АВГУСТовското ни злато радва се на циганското лято

  • 24 353
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 410
Добре дошли на новите мами!Варненската агитка много силна се заформя!

Стели,нормално на мястото на ваксината да има топче и раничка.Не го пипай и не го мажи с нищо!

# 241
  • Мнения: 149
Ние сме на кърма, така че не мога да коментирам марките АМ. Но за зеленикавото аки - и Гого има такива дни. Неговото е жълто-зеленикаво и педи ми каза, че щом няма температура няма за какво да се притеснявам. Много бързо кърмата напускала стомахчето и това било причината, а дали е така?! не съм сигурна

# 242
  • Мнения: 27
Таничка при нас беше по същия начин когато казах на лекарката че се храним с това АМ. Страшно съм доволна и не знам дали се дължи на млякото но до сега сме нямали колики.

# 243
  • Мнения: 955
Annity87, добре дошла!
stella_a, и на Ивайло така му стана ръчичката. Правя компреси от риванол, но си седи червено и се е образувало топче. Дори и температура вдигна на втория ден. Като му биха ваксината на втория месец нямаше такива проблеми.

# 244
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте, милички мой сладки  Hug

Честити месечинки на всички бебоци - нека растат живи и здрави, много усмихнати и щастливи, за да радвам мама и тати!!!

Таничка Н-С, да и нашето аки е различно /веднъж зелено, друг път жълто, но най-често е смесено/. Педито каза, че няма нищо притеснително.
Видях, че си писала за някакъв нов вариант на Лактана Био. Били ми казала за какво става дума newsm78 Благодаря ти предварително Hug

# 245
  • Мнения: 92
Сядам да драсна някой ред и ще бягам да полегна час ,че се изморих днес Laughing
Габи е добре,мога да твърдя че си възвърна  апетита и сега се храни както преди Peace
Утре ще я заведа да видим колко е качила се 1седм.
Честити месечинки на всички бебоци ,които имат днес  bouquet
 welcome на новите мами!

# 246
# 247
  • Мнения: 229
пу и за нас в новата тема с циганското лято,
въпреки че тук като атмосфера валящо и мокро не можем да го усетим, пък и се влошихме отново  smile3518 Weary
вчера бяхме на педи, Емилче е 5900, но зле. Отново плачка ужасно иииии този път мислят че е станало още нещо лошо, защото антрата медикамента основен не можел да не действа, защото сме го пиели в голяма доза. Той се пие по грам на килограм, а ние сме по 2 грама на килограм, .. дадоха ни да пием ново мляко прегомил на милупа, обаче тъпата педиатърка с много акъл не се сети че ние с рефлукса бяхме на гъсто мляко и детенце цяла нощ не иска да го вкуси, отделно това че е ужасно на вкус. Обадихме и се днес и тя каза да вземем сгаститела на Нестле. Голяма борбичка докато го направих, първо той се вари да стане на желе, после  с миксер го разбиваш с млякото, то пък толко гъсто че не излиза през големите биберони за гъсто мляко, пък мъчим с лъжичка ..абе трагедия в 1000 действия .. сега 10 дни за тест трябва да сме на това мляко, че можело от кравешкото да има някакъв протеин който да му дразни лигавицата на хранопровода и да прави газове и страхотни болки. Плаче ужасно, гърчи се като червей и с нищо ама с нищо не можем да го успокоим, даваме му единственото обезболяващо дефалган свещички 8 мл на всеки 6 часа, ама и те не действат кой знае колко.
 Обади се вчера педито на гастроен-лога който го наблюдаваше в болницата и това каза да правим, ако няма подобрение идва най лошият вариянт с трабичките в гърлото и операциите и болницата отново и просто така ми е отчаяно и нервно и притеснено и въобщееееее
 Weary newsm45
никое детенце не заслужава такива болки и толкова мъки както патенцето ни вече 3 месеца, скоро ще станат 4 .. не е честно, къде сгреших като бременна, къде сгреших като майка, и къде сгрешихме като родители Sick Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 248
  • Мнения: 0
пак пиша докато кърмя дребния и съответно всичко ми идва с малки букви.
първо искам да поздравя новите мами с - добре дошли. след това и аз малко да се оплача, че съм от групата на настиналите мами. всъщност вече се оправям но допреди ден беше ужас. на мен много ми помогнаха инхалации с лайка, сода и мед - направо усещах как спира да тече носа на момента, + осцилокоцинум, разбира се, който свикнах да пия за щяло и нещяло.
мелфин - ти кас ки? имайки предвид неразположенията, ако искате  3-те с котката да се разберем нещо за понделник или вторник другата седмица. погледнах прогнозата-времето ще бъде още по-добро. а и  къде точно можем да се видим, че нещо не ми се изясни.
да попитам и нещо по здравните въпроси- какво се гледа на гънките на крачетата? на деян са му еднакъв брой гънките, ама 3-тата гънка към коляното не е съвсем на едно и също място на 2-те крачета. а вече ходихме на ортопед и казаха- всичко о.к.  
това е засега отиваме да търсим шапка и евентуално зимно чувалче. как мислите да се опаковате през зимата-чувалче, космонавт или и двете.
хайде със здраве Heart Eyes

