БЯЛА ЗИМА СЕ ЗАДАВА И КЪСМЕТЧЕТАТА РАЗДАВА!!!/27.10-02.11.2008

  • 28 542
  • 909
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 001
Mam4е,старая се но някой път ме изпреварват Partyмалчо се буди само веднъж тази нощ и още спи .Благодаря ти за пожеланието Hug

# 856
  • Мнения: 390
здравейте и от мен! не че сега ставам, но още не съм пила кафе. този месец цикъла ме мъчи още от първия ден с голяма сила и болки. след лапарото много се промениха нещата, но сигурно е нормално.
чета темичката, но нали не ви познавам все още - коя какви трепети и вълнения има... приятен ден на всички, които обичат почивните дни! аз напоследък предпочитам да съм на работа, че по-рядко мисля за грижите си.

# 857
  • Мнения: 627
Добро утро мацонки - аз преди малко се излюпих  Blush Blush
Каремелке благодаря за кафенцето- пийвам си с удоволствие  Flutter
Amanitoooo какви са тия 39кг  Shocked Shocked Ти ако дойдеш във Варна Декември месец, ще те отнесе вятъра-камъни в джобовете трябва да слагаш  Shocked Я да качваш 4-5 кг., че на какво прилича това  Crossing Arms Heart Eyes Heart Eyes
Soff,Сиси,Мам4е и всички мацки варненския отбор ви благодари за комплиментите-чак неудобно ми стана   Blush Blush BlushHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Масаж значи хмм това е добра идея-да взема и аз да си уговоря един, че звучи страхотно  Whistling Whistling Аз пък съм ходила на шоколадова терапия- направо беше супер  Flutter Crazy
Мацки пожелавам ви страхотен ден   bouquet Heart Eyes

# 858
  • Мнения: 73
Галиа ,много хубави новини.Дано леко да я изкара и бързо да премине
Alexandria ,да даваш бързо аднеса на масажистите Grinning,във вашия или в нашия град са??
Аз съм се захванала с  newsm79 newsm28 wash hang 1dishes,а после ще пиша на мъжо курсовите работи,че един студент ми е той....

# 859
  • Мнения: 452
Elia_na в нашето "селце"  Laughing са масажите една мацка за малко пари а влага много нещо масажа е комбиниран с аромотерапия само кажи кога и ще ти уредя ....

# 860
  • София
  • Мнения: 2 110
Здравейте, милички, пропуснах да се разпиша няколко дни, ама съм толкова болна, че само лежа Confused Та исках да ви питам- при положение, че имам температура и пия и антибиотици, има ли смисъл да меря БТ? Или да изчакам да приключа с лечението?
Мерси и цунки на всички Heart Eyes

# 861
  • Мнения: 183
Здравейте и от мен. Влизам само набързо, за да ви почерпя - днес дъщеричката ми става на три годинки. Гостите ще дойдат в 17.00 и се надявам да изкараме весело. Утре ще ви пусна снимки, ако искате разбира се.  Hug


# 862
  • Мнения: 1 001
kiarra,да е жива и здрава малката кукла много да ви радва и скоро да стане кака  bouquet  bouquet  bouquetНацелувай я от лелките във форума

# 863
  • Мнения: 452
kiarra да ти е жива и здрава рожденничката   bouquet

# 864
  • Мнения: 36
kiarra честит празник  bouquet  bouquet  bouquet,  да ти е жива и здрава дъщеричката. Гледам с любимите ми бонбони черпиш и не мога да не си взема.

# 865
  • Мнения: 1 775
Kiarra, честита ти рожденичка, да ти е жива и здрава и да носи много радост на мама и татко! Чакаме снимки след партито.

# 866
  • Мнения: 7 201
Честита рожденничка,Киара!
Жива и здрава,послушна и скоро кака да стане!
Пожелавам й щастливо детство, а днес-незабравим празник!

# 867
ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕННИЧКА КИАРА   

ПОЖЕЛАВАМ И НАЙ ЩАСТЛИВОТО И ВЪЛШЕБНО ДЕТСТВО,И НАЙ ХУБАВИЯ РОЖДЕН ДЕН



На всички каращи грипа им пожелавам бързо оздравяване,аз го изкарах два пъти.И така ,сега си чакам лелката,и да не забравя да ви се оплача.От една седмица не мога да се наспя като хората,едно ми е неудобно и кръста ми е като схванат.Мъжъ ми направо го побърках GrinningДобре оплаках се ,сега отивам да  newsm79 wash hang


Чао момичета и хубав ден на всички Hug Hug Hug Hug

# 868
  • Мнения: 9 152
Марлийн, няма смисъл да мериш - като оздравееш, тогава Hug
Галя - дано скоро се оправи детенцето ти и да няма и други заразени (макар че заразяването не става по начина, по който си мислят повечето хора). всичко ще е ок Hug
Карамел - калпазанка такава, къде си хайманосвала из моя край - да ме беше метнала барем, утре ще се тръткам самичка до там Mr. Green Сигурна съм, че си си прекарала добре, по това време е райско кътче там...

Аз минавам да ви кажа - вече го казах де - че утре си заминавам за Смолян и ще съм дам до неделя, 1 седмица. Ако успея да хакна БТк мрежата, може и да имам нет Mr. Green В най-лошия случай ще ходя по кафетата с безжичен нет, хем да ви чета, хем с мъжлето да си приказваме - той утре рано заминава за Италия..стискайте палци да пристигне жив и здрав (пък и аз Flutter).
Много ще ми липсвате, не съм свикнала да влизам рядко, но някак ще изкарам седмицата.
Целувам ви всички, желая ви усмихната идваща седмица, с по-малко ядове и проблеми и повече положителни емоции Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 869
  • Мнения: 2 926
.:.Stef.:. що не каза бе жена  Heart Eyes Щях да те метна не ами.... Mr. Green
Я душа ме светни кои бяха хормоните за щитовидната жлеза, та ако реша да се бодна утре, направо да пусна всичко наведнъж?

И още един въпрос, момичета - Трябва ли да взимам направление от личния лекар за изследване на хормоните, че доста отдавна не съм стъпвала в болница и не съм наясно.

Общи условия

Активация на акаунт