АВГУСТовското ни злато радва се на циганското лято

  • 24 345
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 19
Добро утро и от нас! Като гледам и денят ще е добър - навън грее слънчице -  newsm74 за разходки! Като сме в количката малката само спи , чак забравя да се буди за ядене
Кърмата ми съвсем е на свършване и искам да питам трябва ли да пия задължително някакви хапчета за КРАЙ  Cry на кърменето, или така постепенно ще си спре. Цедих се вчера с помпа и за целия ден пуснах 20-30 мл

# 286
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 570
Добро утро и от мен Simple Smile
Честито на всички празнуващи и по-специално на Калоян на Ани-Д (най-вероятно не си спомняш,но на Отворените врати в Токуда седях от дясната ти страна) Simple Smile
Усмихнат ден на всички Heart Eyes

Таничка, помня те, много се радвам че се срещаме пак макар и виртуално!!!!!! Ти кога роди в Токуда и при кой лекар22 Какво детенце имаш, че не можах да намеря къде си писала???

# 287
  • Мнения: 1 266
Ками, ако искаш да продължиш да кърмиш, забрави за Биопарокс-а и АМ - рискът от отбиване е огромен. Ако се налага наистина АБ, да ти изпишат някакъв, съпоставим с кърменето. Иначе бих казала, че 2 дни, след като спреш Биопарокса, можеш пак да кърмиш, но според мен е  newsm34

Оф, пак няма да мога да напиша всичко  ooooh! Дребната спи упорито в ръцете ми след кърмене и като я преместя, се ококорва  Shocked ето така  Mr. Green

Таничка, в Института дежурният също е само един и понякога може да се наложи чакане. Ако е спешно, има още един колега в интензивния сектор (нашата клиника), ама дай Боже никому.

Тука още е мрачно, а на мен ми се излиза, за да мога да я приспя следобед (вчера не се получи) и да мога да посвърша нещо. Вашите занимават ли се самички с някакви играчки и по колко време г/д? На Марулката супер бързо й омръзва и после мама трябва да размахва дрънкалките за привличане на вниманието и така с общи усилия - максимално 30-45 минути.

ssieber, по-добре се консултирайте директно пак с детски гастроентеролог, вместо с личния педиатър - все пак затова има тесни специалисти, те да ви назначават нови лекарства и смяна на храни. След година ще сте забравили изобщо за тези проблеми! Много е тъпо, когато детенце се мъчи, но да чукаме на дърво, че това не е нещо много страшно. Изобщо не търси вина у себе си, за това никой не е виновен, просто понякога бебенцата се раждат с по-незрели органи, с времето се израства.

Айде, тя се опитва да си изяде дрехата, ще я кърмя и ще излизаме, че изгря слънчицето.

Честити месечинки на всички - специално на Валентинка и на Калоян!!!

# 288
  • Мнения: 3
момичета някой случайно да прави новата тема???  newsm78 крайно време е и аз да се науча! обещавам една от следващите да е от мен, ама засега моля някой да се заеме

# 289
  • Мнения: 60
Ани-Д и аз се радвам,трябваше отдавна да се запиша,ама..Иначе родих при д-р Димитров със спешно секцио,сина ми се казва Даримир,роди се на 21.07.Качих снимки в"Да се запознаем" и "Нашите бебета".
Котката Марта,благодаря за информацията Simple Smile,но както си казала  дай Боже никому.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 13:16 от Таничка Н-С

# 290
  • Мнения: 64
Здравейте и от нас!

Сейбер, приеми и моите най-искренни пожелания всимчко в най-скоро време да остане зад гърба ви и да се радвате на най-щастливото и усмихнато бебенце което може да си представите. Прегръщаме те и кураж! Както е казала Марта-скоро всичко ще е зад гърба ви. Hug

Буби, честно казано аз давам на око АМ добавка. Когато ходих навремето да правя контролно кърмене ми стана ясно по колко давам и колко не достигат-та така в общи линии додавам. Трябва да те уверя обаче че ако е нахранен няма да си изяде всичкото мляко. Често си остава в шишето млекце. Е, разбира се най-добре да не додаваш и да си останете само на кърма.  Peace

Все забравям и сега се включвам да пожелая на всички бебенца които са болнички скорошно оздравяване. Асе и на Стефи също. Дано не съм пропуснала някой.

За срещата която си спретнахме то Мони както се и очакваше се представи "подобава". Twisted Evil Дзверо...Ея, само минути след акто се разделихме и отпра здраво. Явно много беше каталясал, ама като неможе да си навие на ината да се успи сам...Ето така вече изглеждаше минути след като се събуди


Баща му все му се подиграва, че приличал на танкист... Confused

Бях му поядосана малко, че неможахме да си поговорим като хората, но след това веднага ми мина. А Велла мили съфорумки е ангелче...Пу-пу...Тристане, Тристане...изтървахме я ние убавата момичка...Ще почерпиш ...  Hug

Целувки от нас...ааааа и за утрешната варненска среща:

Ако желаете в 12 пред Годзила на Мария Луиза. Засега зная че Дрън, Дрън ще е там, аз и Ея ако не е заета после. Хайде включете се и други.

# 291
  • Мнения: 1
Освен аз да се заема с новата тема... Но мъжото днес има ч.р.д., ще я пусна след малко, а ще я довърша утре. Сега само ще загатна  Wink

# 292
  • Мнения: 276
Здравейте и то нас.Ние се завърнахме от Сливен.Не е истина как добре му влияе смяната на въздуха.Докато бяхме там не спря да се смее и да гука.
За АМ:Ние сме на Фризолак и отначало много връщаше та започнах да му го смесвам с фризовом и се оправиха нещата.Вече сме на Фризолак чист.Яде по 120-130мл.Като вечер неизяжда дори и 100мл.И ние акаме по 1 път на ден,но това ме устройва защото отначало акаше веднъж на 3 дни.Сега му давам чая Блевит Л и всичко е добре.
Добре дошли на новите мамчета. HugТа по тоя въпрос само аз ли родих през август във Велико Търново? newsm78
Няма ли да се присъедини някоя мама от старата столица?

# 293

Общи условия

Активация на акаунт