Навън студено стана вече, а в нас расте си ДЕКЕМВРИйското човече

  • 13 065
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19
Направо нямам думи! Cry Confused Харем, и аз се присъединявам към всичко казано до тук. Само ти си знаеш какво е, но вярвам, че си силна и ще го преживеете заедно с твоите двама мъже.
Два дена ме няма, а имам чувството, че цяла вечност не съм ви чела.
Дано новата темичка е за късмет и оттук нататък само хубави новини.
Прочетох ви отгоре-отгоре, но сега сядам по-подробно. Честито на всички именици.  bouquet

# 76
  • Мнения: 3
Честит празник на всички именници!  bouquet
                          НАЗДРАВЕ!

# 77
  • Мнения: 65
E много Димитровци днес .Да са ви живи и здрави.
bubabo мойта бебка в петък я имериха 2,100кг  +- 200гр,доки каза че е нормално.
Харемче  Hug
Алекс  Praynig Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте и от мен!

Честит имен ден на всички именници!

Миленка, дано всичко е наред, но и аз бих отишла на лекар, за мое успокоение!
Чаено момиче, точно днес четах в книгата, че от тази седмица любимото меню на бебчовците е калций и желязо! Така, че мисля не трябва да спираме млечните продукти, особено, ако не приемаме витамини Peace
И нашия маник хълца. Първият път, като го усетих се притесних дали е добре, защото хълца около половин час горкото ooooh!
В петък бях на консултация и доки ме "зарадва", че ако бебо е по-голям от 3200гр., няма да мога да го родя нормално, че съм слабичка и с тесен таз ooooh! Дано да ми се разшири още дотогава, че хич не ми се иска операция. Иначе малчо е добре, отговаря си на размерите за седмицата! Другата седмица отивам и за 45-дневния болничен. Боже не остана! Вече нямам търпение!

Весел празник на всички и лека вечер!

# 79
  • Мнения: 255
Аз ли се дразня безпричинно или тя се разпорежда не на място?
Илиана, ако не живеете заедно, и ще идва само от време на време да вижда внучето - не си го слагай на сърце...
Но още от сега й кажи, че детето е твое и на сина й, че вие знаете кое е най-добро за него, и вие носите пълната отговорност за всички решения, касаещи бебето.   защото ако изтървеш момента.. може да отиде така за следващите месеци и години.
Всяка баба се радва на внучето си, особено ако е първо, или първо от съответния пол..
Но също така, като е била майка, вероятно помни, колко е бранила детето си от свекървата, защото това е естествена психологична реакция..
Аз моите баби ги изгоних на 3-тия ден от къпането.... за други неща слушам идеи и до сега...
За сведение - живея при свекърва! и се надявам до 5-6 месеца да си отидем в новия апартамент.. че много мълча. Помагат ми много, но и много съветват, сякаш съм малоумна или малолетна.

# 80
  • Мнения: 2 961
Харемче сега видях какво ви се е случило.Прегръщам те и ужасно съжалявам за това което преживяваш!

# 81
  • Мнения: 386
Вени , благодаря за съветите, наистина трябва да й го кажа това нещо, но ще опитам и да не я засегна, че тя жената едва ли има лоши намерения. Те с бъщия дядо живечт 4 етажа под нас. Напълно съм съгласна с теб че понякога в желанието си да помогнат само те дразнят и едва ли не те взимат за дете.

Диди, витамини пиеш ли някакви, защото съм чувала, че "Матерна"  така да се каже "напомпват" бебчовците допълнително. А ще се  Praynig  за теб и за всички мами които искаме да раждаме нормално да ни се усмихне щастието!

