Разголването проблем ли ще ви е?

  • 3 625
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Проблем ще ми е. Намирам го за крайно унизително. Естестиката в случая няма никакво значение.

# 16
  • Мнения: 13
Летищата ще се напълнят с ексхибиционисти  Twisted Evil
Да гледат приятелката ми без дрехи - Не   Naughty

# 17
  • Мнения: 108
Никакъв проблем-каквото поискат,това ще показвам Mr. Green.Пътувах бременна около5-6 пъти,на летище Лутън ме снимаха с такава екстра-ми нищо особено.Казаха няма проблем за бебо,ама аз с заобиколих скенера за всеки случай последните пъти.
Няма значение за мен,само всичко да е наред със сигурността на полета Grinning

# 18
  • Мнения: 824
Не обичам изненадите.Без притеснение ще оставя да разгледат тялото ми на скенер,отколкото да треперя през целия полет, потръпваща от пронизващия поглед на брадясал арабин-камикадзе.Не че няма начин да ме блъсне кола-бомба на летището,но поне няма да се рея из небесата. Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма питанки у нас - те ще се появят в 99-тата минута, когато вече ще е късно.

# 20
  • Мнения: 11 747
На мен не ми пука, все ми е тая как ще ме гледат, ако трябва и собственоръчно ще се съблека за проверка, но ще отнеме повече време от скенера.
Сигурна съм, че за всички религии процедурата ще е проблем и с вярващите не знам как ще става. Какво казват по религиозните върпоси в Цюрих?

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Унизително е, но по-унизително ще бъде моят млад и ценен организъм да се разпилей на милион парченца.  Crossing Arms
От организъма не ме е срам, защо иначе тичам като кон и ям здравословна манджа (почти) всеки ден?  Laughing Само заради охраната по летищата.  Joy

# 22

Да, има смисъл заради предотвратяване на тероризъм, пренасяне на дрога или оръжия.

# 23
  • Мнения: 27 524
Смятате ли, че сканирането на цялото ви тяло
нарушава човешките ви права, унижава ви и ви кара да се червите?

Изобщо не. Какво срамно има в човешкото тяло?  Simple Smile Пък и не минаваме на конкурс за красота, така че последната опция  Peace

# 24
  • Мнения: 11 747
Аз пък много пъти съм се замисляла, че пътниците биват проверявани все по щателно, а в много (ако не и в повечето) случаи съответните оръжия, приспособления и прочие се намират в самолета от преди, терористите минават проверките и се качват на самолета чисти и после си изравят чарколаците от изпод седалки, тоалетни и т.н. и ето ти го пак атентата.  Пътниците, ако ще и по една английска сол да им се дава да пият преди полета, все тая. Начините са други.

# 25
  • Мнения: 3 091
връщах се точно от Германия и в самальота имаше една девойка-цепеняк, страхотна сладурана. Та нейната реакция на митницата искрено ме зарадва. Мацето беше много засукано, усмихнато и ведро. Всички митничари се чудеха как да я събуват, събличат и опипват. Тя имаше пиърсинг на пъпа, та си пищеше на всички рентгени, но очевидно знаеше какво ще последва. Стана си купон и за митничарите, и за девчонката и за нас.

Ще гледам лично на мен да не ми дреме, ако ще ме събличат за благото на човечеството.

# 26
  • Мнения: 25 621
Все си мисля, че има много по-евтини и ефикасни начини за справяне с тероризма, ама щом човечеството с охота е готово да се раздели със свободите си, коя съм аз да ритам срещу Големия брат?

# 27
  • Мнения: 502
   Не е унизително. И за повечето българи едва ли ще е унижение това,на къде по-големи унижения сме подлагани всеки ден. Далеч по-унизително е груба и тъпа чиновничка да ти се зъби от гишето на паспортна служба,например,а ти да си принуден да се усмихваш неловко,защото тя коли,тя беси.

# 28
  • Мнения: 753
На кой му пука, важното е вече да пристигнеш жив.Дали със самолет или с кола този призив важи.

Отностно образа - това не е образа, който дава скенера на летищата.Там се вижда по друг начин, който не е толкова унизителен, повярвайте

# 29
  • Мнения: 3 880
На мен не ми пука. Да му мислят тези, на които ще им се налага по 8 часа дневно да гледат голотии Mr. Green Защото на 100 пътника я има 5 по-апетитни, я не Wink
Како Сиййке, точно така изглеждат, снощи ги даваха на живо по ТВто тук, направо си се виждат срамотиите, само цветовете са леко неестествени hahaha

Общи условия

Активация на акаунт