АВГУСТовското ни злато радва се на циганското лято

  • 24 364
  • 293
  •   1
Отговори
# 195
  • Лондон
  • Мнения: 56
Дано само не сме проспали лондонското гадже  ooooh!

Не сте ни проспали... И нас ни мързи да пишем, но мислим за вас непрекъснато.



Така заспиваме...



Така се събуждаме...



А така се радваме като ни обещаят да ни заведат във Франция.



# 196
  • Мнения: 202
Асе-дано по-бързо оздравее Стефи и да не се зарази Вики Praynig
Мелфин-и ти дано успееш да опазиш малкия от вируса, колкото и да ти е неприятно, слагай маската, определено има ефект от нея Peace
Ние току що се прибрахме от вън-излязохме за 2 часа, но в момента, в който се скри слънцето, стана много студено Nature Snowman; то и аз бях леко облечена де, подлъгах се от слънцето, ама и ръцете ми така измръзнаха от бутането на количката, че още едвам ги усещам, имам "иглички" по тях Confused; каквато съм зиморничава, май оттук насетне нашите разходки ще са кратки cold
ElEm , svetlag-имаме си тук варненска агитка, която даже ще си спретва срещичка, или пък вече правиха вчера... newsm78, както и да е-може да се присъедините към тях за следващата им среща  friendship; а пък ние ще чакаме от въпросната среща снимки smile3509
аз ще използвам, че Мари спи, да прегледам как е хладилника, че от тоя студ навън забравих, че съм яла newsm55
Цвети-и двете имат уникални очи, доста мъже ще удавят в тях Laughing

# 197
  • Мнения: 11
Светла, добре дошла при нас!  Hug

Мелфин, бързо оздравяване и дано не заразиш малкия разбойник.
Ася дано и при вас вируса бързо отмине.

Момичета, мойта пикла (още не е станала дрисла) вече се смее по цял ден. Лапа яко АМ и то още на поискване , все едно се кърмим и се хили. Недоволства само като не и обръщам внимание.  Laughing И е направила едни баджациииии #Crazy , като втасали козунаци. Не мога да и изчистя дупето от гриивнички. Иначе вече втори път изпражненията са зелени. Ама като казвам зелено имам предвид тъмно зелено. И супер мирилизливо. Но се смее и е добре.Май Стелла имаше такъв проблем с Дара. Стелче, какво се оказа накрая? Да почвам ли да се притеснявам?
Да ви кажа след всички притеснения, които ми се насъбраха май се изчерпах вече. Кърмата ми спря за има няма два три дни. Икато видях колко яде бебока от шише сега, направо си се възхитих аква млекоцентрала съм била.
И само за който има подобен на моя проблем..., въпреки количествата АМ които сега Али яде , пак не ака по 2-3 дни. Яввно си е до организъм, а не до недояждане.

# 198
  • Мнения: 1 266
Ето ме и мен  Grinning Приспах Репичка на спалнята и хоп тука Simple Smile Да видим, дано да не забравя какво исках да пиша.

Миленче, стягай се, че четвъртък го дават много топъл и слънчев (22 градуса), мислех да идваме къмто вас. И мери джей да се стяга.
Много лошо си го научила Съни с тоя Дактарин, ама педиатърката ви е виновна. Направо се чудя на някои хора акълът къде им е  newsm78 Откъде накъде ще лекува нещо, дето го няма  #Cussing out Това си е лекарство, нищо, че изглежда безобидно, организмът трябва да го разгражда и на тия малки джвъчки им се натоварва черният дроб напълно излишно. Препоръчвам ти да го спреш - ще има протести, но за 3-4 дни ще забрави, надявам се. изчакай първо да оздравеете у дома, че ще ти дойде нанагорно - хем всички болни, хем ревящо бебе не е добра комбинация.

Добре дошли на новите мами welcome

Асе, много кофти, дано Стефи се оправи бързо.

Ея, Велла е образ неповторим  Heart Eyes

Ама аз на мойта детка, ако й дам учебника по педиатрия, ще я смачкам  Rolling Eyes Сериозно - тежи 7 кг! Ама ще импровизирам да ви покажа. На нея нали й падна пъпчето в болницата, може и поличба да е Simple Smile

Толкоз от мен засега и да си слушате бебетата, ей  Mr. Green

Малкабуби нещо се загуби... (хм, даже се римува)

А, да, и бланш - вие като ходите по заведения с Мари, там не се ли пуши  newsm78 Че аз никъде не смея да ида с Марулката, понеже се притеснявам.

