АВГУСТовското ни злато радва се на циганското лято

  • 24 362
  • 293
  •   2
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте, милички Hug
Как сте?

Ние сме добре, но имаме страшни колики от 3 дни Sad Давам Еспумизан преди ядене - та искам да ви питам няма ли да е по-добре да ги давам след ядене newsm78
Хем си мисля, че ако му ги давам преди ядене ше стигнат по-бързо да стомахчето, а ако ги давам след ядене ще са по-ефикасни. Какво ще ме посъветвате вие?

В понеделник бяхме на консултация и Мартин е пораснал за 1 месец с 3см. и 1600гр /вече е 61см. и 6100кг./, което страшно много ме изненада. Педито каза, да не му давам да яде вече през 3 часа, защото не било полезно толкова много храна и коликите се засилвали от прекаленото събрано количество АМ. Обаче сега пък той сам започна да яде пре 4-5ч. по около 140-150мл.
Сложиха ни Пентаксима и всичко ние наред.

Мартин също го забелязвам от няколко седмици да су смуче палеца, а също започна да си дъвче и долната устна - много е смешен. Вече даже гука и дака се смее, че и аз се вдетенявам и започвам да се хиля като луда, а мъжа ми ми вика: "Стига си викала!!!" Joy

Честито да всички, които да имали повод за празнуване!!!
Честити месецинки и на всички сладки бебоци!!!

Това е от нас с Мартин за сега - целувки..  bouquet

# 211
  • Лондон
  • Мнения: 56
http://pipcarlson.com/02-29-2008/baby-care-manual/

Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 23:34 от eya

# 212
  • Мнения: 27
Andonovag ние се храним с Лактана Био и аз съм много доволна. Ака по 3-4 пъти на ден от 20-я ден го дохранвам с него. Сега сме на 2м и 12дни и сме нямали никакви колики. Но до колкото знам го има само в аптеките на Кауфланд и то не винаги, та аз си го купувам онлайн. Ако те интересува ще ти дам повече подробности.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 338
Annity87, и ние сме на Лактана Био и съм го намирала освен в аптеката на Кауфланд и в аптеки Ремедиум Peace

# 214
  • Мнения: 27
Аз съм от Варна и не съм чувала за тук за такава аптека но ако има ще е добре, че в Кауфланд не винаги има , а онлайн доставката ми излиза малко скъпа

# 215
  • София
  • Мнения: 1 338
Annity87, сега проверих в сайта на аптеките, но ги има само в София за жалост. Иначе те разбирам и ние сме търсили АМ като луди. Даже 2-3 пъти нашия тати е ходил в съседния квартал за манджа на малчо.

Ето и една снимка от нас тип: "Абе, мамо, бе не ме занимавай с глупости!!!"


# 216
# 217
  • SZ
  • Мнения: 10
Лелеееее,какво става днес,колко нови попълнения!!!Супер!!!

Добре дошли момичета!!!Заповядайте при нас,няма да съжалявате!(сигурно аз държа рекорда по удивителни във форума)
Валени,скъпа,ти си цяла енциклопедия за бабини рецепти!Ще запомня и двете-за белтъка и за колата.И ще те следя за още!

Мелфин,стискам палци да оздравявате бързо!А маската задължително!Вярно,че е гадно,но още по-гадно е да ти е болно детенцето!!!
Нашият батко беше болен преди месец и се подвизаваше ето така:

...и имаше ефект,на бебо му се размина.
А,ако мжеш да отидете някъде докато оздравеят всички,ще е още по-добре.Напр. при мама,тъкмо и тебе ще гледа.Всъщност не знам дали имаш такава възможност,просто ми хрумна.

Асе,и на теб желая скорошно оздравяване на Стефи,че наистина е гаден тоя вирус.Ние го изкарахме преди месец и верно глада много помага.И Вомитусхил.

Цветелинка,и моите деца много си приличат.Същият е малкия като батко си,само че е с по-тъмна коса.И често на бебо му викам Мони вместо Митко,докато се усетя!!!

Ея,Велла е невероятно сладка на последната снимка!

Коте,сакън само не и с Педиатрията!!!Наистина няма да издържи детето,че каквато е финна девойка,отиде!

