямам нищо против.Може на теб да ти отнеме по-малко от половин ден. Ако кажеш коя страна да сложа в скобките до името ти - ще го направя веднага.Опитах се да вкарам максимално линкове на хора,които се представят-правя го и сега в движения докато хората пишат...
Марси,мерси за кактуса.Не съм хапвала откакто бях в Мексико! Peace
Дезърт,джанъм,радвам се,че ме разбираш!  bouquet
Раф,мерси за законовия принос - добавих Закона за чужденците,Правилника и тарифата в Полезна информация. Peace
Цеци,успокой топката!С теб сме! Peace

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте,

Благодаря на виновниците за новата тема и честито на всички, които имат нещо за честитене !!! smile3525 newsm51

Направих си албум, но защо ми дава, че са го видели толкова много хора? Направих го личен, а показва над 200 разгледали го и то за няма 1 час от съществуването му. Как да направя така, че да го виждате само вие? newsm78

# 26
  • Мнения: 3 215
Само ние ги виждаме,спокойно.Дава някаква грешка,затова е така. Peace

# 27
  • Мнения: 3 804
Направих си албум, но защо ми дава, че са го видели толкова много хора? Направих го личен, а показва над 200 разгледали го и то за няма 1 час от съществуването му. Как да направя така, че да го виждате само вие? newsm78

така както Спорти каза албума го виждаме само ние-но как се от4ита-от4ита се като брой на гледанията всеки пък когато се отвори някоя снимки-така 4е ако имаш например 55 снимки и само едион 4овек ги е видял по един път всяка снимка ще ти от4ете 55 гледания на албума като цяло-дано да съм била ясна
аз го разгледах целия-много сте хубави,а малкият е голям сладур  Heart Eyes,майка също така 4е броя на снимките удвоен по 2 е от нас-а ако и някой друг от моми4етата с пароли е гледала ,а и ти си си проверявала снимките-ето ти 200  Grinning

# 28
  • Мнения: 465
Момичета привет в новата тема   bouquet

Спорти поредно голямо браво за чудесната тема и положеното старание. Аз междудругото снощи бях започнала темата  Embarassed но не успях да се справя с всичко и мислех да довърша днес.. ама докато се докопам до компютъра беша станало към 3 и половина и видях, че вече си в действие. Следвашия път ще те отменя  Hug Тъкмо поразучих... newsm78

Прегръдки на всички, лягам си, защото съм скапана  Hug

# 29
  • Мнения: 53
Наде, за ахмадите ще ви напиша повече утре, че преди малко си дойде мъж ми от работа и сега си хапваме и си говорим за арабския свят и колко много ни приличаше Сирия на България от 30-те години(не че сме били родени тагава ) - едно затворено донякъде общество с безкрайно добри и толерантни хора, които си зарязват работата, за да помогнат. Наде, моля те, нидей мъ уприличава с премиершата, че аз не храня много добри чувства към нея, малко лицемерна ми идва...
Айде, ставам, че мъж ми мрънка за внимание.

Общи условия

Активация на акаунт