# 249
  • София
  • Мнения: 1 338
ssieber, мила докато четях поста ти направо настръхнах Sad Желая цялото здраве на Емо.. нека пребори всички проблеми малкото борбено момче и да расте жив и здрав, да забравите всички лоши емоции, които преживявате в момента. Прегръщам Ви и двамата много силно и се моля всичко да има благополучен и щастлив край за Емо и за семейството ти Hug
И, мила, не се обвинявай - не си лоша майка.. никои неможе да знае какво го очаква, колкото и глупаво да звучи просто има неща, които се случват за съжеление и виновни няма, а още по-малко ти, която си до Емо ден и нощ и не се отделяш от него. Не се обвинявай, а гушни малкото си момче и знай, че Бог е с вас и ще ви закриля и двамата.
Изпращам ти цялата си положителна сила и се моля за малкото ти съкровище Емо Praynig
Целувки от мен и Мартин..

mary j, ние имаме космонавт имаме и чувалче.

# 250
  • Мнения: 38
Писах писах и ни изгасна тока  Whistling.

Толкова е хубаво, че има още нови мами  welcome и все от Варна! Вие май заради срещичката се престрашихте? Де да имаше и от тук още някой за срещи и разходки ....., а даже и изпуснах Граци като гостуваше у мамини, ама...

ssieber, не знам какво да ти кажа, че да те поуспокоя малко. Затова те прегръщам силно  Hug и ти изпращам цялата си положителна енергия  Praynig ! Знам че няма по-болезнено от това да ти е болно детенце, но трябва да си силна и да издържиш, да го гушкаш и успокояваш. Дано вече да се свършват тези проблеми окло вас  Praynig и Емчо Семчо да те радва все повече с гукания и усмивки, а плакането и гърченето да остане назад във времето.

Иначе и на Калоян въртележката над леглото му действаше възбуждащо и разсънващо. А затова още отдавна я преместих от долната страна на леглото. И дори сутрин много й се радва и й гука, а после след обяда като го сложа и не й обръща особено внимание. Следобедите са на шезлонга. Абе 2 педи човек, а с режими и с целодневна програма  Wink.

Време му е за ядене..........

# 251
  • Мнения: 45
Добре дошли на новите мами  bouquet
mamadona не се притеснявай за гукането и смеенето. На братовчедка ми и двамата взеха да се усмихват на по 4месеца и са си много добре Laughing Аз се чудя дали с наща мома всичко е ОК. От навършването на 1месец яде за последно в  21.30, заспива около 23.30 и се събужда в 7 сутринта и съответно имаме само 5 хранения. След малко ще я видим на консултацията колко е наддала Naughty
ssieber мила с цялото си сърце се моля всичко да се оправи колкото се може по скоро и не си виновна ти. Praynig
За срещата да взема и аз да барна от някъде една снимка и да дойда, ама не за лекцията, че няма кой да гледа мишока. Само да видим кога ще ида до КАТ за документите, че книжката ми изтече преди 12дни Whistling

Айде отивам да приготвям малката и отлитаме към педито. Днес ще излизаме за трети път...че то не се трай Laughing

# 252
  • Мнения: 1 488
Добре дошли, на всички нови мами!  smile3525

Ссиебер,мила как може да се питаш къде си сгрешила и да се съмняваш дали си добра майка. Разбира се че правиш и даваш всичко от себе си за малкото злато Емчо. Просто лош късмет, за което ужасно съжалявам и ви пожелавам скоро всичко да остане зад гърба ви и Емчо да оздравее и да бъде най-спокойното и усмихнато бебе.Моля се от сърце да се намери правилното лечение за него след толкова много мъки!  Praynig. Миличките, прегръща ме ви с Мони  и ви изпращаме положителната си енергия и вяра, че всичко ще се оправи!   bouquet

Иначе ние общо взето сме добре, чакаме баба и дядо (свекърите) да ни дойдат на гости за 5 дни и да се запознаят с Моника.

честито на всички месечинковци!! Да растат здрави и засмени! newsm04

# 253
  • Мнения: 12
ssieberмила,сърцето ми се къса като чета какво преживявате с бебчо.Надявам се скоро всичко да е зад гърба ви и да сте весели и усмихнати.Praynig
За четвъртък и ние сме на линия.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 197
ssieber бъдете силни  Hug, пожелавам ви наистина скоро всичко лошо да е зад гърба ви и Емо да е много, много здрав, както и цялото ви семейство.
Да се отчета за Лактана Био днес го купих от аптеката на Кауфланд на цена 23,90 лв. за 750 гр. Като цяло е скъпа тази аптека, но в събота имам планирано ходене до Штъркел-а, та ще видя там как е цената. Още не съм го дала на Дани, но се надявам да го хареса.

Аааа, сетих се какво още щях да питам - нали сме все с "къркащо" носле и освен промивките друго не слагам, имам в предвид някакви капки. Понякога с помпичката за нос се мъча да изкарам секрети, почти няма, но понякога се появява по някое друго зелено сополче. Чудя се щом има зелен секрет дали трябва да слагам някакви капки  newsm78. Коте, ти какво мислиш?

Общи условия

Активация на акаунт