изоставане на плода

  • 5 847
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 475
Как така отговаря на 4 та седмица? Че в таzи ранна седмица дори и сакчето не се вижда  newsm78

Също така е много вероятно овулацията да ти е била по късна, нищо, че до сега винаги е била редовна. Понякога при бебеправене цикъла се пообърква от цялото това желание да се получи бебето.

Успех   bouquet

ПРи мен точно в 4-та седмица се видя сакчето -цели 6.2мм/ а според моите изчисления трябва дори да съм в трета, защото съм сигурна кога е заченато/ Така, че се вижда всичкооооо и по-рано!!! Peace

# 16
  • Мнения: 203
Бета ЧХГ-може да се покачва на всеки 24 часа и без да има развитие на плода!ЧХГ показва наличие на бременост,но не дава гаранция,че всичко е на ред.Мойте показатели бяха 4000 и уж си бях в нормите,но....така,че според мен трябва да те наблюдават по-честичко и много се надявам при теб всичко да е ок Peace

# 17
# 18
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Кръвният тест незная дали е добра идея,защото както каза Силвана може плода да не се развива но стойността да расте,при мен така се случи когато беше кухото яйце Sad .Късмет и задължително потърси второ мнение! Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 3 860
ПРи мен точно в 4-та седмица се видя сакчето -цели 6.2мм/ а според моите изчисления трябва дори да съм в трета, защото съм сигурна кога е заченато/ Така, че се вижда всичкооооо и по-рано!!! Peace
Имам един въпрос  Rolling Eyes В 3-та седмица доколкото знам даже не знаеш че ти е закъснял цикъла как си била в 3-та седмица когато се е видяло сакче 6.2 мм?
Как си смяташ седмиците?
И аз мисля като  момичетата че при тези ранни седмици нещата са много на кантар и трябва наистина добър лекар с добра апаратура
ASITA5  стискам палци нещата да се развият добре  Hug

# 20
  • Мнения: 203
При мен беше същата картина и за това го написах!Имах покачване на ЧХГ,но нямаше развитие на плода накрая излезе "кухо яйце"да не казвам какво последва и как ми сринаха всичко!!!Така,че Praynigсе при ASITA5 да не е както при мен!

# 21
  • Мнения: 203
kate-pate може би момичето има предвид 3 седмица от бремеността иначе казано 5 г.с Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 1 220
Кръвният тест незная дали е добра идея,защото както каза Силвана може плода да не се развива но стойността да расте,при мен така се случи когато беше кухото яйце Sad .Късмет и задължително потърси второ мнение! Praynig
А нормално ли се покачваше хормона  newsm78

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
И аз искам да попитам за точните стойности на ЧХГ и процента на покачване.
ASITA 5 кураж и от мен!

# 24
  • Мнения: 184
аз така или иначе си пуснах днес кръвен,но явно какъвто и да е резултата ,според вас няма да е от значение,така ли??

# 25
  • София
  • Мнения: 3 860
-silvana-  не знам какво има предвид момичето и какво смята ама малко може да обърка някои и да го притесни излишно  Rolling Eyes
А за ЧХГ-то и аз съм на мнение че няма да е много сигурен резултата  Confused
desive78 ето за ЧХГ-то
http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=82&id=542&optio … ent&task=view
ASITA5 не че няма да е от значение но не ти дава 100% гаранция че всичко е ОК

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Наясно съм с ЧХГ, имам три бременности, през които съм го следила, затова съм много учудена, че при кухо яйце се удвоява на 48-72 часа. Та това ми беше въпроса- какви са точните стойности на момичетата, които са го правили.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 860
 ooooh! ooooh! ooooh! не съм разбрала  Embarassed извинявам се  smile3525

# 28
  • Мнения: 184
кога ще е по-добре да пусна втория кръвен, след 2 или 3 дни по-добре?DESIVE78-кави бяха твоите резултати от кръвните тестове,дадоха ли ти яснота и какво се случи с бременностите ти тогава,ако нямаш нищо против да споделиш??

# 29
  • Мнения: 203
На ден и половина ако трябва да сам съвсем точна.Първият път когато ми взеха кръв показателите бяха 103,5 след2 дена беше 256,9 две седмици след това пак ми вземаха кръв показателят беше вече 4000.И накрая след хистологията казаха"кухо яйце" и на мен ми е чудно,но при мен беше така Cry

Общи условия

Активация на акаунт