ДЕКЕМВРИ №90

  • 12 147
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 543
Краси, не съм чувала за такова нещо... Наистина трябва да питаш педиатъра ви, като ходите на консултация, да го погледне.

Муниека, чакаме снимчиците.

# 31
  • Мнения: 469
Краси мисля че и ние имаме нещо подобно, според мен е просто кожичка но ще питам педиатърката.

# 32
  • Мнения: 1 210
Муниека, честити ви ходещи крачета и на вас. Да са здрави и все по хубави пътища да водят девойката.

# 33
  • София
  • Мнения: 165
 smile3509  http://www.december2007.snimka.bg/album.php?album_id=281780&pid=8594160

 bowuu Две мадами и един кавалер на вашето внимание.  bowuu

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 409
Муниека, честити ви ходещи крачета и на вас. Да са здрави и все по хубави пътища да водят девойката.
  bowuu Благодаря! И на вас честити ви бързи крачета! Мен повече ме притеснява,че изобщо не ме търси,на пример в МОЛа тръгва от единия и край и нали е гладко прави цяла обиколка без дори да гледа къде съм, закача се с хората,ама майка й къде е??? в градинката е същото, тръгва се след топката и евентуално ако тупне по дупе гледа къде съм за да я вдигна и пак да тръгне....   Thinking

Катюша и тримата ще ги изям! ученолюбивката, русата мацка и готиния, усмихнат пич!!! само дето ме е яд,че днеска точно реших да уча за тъпия ми изпит .. дето се знае,че пак няма да взема!

Оф, и още нещо. Каза да опипам мястото да не е пукнато. Има цицина, ама аз как да разбира дали няма пукнато?
сега се сетих и да има пукнато нищо не се прави! при спукване не се гипсира, нито обездвижва....

Някой да знае безвредни бои за деца? иска ми се за РДто й да взема за децата да могат да мажат на една стена отпечатъци?


# 35
  • Мнения: 14
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  ТОНИ ИЛИЕВА!!!!!!!!!!


# 36
  • Мнения: 482
Честит рожден ден на Фелиша и Тони Илиева! Бъдете здрави, щастливи майки на палави дечица и обичани съпруги! Хубав ден ви пожелавам и весело настроение!

     

# 37
  • Мнения: 14
Забравих да честитя и ходещите крачета на проходилите декемврийчета!!!!!Да са живи и здрави и да радват мамите с нови постижяения!!!!



Виктория още не я пускам да ходи вънка сама, че много бърза и цялата е в синини и драскотини
http://www.vbox7.com/play:0e28600c

# 38
  • Мнения: 534
Честит рожден ден на двете ни мили мами! Много здраве, любов и послушни дечица!

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 09:22 от ivalinai

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Благодаря на всички мамчета за пожеланията, ще ме извините, но така и не се научих да качвам картинки, че да ви почерпя. Освен с по една тортичка, party023 , винце, Wine Glass, кафенце Coffee

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 717
Честит Рожден ден!

Такааам . Имаме си ЗЪБ  newsm47 и не знам дали като резултат от него или от нещо друго, но имаме и яка  smile3550 Чак започвам да се притеснявам , много с**е това детище  newsm78

# 41
  • Мнения: 219
Честит рожден ден на Фелиша и Тони Илиева. Живи и здрави, много щастие и усмивки. Травиално, но най-добрите пожелания.

Муни, браво на г-жицата. Та по този повод, явно вече има доста проходили, призовавам всички, да си кажат, без бой, и да дадат снимков материал. Кога само спяха, кога проходиха...

Шанталче, честито зъбче. Да се надяваме, че и с***то ще се оправи скоро. Последните 2 дена с моя мъж сме същата картинка, не знам на какво се дължи (ама си викам, че поне няма да дебелея  Mr. Green).

# 42
Честит рожден ден на двете мами да са живи и здрави и много усмивки nbirthday nbirthday newsm38 Wine Glass[/b
А за моето слънчице не казах, че е родена на 3.12.2007, 3150g, 49sm. Термина ми беше на 14.12.2007.

# 43
  • Мнения: 280
Честит рожден ден Тони  Hug


Честит рожден ден Фелиша


Честито и на всички ходещи крачета  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 331
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТОНИ И ФЕЛИША! Hug
Браво на ходещите малчугани! И аз очаквам това събитие скоро да ни споходи - Невена обикаля цялата къща като се подпира по мебелите, права е, но се пуска свободно само от единия край на кошарката до другия. Осмия ни зъб се оказа гооооляма мъка, скимти по цяла нощ вече десетина дни, а венеца е толкова подут, че... Tired Измъчи ми се детето, а аз как издържам на работа, не знам.
За съжаление нямам много време да пиша, но гледам да чета.  Целувки на малките сладурковци и поздрави на техните майчета Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт