Навън студено стана вече, а в нас расте си ДЕКЕМВРИйското човече

  • 13 038
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 20
eses аз живея до 36 у-ще Максим Горки на Дойран в Красно село Simple Smile
страхотно съвпадение...с удоволствие бих се радвала много Simple Smile
Значи ще ти е лесно да намериш блока за който говоря.Той се вижда от бул цар Борис и в него отдолу има сладкарница,магазин за подаръци ,за диетични храни и други,включително и магазин бебе и се намира точно преди пазара ето ти карта http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=b3e6c2bddd9cbe93de2f243c5619e4 … mp;Map32_36.y=152 а ако пак не го намериш пиши ще се видим,явно ще си разхождаме бебета затова че няма проблем да те заведа.  Wink

# 256
  • София
  • Мнения: 608
Момичета, ужасно съм настинала - очите ми се затварят, носа ми е запушен, гърлото ме дразни....Май ще скачам до аптеката и ще се заредя с лимони и мед....Уф, кофти ми е, добре че не съм на работа. И стомахът ме свива...
Днес няма да излизам, вчера наистина цял ден бях навън, ту топло, ту духне ветрец. Явно оттам ме хвана.... ooooh!

# 257
  • Мнения: 15
ninanb, телефона за записване е 946 13 69.Лекцията се провежда в ЦУМ на 3 ет. в заведение Тайгър клуб. Темата е за Нормално раждане и обезболяването му. Мисля, че утре ще има адски много хора, така че се запиши.Успех

# 258
  • Мнения: 252
Добро утро на всички!!Днес съм в много добро и слънчево настроение ,дано заразя поне половината от вас и да ви прихване моята веселост.

# 259
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте!

Ники, много се радвам за малката Алекс! А пъпчето й като е паднало в болницата, току виж е станала някой лекар, да се грижи за малки бебоци като нея Heart Eyes

Мен, пак май ме нападнаха гадните гъбички! Утре мисля да ходя на преглед, че не се издържа така ooooh!
Сасано, ти май говореше за Ентеросан-а newsm78 Дали мога да си го взема сега и да го пия, че доки ми беше казала предния път, че нямам бактерии, но пак нямам и лактобацили много. А хич не обичам кисело мляко Tired

Eternity, не ми е писала как е, а аз не искам да я притеснявам. Надявам се да е добре и да е спряло кървенето и да пише скоро Praynig

Лек ден ви желая!

# 260
  • Мнения: 1
ЖЕНИ, дръж се. Никакво разболяване Naughty
Ти вчера да не би да си лепнала нещо от бебоците в МД  Wink
Аз мисля да ходя утре до ЦУМ да се видим, че с тази работа не ми остава много време да съм бременна.
NENA, днес следобед трябва да се видя с докторката, при която евентуално ще раждам. Две седмици не беше на работа. За днес няма свободни места в графика, ама дано ме приеме.
КОКА как си? Нещо не те виждам и взех да се притеснявам.
 Praynig за Алекс.
Хубав ден на всички!

# 261
  • Мнения: 386
Привет и от мен!   bouquet

Чаена (да ти кажа за съкращението си нямам и идея-копирах го от сайта на болницата newsm78) ,wondergirl, и аз съм се насочила там да раждам. Ходих миналия месец( тоест октомври,незнам защо съм решила че вече е ноември Joy) на отворените врати - много прятно отношение и беше доста чистичко, сега се чудя за това училище дали да се записвам? newsm78

Диди, май май и мен са ме нападнали пак гадовете мръсни #2gunfire, ще звъня за час на доки.

А утре някой за лекцията в ЦУМ? Ще се организираме ли нещо, после може кафенце?

Ей, болни мами, да оздравявате и повече никакви настинки!!!  bouquet

# 262
  • Мнения: 20
Цитат
Но имайте предвид, че стъклените шишета не се стерилизират в стерилизатор за микровълнова.
Е ти ме разби, защо така,аз си купих стъклени шишета на канпол и днес мислех да ходя да си купувам стерилизатор за микровълнова  newsm78. Още една питанка имам аз. Харесах си една количка на която най долната позиция е на 30 градуса(ако не се лъжа) та тя не ставала за новородено ,защото не била изцяло равна,а вчера на лекцията ни казаха да слагаме под матрака на бебето нещо което да повдига главата му,което пак ще рече че не е на равно и то доста повече време отколкото прекарва в количка,та се чудя какви са тези манипулации дето ни ги пробутват.

# 263
  • Мнения: 32
здравейте мами. от днес излизам 45 дни вече сме на финална права само всеки  ден говоря на малката да не бърза че мама още не е приготвила нещата в къщи.ние още пренасяме багаж и няма подреждане незнам къде сме ги събирали тези неща.
лек ден на всички  Hug

и да има  само  хубави новини

# 264
  • София
  • Мнения: 141
Eses, мисля, че става дума за това, че матракът на бебо е добре да е на 30 градуса, но той така или иначе е съвсем прав. Докато количките правят чупка и доколкото знам, това не е подходящо за новородено. Въобще обясних ли го като хората, не знам  Embarassed

# 265
  • Мнения: 2 149
Есес, на 30о не е добре мисля за новородено. Обаче ти можеш да си направиш едно приспособление, което вярвам, че ще помогне щом държиш на тази коичка. Вземи от дунапрен и изрежи една възглавница-матраче, изгърбена от едната страна, една калъфка ще е добре да й сложиш. Такова нещо имаше кошницата за кола Макси Кози, която ползвах с Тони, за да изравнява наклона й. И така ще ползвате количката в началото, после като решиш към 5 месец, ще я махнеш! Peace

Илияна, запиши се пак ако можеш, да се видим  Grinning

# 266
  • Мнения: 32
момичета  Eternity е в майчин дом.за сега кървенето е спряло на системи е.бебето е добре трябва да устиска още 2 седм. това е за сега.казах че и стискаме палци и чакаме добри новини. праща поздрави на всички

# 267
  • София
  • Мнения: 141
Liliiv, предай на Eternity, че стискаме палци. Важното е, че е под лекарско наблюдение и съм сигурна, че всичко ще е наред. hug:

# 268
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте,

Eses....да, стъклените шишета не се стерилизират в МВ.....[b]но другият начин[/b] е студената стерилизация Peace

Чаена–  моля те, дай повече инфо  за училището в Тина Киркова....може ли да се счита, че има такова всеки петък?  На 7-ми Ноември няма да мога да дойда , но евентуално мога да се запиша за 21 Ноември, когато вече ще съм в болнични Laughing

Предният път раждах там и имам общи впечатления Peace

Velizara–82, къде точно се намира този магазин :Слънчице" в Люлин? Аз уж ги знам, ама ooooh!

# 269
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Аз от края на миналата седмица съм с гърлобол,ама от днес вече имам и други екстри-хрема и кашлица!Абе с това променливото време май така ще бъде!Пия чайчета и хапвам лимони с мед и се надявам скоро да се оправя!Желая бързо оздравяване и на другите болни майчета! Hug Hug Hug
Лек и усмихнат ден на всички!  bouquet
Забравих да допълня за стерилизаторите-според мен този за микровълнова не е много подходящ,защото тези мокровълни по принцип са вредни!Но честно казано си е въпрос на личен избор!Аз съм се насочила към парния стерилизатор на Chico!

Общи условия

Активация на акаунт