За тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема

  • 66 678
  • 781
  •   1
Отговори
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Днес явно ми е ден за теми  Mr. Green Вдъхновена от Готварския, пускам и тук подобна тема. Идеята е да не се отварят безброй теми с конкретна тематика: какъв кухненски робот да си купя, каква дамаска на дивана ще ми ходи на пердетата и т.н. ежедневни хрумки и драми. Условието е само да са домашна тематика.
Надявам се да е полезна и приятна тема, за всички редовно списващи тук.

# 1
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Супер, сега остава да измисля какво да питам Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 9 776
Аз с въпрос вместо запис. По-точно молба:

Моля някой ако има миялна машина Zanussi ZDI 4141 да ми пише на лични.

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
Страхотна идея.Ще се включвам с удоволствие!

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Откъде мога да си купя готина закачалка за антре, само метална/инокс за закачане на дрехи? Изчистена, по възможност с правоъгълни форми.

# 5
  • София
  • Мнения: 863
сиренце, стояща или за стена?

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
За стена. Супер проста с 6 закачалки да речем, стената където ще се монтира(всъщност е чупка) е около 80см, т.е. не по-дълга. Нещо такова, но може да  е цял елемент от 6-те закачалки.

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Сиренце,поздравления за хрумката. Wink
И направо с питането: Получих преди година страхотен чипровски килим.Сега ми се иска да използвам лятото,за да го почистя.Практиката да се носят килимите на автомивка,в този случай не ми допада.Някаква идея за  координати на химическо почистване или тепавица?

# 8
  • София
  • Мнения: 863
Аз съм си поръчала една, която много си харесвам и спoред мен отговаря на това, което искаш. Виж:
http://www.miniforms.com/
в accessories, казва се skyline

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
ellytza , във всяко химическо вземат килими. Избери най-близкото до вас.

П.П.Радвам се че темата "се харчи"  Mr. Green

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Аз съм си поръчала една, която много си харесвам и спoред мен отговаря на това, което искаш. Виж:
http://www.miniforms.com/
в accessories, казва се skyline
Аууу, този сайт е разкош. Как се поръчва?

# 11
  • София
  • Мнения: 863
Аз от мебелен магазин си поръчах. скъпички са, ама за някой ключов аксексоар си струва според мен Wink Закачалката специално е 300 лв.

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Аз от мебелен магазин си поръчах. скъпички са, ама за някой ключов аксексоар си струва според мен Wink Закачалката специално е 300 лв.
Предполагах нещо такова. ooooh! Моля те кажи откъде си я поръчала, влюбих се в тази закачалка .

# 13
  • София
  • Мнения: 863
Радвам се, че някой ми оцени избора, защото според приятеля ми било закачалка като закачалка... Laughing Магазинът се казва house systems, намира се на бул. България, като завиеш от витошка отдясно в една лилава сграда. точният адрес е Милосърдна 8. По-добре виж на картата, че аз го обясних като идиот. сигурно е от жегата Laughing

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Абе, множко са й 300лв, ама това е дизайн, така че... Отивам да преслушам тези дни, понеже се нагледах на безумно грозни закачалки тип стойки, таралежи и пластмаси   ooooh!
Мерси за инфото и поздравления, закачалката наистина е супер.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт