Любови, раздели - арабките смело по своя път са поели - 91ва сладко-горчива

  • 23 898
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 800
Дезърт, не сме го намерили Абасчо Sad само го мернахме, че скита наоколо, но не иска да се прибере.  

Деска, видях вашата котка, старозагорската де, и кой дявол ме накара да я покажа на Ахмед и да му кажа , че си ми предложила коте  Crossing Arms   сега мрънка.....

А ти пък веднага се захвана за думите ми за принцеса  Mr. Green  аз ще открадна твоята малка принцеса, отгледана вече и оправна хем  Sunglasses


Ди, искам в Пакистан, много е колоритно всичко, ах, искам....  Най-ме впечатли камиона  Simple Smile
И какво синеоко ангелче имаш, машалла.  




# 31
  • Мнения: 206
Ginche визуално ми даде на нея, но иначе съм гледала някои от по-старите и филми и ми харесаха, каква е сега -  нейна си работа, няма да ставам първа дружка с нея Wink ама ще чакам разказа ти утре
Тази вече голяма тишина няма приказки
Либра как прекара рожденния ден имаше ли изненади?
Аз тъкмо изгледах филма "Хубава жена" "Good woman", който обича романтика да си го изтегли от замунда, класика в жанра е Wink мисля, че е по Оскар Уайлд.
Аз въобще днес съм на романтика, цял ден изгледах 6-те серии на Гордост и предразсъдъци, 1995 английския вариант и сега ми е едно романтично  newsm51 1dating txtloves

# 32
  • Мнения: 0
   Момичета, благодаря на всички ви за топлото посрещане!    bouquet
   AniSim, да приятелят ми е от Емирствата, но когато се запознахме живееше в Щатите. Там следваше, но юни месец се прибра обратно в Дубай след 5-годишно странстване.
   Nadia Jasem, противно на очакванията ти, не се запознахме в И-нет. Макар и на 25 г., аз съм доста старомодна в някои отношения и не мога да си представя да се впечатля от някой, чиито очи не мога да видя. Макар, че наистина този тип запознанства са доста срещани напоследък, аз държа на личния, пряк контакт...поне когато става дума за любов. Heart Eyes Нашето запознанство беше наистина като в някой от онези филми, които гледаш и си казваш "това е прекрасно, но го има само по филмите". Е, не е така. Истинската любов съществува и рано или късно всеки намира своята половинка. И то, когато най-малко очаква.
   

# 33
  • Мнения: 206
Дея не става така  newsm12 като ще я приказка цялата да е,  smile3521 ние много обичаме приказки тука за първата среща  newsm51 и въобще всички на тема "Как срещнах любовта",  loveuuu "Има ли любов от пръв поглед",  Two Hearts "Моята романтична история", "Нашата арабска сватба"  married и т.н.

# 34
  • Мнения: 51
Здравейте момичета!

Честита нова темичка - Спорти   bouquet Hug newsm51
Аз цял ден ви следя днес,но от питане "Сами има ли пиш или аки?" ooooh! ooooh! ooooh!  не ми остана време да пиша.Резултатът хващах го почти всички пъти,като изключим този, в кйто ми вика :"Мама ,мамаа ,шох,шох"  и се напишка на пода  ooooh! Главата ме заболя двойно:аз му говоря на бг  го питам дали ма пиш,той ми отговаря на арабски
А мъж ми щастлив,щастлив и ми казва :"Как така той говори на арабски повече като ти по цял ден си с него и  му говориш на бг?"
Какво да кажа аз - та нали всички останали му говорят на арабски,с тях ли ще се боря   Sad  
ТА ние сме все още на етап ,отучване от памперса  незнам докъде ще я докараме.Добре че е още топло тук- направо се отчайвам.Не иска да каже  и това е.
Днес не можах да стигна до албума.НАдявам се утре да мога да докладвам че съм качила снимки.
Лека вечер на всички!

# 35
  • Мнения: 1 727
Наде, как се казваше филма за Афганистан...документалния, че след двете книги на Халед Хосейни още съм на афганистанска вълна..А за Гордост и Предразсъдъци - сериала на ББС съм го гледала n-на брой пъти, най-добрата екранизация на книгата  Flutter

# 36
  • Мнения: 206
Ани филма е "Пътуване към Афганистан" на Венелин Петков. А Гордост и предразсъдъци и аз така, като ми стане празно и си го пускам да заредя батерийките Wink

# 37
  • Мнения: 53
Наде, не знам дали си гледала ливанския "Карамел", говорейки за романтика. Мнооооого е готин... В предната тема бях пускала линк. Ако ти се гледа, пак ще го потърся. Днес си свалих да гледам Лорънс Арабски и Кингдъм ъф хевън - мързи ме да минавам на латиница,  та много им се кефя на тези филми, а мъж ми  свалил Битката за Хадитна, който също бил готин.

