Бебешка близнашка тема Х

  • 16 466
  • 221
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 238
Нели, големият ми син имаше такова изпълнение с температура на около 1 година и 5-6 месеца. Вдигаше по 39+ в продължение на 6-7 дни въпреки антибиотика. Тогава не обиколихме толкова лекари, но след няколко дни следене от педиатър и УНГ се стигна до снимка защото и те си нямаха идея от какво може да е. Единственото, което се виждаше беше едно зачервено гърло и то даже не чак толкова много.  В края на краищата, температурата спадна на 8-мия ден и детето се оправи. Даже не мога да кажа, че зъби са избивали. Явно просто организмът му се пребори с това, което не беше наред и антибиотика нямаше нищо общо (според УНГ-то).
Дано и при вас е нещо безобидно, което бързо да отшуми  Praynig

# 46
  • Португалия
  • Мнения: 4 108
 Hug Здравейте на всички!
И ние имахме 24часов епизод с малка температура-до 37.8,но е от кучешките зъби, явно дълго време ще ни морят #Cussing out
Моите моми се въртят прекалено много,засега съм решила въпроса с космонавти-/  newsm78не знам как се казва това всъщност/-с ръкав и крачол като ританки....но като чета ,може и да пробвам с чувалчета.Ама малко се съмнявам,защото те моите са  едни свободолюбиви, инатести,непокорни маймуни #Crazy ...За рождения ден им взехме едни пеещи бутачки на Чико-голямо бутане и свирене пада Laughing,ама и те падат подир тях,че не искат помощ никаква,а още не могат, а и бързо искат да се движат Joy
Утре при нас ще е малък празника,че ще сме само ние и баба им,но в края на седмицата ще имаме малко парти, тогава ще пусна и снимки да ни видите  Laughing
Поздрави на новия татко Hug
Болничките мъници бързо да се оправят и пак да лудуват Praynig  bouquet

# 47
  • Мнения: 291
ето ни и нас в новата темичка:)
тати си замина и аз се сринах с грип и сега съм на антибиотик ходя с маска и направо е ужасно
но бебчетата са здрави (за сега)
на 25.10 станахме на 6 месеца половин година а ми се струва 6 години:(
Малките са добре Жорко пълзи като си изтегля тялото с ръчички, много е смешен станал 9кг има 2 зъба и другите са напът
а днес докато правих млеката паднал от количката(там ги преспивам) само си поплака но вече слагам колани
цвети няма зъбки и пълзи назад тя 7,500кг дава пръсче и прави"боц"
Много весели и живи деца Simple Smile
за режима кво да пиша Simple Smile май нямаме режим. кой когато иска спи и яде Simple Smile
вечер са много неспокойни и плачкат през ноща ,но явно си е от зъбките:(
това е от нас лек и слънчев ден Hug
дечицата да оздравяват че идват пак топли дни за разходка



# 48
  • Мнения: 1 069
Ох, при нас е вече 10-ти ден. Днес пак бяхме с 38.3

Утре може би ще направим натривка на гърлото. Не знам, всички са в невидение...  Tired

# 49
  • Мнения: 471
Hug Нели, дано утре вече да я няма тази температура  Hug Hug Стискам палци!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте момичета! Ние вече сме си вкъщи и с Лора. Тя е добре вече, само още има разтройство, но ни пуснаха да се доизлекуваме вкъщи. Голяма лудница беше, особено и с двамата в болницата. Добре че се оссвободи едно легло и разрешиха и майка ми да дойде, че не знам  как щях да се оправя с две ревящи нон стоп залепени за мен деца Simple Smile

Утре ще ви изчета, че много сте изписали Simple Smile Лека нощ!

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 415
Hellche, радвам се , че вече сте добре и сте си вкъщи  Hug Да нацелуваш Дани и Лора от нас и повече никога да не ви се налага да лежите в болница.


Нели, и на вас бързо оздравяване и дано се разбере причината  Hug.

# 53
  • Мнения: 2 950
Mamagemelar , честит рожден ден на порасналите вече човечета! Да са ти живи и здрави и само радост да ви носят!
 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet



Нели, моля те пиши какво е станало?  Praynig

Хелче, най-сетне! Браво на вас!  Hug

# 54
  • Мнения: 1 165
Ивче, нацелувай моите приятели.  Hug

Нели, как сте вие. Стискам палци вече да няма температура мълкиямъж.

Мишо е на антибиотик от вчера-аугментин, кашля много, червено и подуто гърло. Дърпах се, ама му дадох, защото се страхувам да не се задълбочи. Иначе ми е весел и палав за трима.

Все подхвърлям за среща, никой нищо не казва. Няма ли да се видим докато е хубаво времето?

Добре дошла на minimim, разкажи как се справяш с малко дете и две бебета. Браво на теб.  Peace

# 55
  • Мнения: 1 069
Продължаваме с температурата (12-ти ден от началото, 7-ми ден от антибиотика)  Cry  Днес дадохме гърлен секрет, искам да изключа още една възможност. Пламнала ми е главата да се чудя какво изследване още да искам от педиатърката. Тя е в невидение, както и другите лекари. Продължиха ни антибиотика още 3 дни. После ще го мислят...

Не знам какво да правя.......


Хубавата новина при нас е, че и Любчо ми проходи - сега си имам 4-ри щъкащи краченца

# 56
  • София
  • Мнения: 1 030
Нели, много гадно... дано много скоро да я свали тази температура. Само давам няколко идеи... сигурно са глупави, ама  друго не ми хрумва. Имаше едно изследване за стрептококи - аст (анти-стрептококов титър) - то е кръвно, може да се пусне... Знам, че тия гадове могат да правят проблеми. Какво показва ПКК, да пусне диференциално броене (сигурно сте го правили). Само това ми хрумва.  Praynig дано да подейства антибиотика!

# 57
  • Мнения: 3 638
Честит първи рожден ден на принцесите на Mamagemelar!!!


# 58
  • Мнения: 3 638
Ох, да ви се оплача, след последната ваксина направо в чудо се видях. Чак днес след повече от седмица се укротиха моите девойки, че иначе беше едно непрестанно мрънкане  Sad И нощем бяха почнали да се будят, дето никога не са го правили... Сега пък и двете точат едни сополи  ooooh!

Нели, дано я свалите скоро тази температура. Аз търсих уж в интернет някакви информации, но нищо конкретно не открих. Кажи има ли и други симптоми освен температурата? Ако детето се чувства добре и изследванията не показват нищо явно положението не е сериозно. Все пак темепарутара е начин на организма да се бори срещу "атаки". Може нещата и от самосебе си да се оправят  Praynig
Честита ти втора двойка ходещи краченца - празникът започва  Mr. Green

Хелче
, добре че сте си вече вкъщи! Бързо възстановяване на мъниците  Heart Eyes

Каси
,бързо да оздравява и твоя юнак!

# 59
  • Мнения: 1 069
Mamagemelar, да са ти живи и здрави малките пораснали вече кукли!

Общи условия

Активация на акаунт