За нас какво да кажа,всички са наопъки,ние сме на терсене!Нормалните бебета акат по-често като по-малки,а ние обратно.В началото един път на ден най-много,а сега от няколко дни почти на всяко ядене.Иначе отбелязваме напредък с храненето.Започна да прави по-големи интервали,а през ноща след къпането спи цееели 4 часа.И после пак на три.За баджаците какво да ви кажа.Прибрала съм вече два чифта "нестандартни" ританки защото са му тесни именно в тази област.И трудно влизат.Защо ги правят такива тесни не мога да разбера!

Сега ви пожелавам лека нощ и отлитам към леглото.Преди малко се събуди и яде след 4часовата пауза,значи имам около 2ч и половина да дремна!

Целувки на всички!!!

# 218
  • Мнения: 702
Добро утро момичета!
Почерпката днес ще е от нас,не,че знам как се слага картинка Simple SmileПетър днес става на 3м,честита трета месечинка и на всички други бебчета,по късно ще ходим но консултация да го претеглят,по мои наблюдения не е надал много,макар,че си хапмва добре детето,но до видим какво ще покаже кантара,иначе на височина мисля,че е дръпнал много виждами се доста дълъг!
За приликата моите дечица въобще не си приличат,освен по това,че и каката ми беше доста дълго бебе!
Ето и две снимчици да ги видите моите пиленца


И кака Иви


Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 07:15 от mama galka23

# 219
  • Мнения: 45
Добро утро момичета newsm39
Иййй много са ви умни бебоците браво, браво.
Аз чакам мойта поспаланка да се събуди Simple Smile
Asija много ще се радвам лятото да се видим с теб и всички други мамчета - да попечем заедно баджаци и  cheers
mamadona качила съм снимка на бебка - да ни видете какви сме убави и ний Embarassed
Гледам че има мами които ползват Лактана Био и наистина намирането е едно малко приключение. Ето сайта-има адреси на магазини от които може да се намери млякото http://www.njpartners-bg.com/findus.html#

IntRiGa_GirL ние давахме Еспумизана след ядене и наистина като че ли имаше по голям ефект. Той и твоя бебок като мойта май сам си оправя режимите Simple Smile
Честита месечинка на Петърчо Simple Smile
Лек и слънчев ден Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 07:25 от svetlag

# 220
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен!
И аз бях чувала много добри отзиви за Лактана Био,но не мажах да го открия и затова минахме на розов Хип.
Intriga _girl  и моята бухтичка наддаде 1600гр.през  втория месец и ми се вижда много,но как да не и давам през 3 часа мляко -тя е гладна и плаче жално.Нощното хранене също не можем да махнем,но се надявам  тя сама да си регулира режима,че иначе  #Crazy
Честита месечинка на Петърчо!
Весели и усмехнати бебета!

# 221
  • SZ
  • Мнения: 10

Добро утро!!!
Днес съм ранобудна.По този случай черпя по едно кафенце:




С пожелания за хубав ден!!!

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 08:50 от *puhi*

# 222
  • Мнения: 12
Аз май си повлякох краката за нови мами,за което много се радвам!
Много сте дружелюбни и мили !  bouquet
Да попитам варненските мами за лекцията в Годзила в четвъртък-с бебенцата ли ще ходите(аз няма къде да оставя Вики ).Притеснявам се вместо лекторката да не слушаме арията на Вики  Laughingи да ме смъмрят  Embarassed

# 223
  • SZ
  • Мнения: 10

Хайде да не е самотно кафето!!!

# 224
  • Мнения: 64
Добро утро и от нас!

Дребчо взе да се буди всяка сутрин вече в 5 /а преди това в 2 папка пак/ и като почва една играааа...елате да ме видите на какъв караконджул приличам сега. Crazy

Ея, голям смях падна-най-ми хареса това с бъркането в носа.  Joy

Добре дошли на всички нови мами!
И сме все градски-ех че хубаво.

Елем, Дрън Дрън мисля, че ще се престраши в четвъртък да отиде с беб, но аз ще пропусна като си го знам дзверо. Нищо не пречи ако се размрънчи да излезеш предварително  ooooh! Аз ще се включа с вас след това. Метни и ти една снимчица да се запознаем или по-скоро да се познаем.

Ето, пак щях нещо да пиша, но шефа пак ме вика...

Честита месечинка на Петърчо...Цунки по петичките !

Слънчев ден ви желая...и топъл!

Общи условия

Активация на акаунт