# 82
  • Мнения: 0
А ще се  Praynig  за теб и за всички мами които искаме да раждаме нормално да ни се усмихне щастието!

Добър вечер на всички!Аз също се присъединявам към молитвата на iliana!Дано всичко е наред и всички успеем да родим нормално!Честит празник на всички празнуващи!!! Hug

# 83
  • Мнения: 4 589
Миленка, моля те много да внимаваш. И при мен като имаше кървене леко доктора ме гледа и каза "Лежи си, всичко е наред, Пий еди какво си и няма да се притесняваш". Та от лежане и слушане на доктори видя до къде го докарах. Това не е шега работа. Ако знаеш колко пъти се упреквам, че не съм влязла по-рано в болница.

Сега трябваше да съм 32 седмица, бебетата да растат и да рита.......много е тежко.

Момичета наистина бременността не е шега работа. Ако имате и най-малкото съмнение веднага тичайте на лекар, колкото и да ви струва, защото загубата не може да се изкупи с нищо!!!!

# 84
  • Мнения: 23
Да наистина и аз разбирам че бременноста не е шега работа ,но за съжаление живеем на място на което на никой не му пука за другия
КАКВИ СА ТЕЗИ ЛЕКАРИ?  #Cussing out пълен ужассссссссссссс, никой не ти обръша внимание толкова са ужасни и незаинтересовани че простоооо, и аз им нямам доверие в края на август си правих изследвания-кръв,орина и т.н. зъннах по тел.на акушерката да ми каже резултатите и тя ми казва еми добре са ти изследванията всичко е наред,в края на септември отивам аз на консултация и доки ми вика ,,аааааааа излседванията не ми харесват хемоглобина ти е много нисък и сега ще ти изпиша желязо,,,,, аз  направо  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out представяте ли си ,беше минал ЦЯЛ МЕСЕЦ ПО ДЯВОЛИТЕ нооооооооо какво мога да направя -НИЩО.
Не съм ви го споделяла това защото бях решила никой да не занимавам но сега като слушам и вас и започвам все повече да се замислям къде живеем???
Можем да се молим само на ГОСПОД всичко д ае наред друго не мисля че има смисъл -лека вече на всички и много  Hug Hug Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 179
Ники  Praynig за Алекс.
Аз днес късно се включвам, но имах доста домакинска работа. Сега малко съм уморена и мисля да почивам вече, че утре съм пак на работа.

Лека и спощойна вечер на всички.  Hug

# 86
  • Мнения: 0
Добро утро на всички ранобудни мами!
С тази смяна на времето не мога да вляза в ритъм поне един месец Laughing!
Да ви се оплача-от няколко дни усещам лека болка в костите на таза.Особено като стана сутрин,докато още не съм се пораздвижила!Това нормално ли е?Някоя от вас чувства ли такива болки?Четох,че таза се разтяга,за да се подготви за раждането,но за да съм по-сигурна реших да питам вас.

Желая лек ден на всички и нека ви се случват само хубави неща!

# 87
  • Мнения: 4
 Добро утро и от мен  Coffee хайде на виртуално кафенце Laughing
 siseto84 и аз мисля,че това е от разтягане на таза и отпускане на тазовите връзки...нещо такова newsm78 .Аз също ги имам тези болки,предполагам,че е нормално Wink
 Вчера вече си сглобихме кошарката с моичкия и съм МНОГО доволна - ще се пробвам да ви я покажа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258151&pid=8562192

# 88
  • Мнения: 4
 Ох,много съм зле Embarassed качила съм кошарата при тумбачетата Embarassed и ся незнам как да я преместя newsm78 ...help
 

# 89
  • Мнения: 12
Добро утро  food010  

siseto84 - това може да е от таза и сигурно е от него, но може да е и от шийката, гледай повече да полежаваш и задължително като те заболи ЛЯГАЙ! при следващата консултация кажи ако е удобно на доки да те прегледа. Аз съм с операция на шийката от преди 2 години и когато ме боли тя ( сега от бременността, защото се скъсява последните месеци ) усещам болка все едно във костите и влагалището едновременно...веднага лягам и минава. Питай за всеки случай, то в последните месеци все нещичко ще ни поболява...няма как Laughing

 

Общи условия

Активация на акаунт