Бабо Марто ти къде си, МАРТ да гушна мъничко човече

  • 19 939
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 003
veselina_s_p хайде честита розова новина   bouquet, радвам се че си първия розов биберон в тази тема  Grinning
The_light_2008 наистина онова розово беше много бледо, и по съвет и на slancetoo го смених.
За списанието -  mama_bebcho пълна ти е кутията и не можах да ти пусна лс - новото е, есен 2008, на корицата е Магдалина Вълчанова облечена в червено и жълто.
За контракциите и аз се притеснявам и незнам как ще разпозная безболезнените. Затова си пия превантивно магнерот.
Днес чаках час и половина за очен лекар, ама поне си взех рецептата която ми трябваше.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
БОДЛИВКА снищи ги мазах с крем Здраве и тази вечер ще повторя. Ще се мажа няколко дни и ако видя, че няма ефект ще прибегна до билки.
Току що говорих с Белла, каза ми че било много хубави на Бебеманията, имало страшно много подаръци и беше доволна. Има и други изненади но ще ги научите от нея, да не издавам аз!!! Хубава петъчна вечер от мен

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Привет! Фивър, страхотна тема! Поздравления отново! Нещо ми се е скапал нета и не мога да слагам емотикони, а така съм свикнала. Sad
Веси, честита мома! Ама-ха, никаква справедливост! На някои по две, пък на нас с Дианакниколова ни едно! Шегувам се! Simple Smile Да са ни живи и здрави, ще ги обичаме всякакви!
 За срещата - кофти наистина го дават времето, язък. И мерси, че подсетихте за смяната на часовниците!

# 18
  • София
  • Мнения: 211
И ето малко и по темите:
kikoimery, честито момиченце! ivros, Bibian, red_girl8602, честити ви момченца!
labulgara, женско име с Н - Никол, много ми харесва.
DiVeNa,  Hug Много се радвам, че вече си здрава. Браво и за добрия БХС.
Маймунке, браво за добрите резултати!
gaijin1008, добре дошла! И честито момченце! Darina Petrova, добре дошла и на теб!
И аз паднах онзи ден, в офиса, незнам какво ми стана, уж прескачах един кабел, ама ми се закачи на обувката и взех, че се изтърсих, ама здравата, имам си огромна синка на ръката, добре, че не ударих коремчето!
Tony_st, честито за новото жилище! Да има много любов и разбирателство там, и детски смях!
dianaknikolova, честито ти момченце, мила. Все си мислех, че ще е момиченце!  Crazy Даже бях убедена. То, имам малко надежда още. Мила, извинявай, че не ти писах по скйпа тези дни, но наистина съм адски луднала. А, следващата седмица ще е още по-зле!  ooooh!
*Nikita*, страхотни клипчета на бебка!
Janitsa, радвам се, че си изкарала толкова добре! И аз понякога не се чувствам бременна  hahaha
Стигнах до 13 страница, остават ми още 3 от предната тема, ама поствам пак и си тръгвам, че мъж ми дойде да си ме прибере. Ще дочета и пак ще се включа. Цунки и лека вечер!

# 19
  • Мнения: 2 495
Ха здравейте и от мен Simple Smile
Ние туко що се прибираме и бързам да драсна някой ред, докато не ми е почнал филма Crazy.
На БЕБЕМАНИЯ беше много хубаво!Не останах разочарована Hug Присъстваха марки като Чиполино, Чико, Авент, Нук, Сторки, Куини и мноооого други.На всеки щанд има много любезни консултанти, които ти обясняват всичко(например аз незнаех точно за какво се използва компреса за гърди при кърмене, но жената от НУК ми обясни Embarassed)И задължително си тръгвате с една рекламна торбичка Joy Аз днес събрах две шишета-едното на Нук, другото на Авент, мостри на шампоани и тоалетни млека на Чико, Хипп, играчка-дрънкалка(много весела-рибка е, тъкмо за нашето бебче Mr. Green), биберони.....и купища брошурки HugНакрая попълвате и анкетна карта Peace.Единствено не видях фирми като Бертони и Кенгуру да присъстват на щанда. newsm78.А бе като цяло-много готино беше!Така че-софийски мами, не чудете, а към БЕБЕМАНИЯ-тръгнете!(бре, стана рима Mr. Green)
Сега за Фемината....ами всичко си е наред на нашето бебче, растем и хубавеем LaughingТежи около 430 гр.и пола отново се потвърди-момче! HugГоркото, сигурно се беше уморило цял ден да го друса колата и си спеше сладичко в коремчето на мама Heart Eyes
После ще кача клипчетата на бебето. Hug

# 20
  • Мнения: 4 428
Белла, браво и на вас за прегледа  Peace
Значи утре и аз отивам на Бебемания да разглеждам  Grinning
Аз се включих в една поръчка от форума от един немски сайт. Има много хубави неща, но са скъпички. Аз си поръчах тези неща
http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=c36e8781f7c52 … 7C%7C%7C%7C%7C%7C

http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=c36e8781f7c52 … 7C%7C%7C%7C%7C%7C
http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=c36e8781f7c52 … 7C%7C%7C%7C%7C%7C

http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=c36e8781f7c52 … 7C%7C%7C%7C%7C%7C

http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=17b4e20ae6311 … 22&ss_shop=bb

http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=17b4e20ae6311 … 22&ss_shop=bb

Дано да има всичко и да ми доставят всичко  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 495
Забравих да кажа че съм с променен термин-4 март Peace Така че fever, когато имаш време можеш да ми смениш датата Wink

# 22
  • Мнения: 660
Опс, и аз в новата тема - много бързо сте запълнили първата страница... Hug

fever, ти си знаеш - перфектна е темата.  bouquet

Белла, направо ме зариби за бебемания май утре ще отскочим до там... а, да и честито за хубавите новини от прегледа.