Хавга, за зеленото ако - или е настинала, но ако няма други симптоми, няма какво да й се тревожиш, или още не е свикнала с адаптето. Каква марка даваш? Марулката ака зелено, когато съм пила прясно мляко - не й понася  Sick А за мен животът е тежък без мляко  Sad

# 199
  • Мнения: 45
Благодаря за посрещането момичета  bouquet
Бланш тази вечер ще прегледам писаното по назад-тати се върна от работа и сме много щастливи Party
Havga ние в началото бяхме на кърма и АМ, а вече сме само на АМ. Малката акаше веднъж на два дни и то след упорити масажи и свиване на краченцата. Бяхме на Нутрилон.От две седмици сме на Лактана Био и цапа памперса по три пъти на ден, след или по време на хранене.При Нутрилона акаше едно тъмно зелено, а след едно яко запичане нямам думи да ти опиша какво изкара милата...тъмно зелено като пресечено и течно. Казаха ми че Нутрилона запичал защото имал по високо съдържание на желязо.

# 200
  • Мнения: 1 410
Охоо,"Тристан и Изолда" ми е любимата любовна история!

# 201
  • Мнения: 12
И ние сме вече само на АМ.Давам и розов Хип и съм доволна.
Havga за запичането педито ми каза да взема АМ с ПРОБИОТИЦИ(повечето са с пребиотици)те действали разхлабващо.

# 202
  • Мнения: 26
Валени благодаря за съветите мила  Hug Дадох и няколко пъти Вомитусхил капки и между другото сутринта и сипах чаша кола, с цел да не се обезводни, защото нямах нищо друго подходящо, а то виж имало и друг ефект  Simple Smile
Сега е значително по-добре детенце, но пак и светят очичките. Поне апетита и се възвърна. Абе не знам дали АБ беше най-доброто решение, но реших че е по-малкото зло, предвид че имаме бебе в къщата, а и усложненията за които тръбят навсякъде , дано съм постъпила правилно.  Да са ми живи и здрави дечицата, пък другото са бели кахъри Praynig

Мелфин от термометъра е мила. Купих нов и вече имаме нормални телесни температури (34.2 градуса на Стефи, която беше с топло чело) Абе към замрзване го докарвахме със стария.

Светле добре дошла и на теб  Hug  Догодина съм планувала почивка на моето любимо място "Русалка" и ще спретнем една срещичка във Варна Wink

Миши и на мен ми е любима. Като тинейджърка колко сълзи съм проляла над тази книга, четейки и препрочитайки я по сто пъти. И как съм мечтала за такава силна и непоклатима любов, ехеее .......................... Е най-накрая мисля я намерих, дано не съм се излъгала пак.

Ама това франсетата вярно са майстори в свалките. Шапка им свалям  Peace Я английското желязно лейди как пусна гарда. .......... А всъщност като ги хвана и англето и франсето, така ще ги нацелувам и напрегръщам , че не е истина. Ама много са прекрасни (това е българския ген  Mr. Green )

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 18:35 от Asija

# 203
  • Мнения: 11
Коте, давам Милумил, хипоалергично, на фирмата която произвежда Аптамил.
Честно казано не ми е предписано от педито, защото бях в Плевен, но в аптеката казаха, че става.
ЕмЕл, тя няма точно запек, защото акито е безформено и не е твърдо. Просто ака по-рядко, но пък количествата си ги бива. newsm78
Повечето мами от форума знаят, че имам проблем с акането още от началото. Тя акаше на 5-6 дни докото беше на кърма. Казаха, че е недохранена. Сега ака на 2-3 дни, яде адапте. Винаги разбирам когато го прави защото се напъва яко и прави едни физиономии ......, но не плаче. Абе, просто не ми е дрисливо детето и това е. Но утре ще отидем при педито все пак. Simple Smile Да не си правя експериченти, че сега баба й каза, че като пръцнела мирише на сероводород. newsm78

# 204
  • Мнения: 276
Здравейте и от нас с Жорко.Ние два дни подред само обикаляме по селата при бабите.Че и утре заминаваме на Сливен при моята баба,че не го е виждала още малкия.Та по този въпрос някой може ли да ми каже как се слагат кошниците по посока на движението или обратно? newsm78
Мамадона ти що не казваш че си в търново да си спретнем една срещичка? Thinking.Трябва да има и болярска среща,няма да оставаме по назад от софия и Варна newsm53
Миленачко ние вече почнахме даже и пюретата по съвет на педито.Реших като за първо дете да я послушам и дано да не сбъркам.
Ние също акаме по 1 път на ден даже и на два.Но му купих чай Блевит Л или нещо подобно и всичко се оправи.
Добре дошли и на новите мамчета.
Лека вечер на всички.

