Разголването проблем ли ще ви е?

  • 3 637
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 940
Споделям мнението на Блонди. Има доста по -срамни неща за човечеството от голото човешко тяло.

# 31
  • Мнения: 78
Не ме притеснява по никакъв начин.

# 32
  • Мнения: 2 448
Не е срамно, но го намирам за унизително. Като гледам на къде върви в бъдеще вече ще се гледа на хората като някакви единици просто, които са длъжни да се съобразяват с установен ред, за който нямат право да протестират.

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Има смисъл, но е унизително. Ако го въведат, ща не ща, ще се възползвам.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз пък много пъти съм се замисляла, че пътниците биват проверявани все по щателно, а в много (ако не и в повечето) случаи съответните оръжия, приспособления и прочие се намират в самолета от преди, терористите минават проверките и се качват на самолета чисти и после си изравят чарколаците от изпод седалки, тоалетни и т.н. и ето ти го пак атентата.  Пътниците, ако ще и по една английска сол да им се дава да пият преди полета, все тая. Начините са други.
Съгласна с изказването. Не е това начинът. АКо някой реши да взривява самолета, ще си намери начина и пак ще влезе 'чист' на борда на самолета.
Дразнят ме тези 'засилени' мерки за 'сигурност'. По същия начин реагирам и за глупосите им относно течностите в ръчния багаж. На нито един митничар не би му хрумнало, че експлозив може да се пренася в шампоан. За това му е снесло ЦРУ, МОСАД, ДАНС и тем подобните му организации, които по принцип си си следят подобни индивиди с повишена опасност за безопасността на останалите.
Но от тези така наречени 'мерки за сигурност' страдат обикновените граждани като мен. Никакви течности на борда /или купени за луди пари/, затруднения от гледна точка мазане с любимия ми крем, търсене на малки опаковки, купуване на торбичка според изискванията на летищата, притеснения дали 'аджаба' няма да ми изхвърлят любимия гланц, защото май минава за течност ... и тем подобни усложнения.
Сега с този скенер направо убиха рибата с лопата. Категорично съм ПРОТИВ. Първо е унизително /не смятам, че СУльо и Пульо трябва да ми се наслаждава - скромна и красива Embarassed/, второ НЕ е безопасно - все пак е някакво облъчване. Нямам намерение да се разболявам заради нечии приумици. СЛед като някой им се струва подозрителен, да го обискират. Ръчно. "Щото може и да не е "опасен".
По същата причина не желая да ходя и до Щатите. Не ми харесва да ме третират като престъпник и да ми взимат отпечатъци, за да може всеки скучаещ ФБР-агент да знае точното ми местоположение и занимание.
Мерси.

# 35
# 36
  • Мнения: 2 099
Молим да заповедат!При мене цице нет.Особенно след номер 2.Ама с удоволствие могат да снимат и крака и задник!Па да знаят после къде да гледат като търсят сопруга Flutter
Василисо и у вас ли цице нет?Ако да значи търчането е причината Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 17
Защо не направят скенера да показва по скелет. Тогава няма да е толкова проблемно. Защо трябва да те дава гол?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Защо въобще всички трябва да минават през какъв-то-и-да-е скенер?

# 39
  • софия
  • Мнения: 4 990
много ми дреме

# 40
  • Мнения: 1 884
100 пъти предпочитам да мина през такъв скенер отколкото н'екъв си там митничар да ме опипва , ако ме е нарочил ( имат такова право ) или да ме карат да си събувам обувките, а аз да се чудя през това време, абе аджебъ к'ви чорапета съм съм си сложила тази сутрин, с дупки или не Joy.

# 41
  • Мнения: 2 229
Добре, де, гледам снимките и не разбирам какъв е тоя интелигентен скенер, дето не преминава през гащите на мъжете, а сутиените на жените го пропускат. М?

И аз това питам! newsm78

# 42
  • Мнения: 13
Не е срамно, но го намирам за унизително. Като гледам на къде върви в бъдеще вече ще се гледа на хората като някакви единици просто, които са длъжни да се съобразяват с установен ред, за който нямат право да протестират.
Ти си от моята банда  Peace Не понасям някой да ми налага правила, тогава задължително не ги спазвам само заради "задължителното им налагане"   Joy Нема такова животно  Naughty

# 43
  • Мнения: 6 624
Не е срамно, но го намирам за унизително. Като гледам на къде върви в бъдеще вече ще се гледа на хората като някакви единици просто, които са длъжни да се съобразяват с установен ред, за който нямат право да протестират.
Ти си от моята банда  Peace Не понасям някой да ми налага правила, тогава задължително не ги спазвам само заради "задължителното им налагане"   Joy Нема такова животно  Naughty
Съответно на червено даваш и газ и не ти пука  Mr. Green
По темата ако това ще увеличи сигурността дори и да не е на 100%  хич няма и да ме е срам нито ще се чувствам унизена.

# 44
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Унизително е.
Доста от мерките за сигурност по летищата нарушават човешките права, но на кой му пука.
Едно е да се пише пред монитора, друго е усещането, когато тр. да минеш проверка.
Затова и не знам как ще се почувствам (едно е сигурно, че няма да ми е комфортно).

Общи условия

Активация на акаунт