Бебешка близнашка тема Х

  • 16 477
  • 221
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 165
Mamagemelar, честити ти рожденички!!!
Весело и безгрижно детство им желая. Много здраве и много късмет да имат куклите ти.  Hug


Нели, честито прохождане и на Любчи. Колко месеца е разликата между двамата в прохождането. Как се справят в яслаат, не си писала затова скоро. И как е Стани днес!?

# 61
  • Мнения: 1 069
Каси, разминаха се точно с месец и половина. Това ми беше мечтата - сега Станимир не го пазя, само Любачето, че пък той по-глупав - не знае как да пада  Laughing

За яслата - справиха се много добре, ама вече 2-ра седмица не ходят, така че са забравили и живот и здраве като се оправят ще почне наново. Любо в понеделник ще го пусна, за Стани се чакат резултати и яснота относно проблемът му. Днес приключихме с антибиотика, утре чакаме резултати от натривката. Той отново днес вдигна Т, но поне беше еднократна, дано вече отминава това чудо... Знам ли

# 62
  • София
  • Мнения: 415
Каси, и вие ли сте болни  Confused Нещо тези болести карат по ред  Confused Да се оправя бързо Мишо и повече да няма болни дечица  Hug

Узи, вчера звънях на д-р Георгиева, ако искаш ще ти пратя тел. на лични. Ние ще ходим утре, стискайте палци да не ни наплаши.
Трябва ли на 1 год да се взима контролно кръв  newsm78 Да знам дали да водя и Ани там.

Нели, стискам палци да се оправя бързо Стани, че се измъчихте  Hug

Хубав ден на всички!

# 63
  • Мнения: 2 950
lorraine , на една година също като на 6 месеца се дава кръв и урина. А къде ходите, че ви плашат лекарите? Аз ли съм изпуснала нещо?  newsm78

Нели, как сте днес?  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 415
Деси, на нас педито не ни е казало за тези изследвания  newsm78 Уффф значи....
 Mr. Green А това за плашенето.... За неонатологията на Д. Несторов, става въпрос. Нали Цеци и едно от момчетат на Узи са лежали там 1 месец след раждането. Та сега ги следят изкъсо и доста се презастраховат. Ако детето например на годинка не ходи, предписват хапове  #Crazy и други такива.
Утре ще пиша как е минало.

# 65
  • Мнения: 238
Lorraine, що така ви плашат?  newsm78 Моите и двете лежаха по 1 месец след раждането ама нищо такова не са ни казали... единствено на профилактични прегледи за очите ходихме, но и с тях приключихме вече. Казаха ни да си ги гледаме като доносени деца и да не се притесняваме чак толкова много.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 731
lorraine, и ние мислим да ходим утре Simple Smile Не съм звъняла, ама мъжът ми има свободен ден и ще ги пратя с колата.
До колкото си спомням, като ходихме на годинка не са му взимали кръв, аз носех изследванията от педиатърката - ама беше на добра воля от моя страна, нищо не са ми искали. Общо взето прегледът мина добре, ама Божката много рева, щото беше страшна жега и много му се беше доспало. Д-р Георгиева ни прати на невролог и онази веднага изписа свирепия сироп. Ама аз се направих на ударена.
Ти гледай майтап - твоите са на годинка, а моите на година и 4 месеца и не щат да ходят - сигурно ще ни утроят дозата на сиропа хихихи.
avalena, те в Неонатологията са големи пичове  newsm20, ама понеже нали все патологии гледат и малко са изкривени. И все като ходим на контролни прегледи, яко ни спичат.

# 67
  • Мнения: 2 950
Добре де, Йоана не е близнак, а не е и лежала в кувьоз, а и момиче, пък проходи на 1 г и 3 м.  newsm78 Какви са тия доктори, дето искат от мъжете близнаци да ходят?  newsm78


Някой да е срещал Айла скоро? Къде се изгуби? newsm78

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 19:42 от DessiJ

# 68
  • Мнения: 517
3дравеите отново,

ние сме добре, преживяхме пренасянето в ново жилисте  #Crazy bowuu
И сега накъдето се обърна  Rolling Eyes работа, работа, работа...