# 205
  • Мнения: 202
А, да, и бланш - вие като ходите по заведения с Мари, там не се ли пуши  newsm78 Че аз никъде не смея да ида с Марулката, понеже се притеснявам.

Ами не бих казала, че все още ходим кой знае колко по заведения, защото аз общо-взето не мога да се отпусна и да я кърмя навън, вчера всъщност беше за 3-ти път, седнахме в "Хепи" на маса за непушачи, като персонала прояви разбиране и ни сложи в сепаре, доста отдалечено от масите за пушачи; освен това беше през деня и не беше задимен ресторанта, както обикновено става вечер; незнам-и аз се притеснявам естествено от цигарите, но ние сме свикнали да излизаме и сега, като съм по майчинство, повече от всякога не искам да се чувствам изолирана, затова търсим някакви компромисни варианти, каквито са МОЛ-овете примерно или пък ресторанти с отделни зали за непушачи

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 197
svetlag и ние сме на Нутрилон и кърма. Вече повече от 2 седмици сме със зелени акита, ходим на 2 дена веднъж, но с напъване и писъци  ooooh!, нямам думи. Ще взема и аз да го сменя адапте-то, слушам добри неща за Лактана Био, розов Хип и Аптамил, ще видя какво ще намеря тук в близките аптеки. Гледам, че май вирус върлува, дано да не ни хване, че и без това с тая хрема се борим от доста време, само това ни липсва. Забравих да се похваля, че Дани си има от днес активна гимнастика, гледам да не изоставаме  Crazy. Тази вечер ще ходим на пицария да празнуваме именния ден на един  приятел Митко. Запазил е маса в салона за непушачи, че ние с Дани ще ходим, няма начин. Лека вечер на всички, дано утре намеря повече време да ви изчета, че напоследък не смогвам.

# 207
Здравейте прекрасни мами и бебчета Simple SmileСледя ви отдавна,но сега подтикната от новите мами реших и аз да се представя.Всъщност аз съм августинка-юлка,защото термина ми беше на 13.08,но моето момченце се роди на 21.07.Приемате ли такива? Simple Smile Чувствам се августинка обаче , на 26 години,живея в София.Сина ми се казва Даримир,роди се 2900,49 см,но бързо си навакса и сега е гооолям мъж. Wink Много ми харесва атмосферата във форума,чувството  за хумор,компетентността и толкова сладки бебчета на едно място Grinning

# 208
  • Мнения: 3
Добър вечер любимки мои!  newsm76
Как сте в тази студена вечер?  Nature Snowman Както се казва: "Навънка вие вук, а мамаДона пише със съфорумките тук"!  perko Я как го написах само! Личи ли си че днес ме е хванала лигнята? Joy И аз като Бланши замръзнах днес в парка като вакарелски спирач, после в колата пуснах климатика на 28  Sick и ме тресе до нас включително!
svetlag  welcome
И Денис ака веднъж на 2 дена, ама вече спрях да се притеснявам.Акитата от самото раждане са му зелени и миризливи, ама след като е здрав, явно нямам повод за тревога. Аз почнах да смесвам Н.А. мляко със A.R. мляко 50/50 и има ефект, а откакто му давам разхлабителния чай на Блевит съм още по-доволна! smile3550  hahaha
melfin оздравявай бързо мила и слагай маската задължително! Много помага!
Честита месечинка на Васил на Стейс! Къде се загуби, маме? Съвсем ни забрави!
А сега едно намигване към Синдарелка и другите колежки правистки!  Wink
Когато мама учи за изпити и аз съм край нея, заспивам така:

ама така й се ядосвам, че ми иде да изям мечето:

защото въпреки всичко съм си бебе и ми е по-добре така:



tedi_vt_86 много исках, но времето беше отвратително! Следващия път, обещавам!  newsm26 Кошницата се слага на обратна на движението посока!  Wink Трябва на самата кошница да имаш инструкции и как точно да сложиш колана.
Таничка Н-С  welcome и аз съм като теб мила! Термина ми беше за 15.08 а аз родих на 30.07. така че няма защо да не те приемеме!!! Hug Пускай снимки на Даримир! Това важи и за другите две нови мами! Синдарела прави нов колаж!  smile3509

# 209
  • Мнения: 252
Запис от мен

чудесно заглавие за следващата ни тема;  "Навънка вие вук, а мамаДона пише със съфорумките тук"!   Hug Hug Поздрави на авторката и малкия сладък Дениско Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт