Nip/tuck Season 6

  • 24 067
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Е как ще са го убили бе...нали Джулия сънува оня гаден сън, после разбра че бебето ще се роди с проблем....и после епизодите с джуджето което беше бавачка не беше ли пак от тоя сезон???
А това сега свърши с разкриването на касапина и повече не дадоха нищо от филма.....
Абе мотам ли се нещо..? Crossing Arms Thinking

Моташ се Laughing. Предполагам, че Мелиса пита за последната серия на 5 сезон, а ти говориш за втори или трети Peace.
Мелиса, не знам, май го уби оная лудата, ама ми се иска да не е Praynig


Ааааа..... извинявам се! Мислех че подхванахте това което даваха до преди 1 седмица по Нова .  bouquet

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
запис и от мен

# 17
  • София
  • Мнения: 169
Новата серия е качена в замунда, мацки.

# 18
  • Мнения: 2 957
Новата серия е качена в замунда, мацки.

... за съжаление няма субтитри  Confused

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Жалко, ще чакам субтитрите

# 20
  • Мнения: 256
Първо да кажа, че сега почват да дават втората част на пети сезон, а не шести.
Вчера гледах серията в примиерното време на FX, еййййй, голям кеф.
Невероятни обрати, както можеше да се очаква, ако искате ще ви я разкажа в най-общи линии, но според мен не си заслужава да се разказва, трябва да се види.
След края на първа серия ми се ревеше, ама незнам защо.
А това са парчетата от серия 15-та, последната от първата част на сезон 5.
Скоро и новите ще напиша, малко време само.

The O'Jay's      Back Stabbers     
Mark Ronson    Stop Me    
Mark Ronson    You Keep Me Hanging On    
Michel LeGrand    DiGue Ding Ding    
Donovan RE-RECORD    Barabajagal
Beck      Everybody's Got To Learn Sometime

# 21
  • Мнения: 13 512
а шести сезон заснет ли е вече?

# 22
  • Мнения: 256
Монда, шести и последен сезон ще е 19 епизода и ще стартира 2010, но по вероятно за мен 2011, като знам как забавиха края на 5-ти сезон ..... Нямам търпение и за него.

# 23
  • Мнения: 60
Запис във фенклуба. Снощи гледах новата серия и си беше много яка! Определено е един от най-интересните сериали за мен. 6-ти сезон мисля официално казаха, че ще го излъчат 2011г. Жалко, че му се вижда края...а песничката от началото на епизода - Stop me -  e много яка  Sunglasses

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 18:14 от Linn

# 24
  • Мнения: 2 550
о, супер...тъкмо вчера се сетих за този сериал и се чудех кога най-сетне ще почне 6ти сезон  Mr. Green
и на продължение на пети съм доволна!

# 25
  • Мнения: 64
Аз миналата седмица си изтеглих последователно 3, 4 и 5 сезон, днес гледах и последната, 15 серия от първата част на 5 сезон. Даже се заех да превеждам субтитрите...понеже като си с настинка посред люта зима, това си е направо забавление. Simple Smile
Нямам търпение да гледам останалите 7 епизода от 5 сезон...доколкото разбрах (понеже аз ги тегля от Замунда), всяка сряда качват нов епизод. Надявам се да не греша, за мен няма проблем и да са без субтитри, толкова съм се вманиачила в рамките на последната седмица, че вечер сънувам цели сюжети, чак получих роза от д-р Крисчън Трой  Laughing Жалко, че беше само сън, ехх...
Хайде, някоя ако знае нещо повече, пишете! Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 256
След час почва новата серия, нагласила съм се пред тв с чаша вино.
Preciosa, какви ти рози, какви чудеса? Аз ако закача да го сънувам Крисчън сме много далече от розите, и изобщо на този тип рози хич не му прилягат  Laughing Laughing Laughing Но, човек не си прави сценарии на сънищата, явно си романтична душа  newsm51

Да разказвам ли утре като стана или да си трая?

# 28
  • Мнения: 13 512
разказвай в бяло!  Wink

# 29

Общи условия

Активация на акаунт