Георг има вече 4 3ъбчета, а Тере3ка само се ядосва и плаче ама осте няма 3ъбки...  Rolling Eyes   
Лека седмица на всички ви   bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 1 849
И ние сме в групата на болните - много червено гърло, малко хрема и Т  Rolling Eyes, слава богу засега се разминахме с АБ, иначе са весели и си играят, ама снощи Крис ни разказа играта

Нели, как сте?

# 70
  • Мнения: 1 165
Всички болни дечица да оздравяват!!!!  Praynig

Ние сме добре. Много се бият момчетата, според мен нищо не разбират, щото такова тупане си удрят, и се качват един върху друг, вчера Мишо беше седнал на врата на Хриси, и Хриси искаше да стане да лази с него  #Crazy...При вас така ли е? Отделно едно хапане на уши, коси, ръце... Mr. Green

Нели изчезна пак, дано да са добре. Praynig И за хелче стискам палци да се оправят.  Praynig

Уди, къде си, губиш ми се по хоризонта.  Hug Как са Гошката и Божката.  Heart Eyes

Деси питаше за Айла, добре е, работи, писахме двете един материал тези дни.


Да вземем да заведем децата на клубче някой уикенд, искате ли???

# 71
  • София
  • Мнения: 1 731
Каси, тука сме, ама нали сме по центъра и там вилнеем. Пък и нещо ме е обхванала есенна летаргия, която, придружена с вечна умора, дава резултат гигантски мързел. Нещо не ми се отразява добре гледането на деца по цял ден. Simple Smile
Вчера бяхме на театър от 100 години насам - другите хора едни усмихнати, едни приповдигнати, аз гроги. Даже заспах по едно време и мъжът ми ме ръга "Недей да спиш, моля те!". Ужас!   Shocked

Иначе, Гошката и Божката са екстра, и те се катерят един върху друг, а най-добре им е като се облегнат гръб о гръб и всеки нещо си се занимава. Представи си какво им е било в корема - все притиснати един в друг на теснотията.
Гого (да не казвам голяма дума) от няколко дни е в прекрасно настроене, само се хили кат тиква и крещи доволно. Оня ден гледах "Черна котка бял каторак" по ТВ и той такъв хилеж хвърли - чудих се на него ле да се смея или на филма. Ама как разбираше най-смешните моменти, не знам просто. Абе умни са ми децата и това си е!

За клубчето съм навита, само ако може някой да заведе моите деца, а мен някой на кръчма Simple Smile

Целувки на всички болни!

Лорейн, мноо сте несериозни - все обикалям към Мадарската градинка, никакви ви няма!

# 72
  • Мнения: 1 165

За клубчето съм навита, само ако може някой да заведе моите деца, а мен някой на кръчма Simple Smile


   newsm44   признала съм те.

# 73
  • Мнения: 238
Уффф и на мен това ми е тайната мечта  Mr. Green - да се отърва за няколко часа! По принцип таткото е навит и поема децата когато има възможност, но сега с тези болести не мога да се откъсна. Живот и здраве утре пращам баткото на ДГ и ще си поема малко въздух.  Crazy
Имам въпрос към по-опитните мами - купувахте ли две столчета за хранене за децата или и едно беше достатъчно? Моите за сега ги храня едно след друго, повдигнати на възглавница, но се чудя за по-нататък дали ако ги наместя на 2 стола ще мога едновременно  newsm78 Какво ще кажете?

# 74
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз от родилното ги храня едновременно.Имаме две столчета.Имай в предвид че после може и да се дразнят единия ако яде а другия да гледа.
Болните бързо да оздравяват Hug

Общи условия

Активация на акаунт