А, я да попитам аз - абе дами, как ще се познаем в неделя?!?! Та вярно, че всички сме с коремчета, ама все пак? newsm78

# 23
Честита ви тема !Включвам се  относно поста на The light 2008,който копирах от края на  предната тема-
"За цяла тема  успявам по един или два пъти да се впиша. Незнам ,но понякога се дразня на някои хора,да им чета .................. ай няма да казвам какво.........ама прекаляват с ненужни дрънканици .Затова и пропускам да прочета нещо важно като изобщо не прочетох цели 5-6 старници.Е сори ама не ми се чете цял ден.......
 Малко грубо прозвучах ама отдавна се каня да си го кажа това дето си го мисля.
Ненужни картинки и тем подобни мн. ме дразнят-явно някои хора няма с какво да си запълнат свободното време.
 Моля да не става сега скандал,просто изказвам мнение. "

АЗ НАПЪЛНО Я ПОДКРЕПЯМ.
Наистина изгубих интерес към отчетната тема, тъй като се пълни просто за норматив.
Ако нямате нещо против пишете когато искате да споделите нещо,нещо да попитате или да отговорите на някого.Но спрете с картинките и писане само за да се разпишете за деня .Като се пусне нова тема първите две страници се изписват само ,за да се честити новата тема и нищо повече.Дано да сте ме разбрали,ако ли не продължавайте по старо му ,кръга ще продължи да се свива.Когато човек е зает с работа или ангажименти и при най-добро желание не може да изчете всичко!

# 24
  • Мнения: 819
Здравейте пак!
Искам само да кажа, че донякъде подкрепям The light 2008 и marussia , аз отдавна си го мисля, но пък не го написах,защото все пак всеки има право да пише както иска, стига да не нарушава правилата на форума/макар,че за големината на картинките има ограничения със сигурност, защото така много по-бързо се запълват страниците/. А все пак не виждам смисъл да се бърза толкова с изписването на темата само заради самото изписване. Дано само да няма обидени  Peace
Май и мен ме зарибихте с тази Бебемания, ще взема да отскоча утре и аз.В зала Универсиада ли беше?Да не отида някъде другаде, какъвто съм заплес  Mr. Green
Накарах щерката днес да ме снима и като имам време ще кача снимки на още по-големия ми корем  Crazy, но аз пък се радвам, че расте бързо  Laughing

# 25
  • Мнения: 70
veselina_s_p честита розова новина   bouquet
Благодаря ви за отговорите за контракциите надали е от движенията на бебо, защото ниско долу корема ми става като камък. Днес все пак успях да се свържа с док. и тя ми каза че щом не са повече от 5 на ден и не са болезнени е нормално.
rossykv внимавай мила да няма повече такива падания   bouquet
Белла браво че си си прекарала добре на бебемания и се радвам за добрите новини от прегледа
Сложих и аз снимчици на голото ми коремче, че като съм с дрехи не ми личи нещо  Embarassed

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 003
veselina_s_p много хубави неща си поръчала, особено ми хареса бежовото гащеризонче с мечето. Ако можеш поясни ми как си се включила в поръчката, може и аз да се изкуша по нататък. Ако искаш пиши ми на лични.
Белла сега ще ти сменя термина  Hug. А това Бебемания нещо като изложение ли е?
The_light_2008, marussia писах ви на лични. Не ми се иска да се губи интереса от отчетната тема и не искам никой да се чувства длъжен да ми благодари за темата. Както вече писах правя го за удоволствие, а и имам достатъчно време. Например вчера и днес пуснах съобщения на някои от момичетата, които не са писали отдавна, за да видя дали всичко е наред при тях.
labulgara и теб те оцветих в розово.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 23:25 от fever

# 27
# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
лабулгура, на мен ми харесва името Нора  Flutter
роси, внимавай повече, миличка моя  Hug
аз пък паднах от едни стълби, като бях бременна във втория месец и помня, че много се уплаших  Confused

# 29
  • Ловеч
  • Мнения: 184
И аз да се запиша към мъжките майчета. А бях убедена, че ще е момиченце. Таткото също, а и всичките му тестове за пола показваха мома, ама нейсе. Таман да кажа на доктора, че таткото не иска да знае пола предварително - и той изтърси момченце е  Laughing . Няма да има изненади, сигурно било.
Много ми се искаше да връзвам панделки този път, ама така ми било писано - ще продължавам да бутам колички. Баткото каза, че иска братче и ще го има - поне имаме достатъчно дрешки за момченце  Laughing .
Май ще отскоча до Бебеманията днес.

Общи условия

Активация на акаунт