Nip/tuck Season 6

  • 24 115
  • 449
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 348
Да,в главите си,може би сме го гледали...,но аз лично се кефя,че все пак го гледам и реално,а и очаквам изненади-все пак е последен сезон!

# 271
  • Мнения: 2 282
Тук само за субтитрите ли си говорите? И линкове с новите епизоди?

# 272
  • Мнения: 135
Бели букви:

Какво стана със  полу-сестрата  на Мат( от Крисчън).някой сеща ли се кой сезон и епизод беше това(гледах последно серията в която се разделиха и тя си тръгна- от там нататък ми се губи връзката)

# 273
  • Мнения: 2 963
Тук само за субтитрите ли си говорите? И линкове с новите епизоди?

А ти само последните 2 мнения ли четеш? А преди тях? Wink

Иначе изчерпан или не, предсказуем или не ... мога да го гледам до безкрай този сериал Wink

# 274
  • Мнения: 22 538
Изгледах последната серия....интересно ми е какво ще стане с Шон в следващата...)))
Не беше лоша, но вече някак започват да издишат....

# 275
# 276
  • Мнения: 862
Ето и субтитрите  (благодарение на чебурашка) за 6та серия: http://subs.unacs.bg/get.php?id=54934 

# 277
  • Мнения: 5 713
Бели букви:

Какво стана със  полу-сестрата  на Мат( от Крисчън).някой сеща ли се кой сезон и епизод беше това(гледах последно серията в която се разделиха и тя си тръгна- от там нататък ми се губи връзката)


Дори не се сещам за тази полусестра. Крисчън няма ли само 2 деца? Мат и осиновеното негърче?

# 278
  • Мнения: 135
до вери:
имаше-появи се едно момиче,което се влюби с Мат и преспаха.после тя му каза, че е намерила най=после баща си Крисчън( затова е дошла в града).така разбраха и   се разделиха(тя си отиде в града от който е)...

# 279
  • София
  • Мнения: 2 030
до вери:
имаше-появи се едно момиче,което се влюби с Мат и преспаха.после тя му каза, че е намерила най=после баща си Крисчън( затова е дошла в града).така разбраха и   се разделиха(тя си отиде в града от който е)...

Майката на момичето беше на инвалидна количка.
Като студентка е имала вземане-даване с Крисчън.

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 18:12 от sophsan

# 280
  • Мнения: 4 607
И Крисъчн пак я опъна.. даже и без крака  Wink

# 281
  • Мнения: 5 713
Сетих се. Бях забравила. Благодаря! Simple Smile
Момичето имаше дефект на лицето.

# 282
  • Мнения: 4 607
Сетих се. Бях забравила. Благодаря! Simple Smile
Момичето имаше дефект на лицето.

 newsm10 newsm10 smile3503

# 283
  • София
  • Мнения: 2 030
Момичета, колко серии е този сезон?

# 284
  • София
  • Мнения: 1 348
Мисля,че е 22!

Общи условия

Активация на акаунт