# 38
  • Мнения: 1 727
Наде  Hug мерсиии Гледай и "Цветния Воал"/ Painted Veil също хубав романтичен филм (по романа на Съмърсет Моъм)...

Да Карамел е много приятно филмче също  Peace Аз по едно време издирвах "Харем" с Омар Шариф май беше  newsm78, но така и не го намерих....

# 39
  • Мнения: 610

МИЛА  ЖАСМИН ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ! ДА СЕ СБЪДНАТ НАЙ - СЪКРОВЕНИТЕ ТИ ЖЕЛАНИЯ ! Heart Eyes

# 40
Я да видя кой будува още  Crazy

Здравейте арабелки  Hug добре дошли на новите момичета   bouquet
Олди поздравления за темата.  Hug

Чух че Надя пита за мен и дойдох да видя как сте  Laughing
Ахххх Гордост и предразсъдъци (на ВВС сериала), ахххххх мистър Дарси  Flutter Наде гледала ли си "Love Actually" и той е много романтурски, хем е смешен,  на места е тъжен а и музиката към него е много хубава.



# 41
  • Мнения: 119
Eто пак...Аз докато се усетя, те изписали 3страници. Да не говорим, че винаги докато се опитвам да пиша, ме предупреждава, че е публикуван нов отговор. Сладуранки  Hug.
Поздравления на празнуващите и добре дошли на включилите се след мен !
Както казват и при получаване на Оскар-ите "благодаря на.... " и аз благодаря на олд спорт за положения труд по оформянето на най-уютния подфорум.
Няма да повярвате какво ми се случи днес - спряха ни тока  #2gunfire. Към 11 часа, когато си включвах компютъра и отидох да забъркам кафенце някой е дошъл и ни е дръпнал шалтера  Laughing. Докато разбера какво точно е станало ,изредиха се всички от охраната и поддръжката на комплекса, където живеем. Наема на жилището, тока и водата ги плаща фирмата-работодател на съпруга ми. Оказа се,че сметките точно за нашата къща били на нечие друго име и адрес. Не са плащани от 3 месеца. Настанала е суматоха в офиса и всеки се карал на по-ниско стоящия си, че не си е свършил работата. Към 16.30 ми го пуснаха отново.
Като се върна агапи-то ми, ходихме до магазина за алкохол, че беше свършила бирата за печеното пиленце  Laughing . За първи път ходих там. Много добре зареден, но ракийка няма .А как пазаруват там, хванах се за главата. Като за последно.Ние имаме лимит от около 1000 евро за месец, а не е възможно да изразходваме и 300. Сигурно въртят далавери с алкохола и продават на черно другите .
Ох, пак станало утре... Трябва да си легна, че в 6 ставам да изпратя Инес на градина.

# 42
  • Мнения: 569
  Еее, пак съм последна Crossing Arms
 
  Шехи  bouquetЗнам , че не искаш благодарности , а отмяна, но все пак - много ти благодарим!Ако някой има в пощата си някакви указания по някой особености по пущане на темата- може да ги копира и да ги пусне на другите желаещи( визира и себе си) -от полза ще са ми Peace
  Кате Шилан- ветрилото е много ефектно наистина и вкусно. Не знам защо не ти се е получило, аз винаги когато пека нещо обичам да се "топи" накрая и затова слагам фолио, малко водичка и пека ли пека...върху решетка . После махам фолиото и запи4ам- не се отказвай- другия път ще стане!Аз днес правих пълнени патладжани , тиквички и чушки- ето ще ги споделя със вас Heart Eyes:
  http://images.dinaadel.multiply.com/image/2/photos/10/400x400/33 … mp;nmid=114333547http://images.dinaadel.multiply.com/image/2/photos/10/400x400/33 … mp;nmid=114333547

   Abra HugМного си кратка - я виж тук какви приказки се изписват.. навестявай ни по- често!
   Винаги- тук положението в складовете за алкохол е неописуемо SickВ четвъртък и петък пристигат "туристите" от Сауди , Катар , Кувейт... Понеже нямат право да пазаруват директно те самите- плащат по някой лев на индийците и ги чакат отвън , колите задръстват целия паркинг и даже пътя преди паркинга , а още от 6-7 вечерта можеш да видиш криволичещи коли и ужасно нагли шофьори с регистрационни номера от гореспоменатите места SadСъжалявам ако прозвуча негативно- нямам нищо лично против никой , но това е живата истина , а катастрофите по пътищата са адски много за такъв малък остров.

