пюре или сок?!?

  • 3 685
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз захраних с пюре, сокове и сега рядко предлагам. Но Косе Босе е прекрасна в отговорите си, както винаги! Hug

# 16
  • Мнения: 820
Аз захраних на 5 навършени месеца с пюре от картофи, всички пюрета си ги приготвям сама. Сок не смятам да предлагам скоро.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 754
Преди 8 години съм давала сок на голямата ми дъщеря от 2-рия месец.Сега синът ми е на 6 месеца и по съвет на педиатърката още не давам.От 4,5 месеца сме на зеленчуково пюре.На 5,5 мес.-каша,6,5 мес.-месни пюрета,плодови давам от време на време между храненията.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
И аз мисля, че мненията за или против сока не са противоречиви, особено във форума. Аз лично сок още не съм дала. Захраних на 6 навършени месеца със зеленчуково пюре.
Не съм позволила родителите ми да се месят, въпреки, че често чувам реплики от рода: "ние сякаш не сме те/ви отгледали", но не е там въпроса...

# 19
  • Мнения: 2 132
Още не съм дала пюре или сок. Започнах с оризова каша, а сега сме на такава от пълнозърнест ориз. След това ще дам зеленчуково пюре. После плодови , а сок по-натам. Peace

# 20
  • Мнения: 166
Преди 8 години съм давала сок на голямата ми дъщеря от 2-рия месец.Сега синът ми е на 6 месеца и по съвет на педиатърката още не давам.От 4,5 месеца сме на зеленчуково пюре.На 5,5 мес.-каша,6,5 мес.-месни пюрета,плодови давам от време на време между храненията.

И аз така (но с каката преди 12 год).
Напълно разбирам натиска, на който си подложена.
И при мен беше така.
Първата педиатърка искаше да захранвам от 3 месец - лъжех я, а на роднините се оправдавах с педиатъра

Общи условия

Активация на акаунт