  Ани , Наде , Гинче
   - така ви завиждам(благородно Heart Eyes) 4е си коментирате филмчета...и си ги гледате. И аз някой ден , ама кога ли LaughingА какво ли ще кажат мамите с 3 деца...   bouquet

    Разгледах снимките снощи , но както разбирам и и още нови попълнения- албума ни става все по- прекрасен!
    Деси- все се каня да те питам- Даянка на кого прилича по темперамент? Вижда ми се съвсем различна от каките? С това дяволити очички Heart EyesМного ли е различна от каките когато те са били по- малки ?

    ДалаHugВашите снимки също ми напълниха очите и сърцето! Има няколко на които си ги прегърнала и трите сърчица- е на това му казват хората - пълни ръце!  bouquet
    Раф- къде са правени вашите снимки- в кой град?Стархотен тандем сте тримата-винаги в синхрон се усмихвате! Heart EyesЩе ти кажа после защо питам. Между другото- когато ги разглеждах малкия се мотаеше около мене и видя първата снимка , където сте малко по- далече и като завика- тате , тате- явно много му заприлича на тате заради очилата може би  Heart Eyes Heart Eyes
   Сани81, Цеци- много хубави снимки- усмивките ви прибавят много топлина в общия албум!
   Сигурна съм , че пропуснах много неща да кажа , но е 3 часа сутринта ,а утре докато стигна пак до компютъра ще сте изписали 5 страници и пак много неща ще пропусна - затова- топла прегръдка за всички! Hug
   

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 03:25 от Dina767

# 43
  • Мнения: 110
Добро утро, момичета!
Според мен, имам споразумение – не знам с кого, да правя тегели из Родината по работа.
Мерси, че харесвате  свеки. А косата ми – да порастна. Ще е черна. Тя свеки се ужаси като ме видя с белите коси.
Попаднах обаче на едно интересно списание. Казва се „Твоят бизнес” и е месечно. Преглеждам стари броеве, защото най-после се споразумях с колегите си брой 2 за 2009-та да е посветен на „Традиции и иновации” – това са приоритетите на 2009-та година в ЕС, а брой 3 – да е на тема Fair Trade. Мамите ни в Англия и Франция зная колко много магазини и училищни проекти на таи тема има там
А аз сега в декемврийския брой ще пиша за офисният подарък. Нали сега по Коледа всякакви комерсиални неща има. И наред с „бутилка вино, трюфели”, си казвам да напишем за кошница с Fair Trade стоки или с марокански неща.
А да, от тази година, моите марокански хора подаряват на бизнес – партньорите си или като уважение на редовни клиенти, едни платнени торбички – за да е екологично, а в тях има българско гювече, кърпичка, глинена солничка, чубрица, сладко, шарена сол, дори според думите на мъжът ми, на 2 пъти – са давали и сирене .... което аз направо не мога да проумея – да им се откъсне от сърцето така любимото сирене.
През месец март ще има и подтема „Туризмът в Мароко”   .
Та в това списание в мартенския брой за 2008-ма има много интересен материал за Йордания. Аз не знаех, че консулът е завършил икономика тук и тук си живее оттогава!             
Рали, Ясминката е седнала в едната сестра на мъжа ми – не на диванче!
А за роднинските бракове-не и не от професионална и човешка гледна точка. В дневният център за деца с увреждания в Банскоима 3 деца от едно семейство.Родителите им са първи братовчеди.
На Ясмин родителите са се запознали по интернет, с двамата са мароканци. Майка й е от старата столица – т.е. от Фес.
На момченцата родителите не са братовчеди също. Иначе съм чувала великата фраза „нормално е човек да се ожени за братовчедка си!” Аз моите принцески и принцове не си ги давам! Дано са ми живи и здрави и много карамелени!             

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 10:05 от akhyal_katya

# 44
  • Мнения: 73

чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛА ЯСМИНКЕ.Пожелавам ти всичко най-добро и бъди най-добрата мама.

Общи условия

Активация на акаунт