БЯЛА ЗИМА СЕ ЗАДАВА И КЪСМЕТЧЕТАТА РАЗДАВА!!!/27.10-02.11.2008

  • 28 534
  • 909
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 183
Момичета, много ви благодаря за пожеланията! Много сте мили, разчувствахте ме. Прегръщам ви всички! Hug  Hug  Hug

# 871
  • Мнения: 390
Карамел, аз сега пусках прогестерон и отидох направо в лабораторията да ми пуснат кръв. Бележката беше останала на друго място от предните хормони и не носих нищо. те и не поискаха - написаха ми там една бележка с име и какво изследвам и това е. на касата сама си диктувах ккво са ми изследвали за фактурата. важното е да платиш - може и без нищо от личния. освен ако не искаш да минават по здравна пътека, ма аз не знам дали изобщо ги плащат.

# 872
  • Мнения: 452
Карамелче мен ме писаха че уж съм влезнала в болницата, за да ми минат изследванията една част поне към здравната каса ....
но ако не ти се занимава с бюрократщина по добре си плащай и всичко да минава ..... да не говорим че ми объркаха и вместо ппролактин ми писали прогестерон ....

# 873
  • Мнения: 2 926
Ми и аз това се чудя, да се занимавам ли изобщо с личната или направо да отивам.
Само да не ме обръснат без сапун, че искам репродуктивните хормони + тези за щитовидната жлеза.

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 17:16 от Карамел`

# 874
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета  Heart Eyes
Включвам се късно пак-цяяяял ден чистя и вече нямам сили и реших да напиша две реда.
Киарра честита ти рожденичка да ти е жива и здрава и да те дарява с много усмивки  bouquet Искаме снимки естествено що за въпрос Grinning
Piss глобена си да знаеш  Naughty
Снощи ме мъкнаха по Варненските чалгаджийници и ми гръмна главата  Sick Представете си как съм си вършила работата днес  Sick
Карамел Стеф Аманитка Мамче Стич Адикт Веселушко Ралче Сиси Галия александра Струни и всички всички които сега пропускам  Hug Hug Hug
Варненки какво ще кажете да поканим Софиянки и не само на среща във Варна  Mr. Green За една годишна сбирка  Mr. Green Май ще ви дойде далечко  Grinning  искам да се запозная с всички ви.Вярвам че всички сте чудесни хора.На мен това ми беше първа среща и тръгнах малко скептично настроена да си призная но останах много доволна  Hug

# 875
  • Мнения: 390
а защо ние да не посетим софия да се срещнем там с момичетата? вечерта да отидем на едно готино салса парти. има ли почитатели на тези танци тук? искате ли да ви черпя едно готино клипче?
http://www.youtube.com/watch?v=2cehkSxOLNA

# 876
  • Мнения: 452
pisss много обичам да танцувам  Laughing

# 877
  • Мнения: 9 139
Карамель - всичко ще ти струва между 100 и 150 лв. в зависимост къде точно ги правиш.
За Пловдив бих ти препоръчала лаборатория Зинвест - намира се на Васил Априлов, тротоара срещу ВМИ, на много лесно място е.
Там цените са едни от най-ниските, изрядни са в обслужването и качеството. Аз съм много доволна.
Щитовидните хормони, които ти препоръчвам да пуснеш - всички Crazy Ако искаш, кажи на лаборантката, която ще ти взима кръв, че искаш и всички щитовидни (иначе са TAT, MAT, T3, T4, TSH).
В случая направлението е почти мисия невъзможна - личния трябва да те прати при ендокринолог, та той ако прецени да ти назначи хормони. Трудно става това, а и отнема време.
Успех и пиши как е минало, щом си решила все пак да те боцнат Heart Eyes
Утре ще те прочета по някое време Hug

# 878
  • Мнения: 2 926
.:.Stef.:. без тебе съм загубена  Heart Eyes
Да ти кажа честно, а и с теб вече си го говорихме - не съм го решила още.
Разпитвам и се информирам, но зависи с какво настроение ще се събудя утре Simple Smile
Ако док беше казал, че трябва да изследвам, щях да го направя веднага, но щом казва, че все още не е необходимо и аз не бързам.
Та общо взето не съм наясно Mr. Green

# 879
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте!Вече ще си ви следя редовно! Hug
На всички очудили се на килограмите ми - е факт е, 39кг съм и се моля силно да стана поне 44-45 за да може да почнеме с процедурите по стимулирането ми  Praynig
Целувки на всички и приятна неделна вечер  Hug

# 880
  • Мнения: 1 765
Киара, честита ти рожденничка, да расте здравичка, умна и красива  Hug

Моята сестра днес също има рожден ден Crazy  по този повод една шоколадова почерпка

Стефи, за естрадиола и пролактина нямаше нужда да си гладен и жаден преди излседването, нали.... newsm78 Мноого мразя деня ми да започва без кафе....а се очертава да е "чуден".... Close

Карамелка, на мен хормоните на шитовидната + пролактин, естрадиол и тестостерон ми излязоха 150 лв. Crazy

# 881
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честито на патерица на Хриска и Одолинка, много щастие и сбъднати мечти им желая   bouquet!

Киара, да ти е жива и здрава рожденичката   bouquet! Здраве и щастливо детство й желая.

Ей, варненките много сте готини!

Аманита, радвам се на ведрото ти настроение. Скоро да качиш килцата които са ти нужни.

Галиа, дано детенце скоро се оправи. На мен една циганка, след като отказах да ми гледа ми заяви, че след три дни ще умра. От тогава минаха 12 години  Mr. Green.

Аз тази вечер приключвам с лечението и от утре  luvbed. Май изпуснахме овуто, ама ей така за спорта ще половуваме, току виж станало.

# 882
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Карамел, по стойностите на БТ, мерена от самото начало на цикъла може да се хване евентуален проблем с хормоните или да се проследи образува ли се качествен фоликул Rolling Eyes Всичко това е ориентировъчно, разбира се, майката му са изследвания и УЗИ Peace Но при мен методът на БТ действаше безотказно Peace
Пис, да разбирам ли, че днес си изследвала прогестерон и защо по това време на цикъла newsm78
Честито на рожденичките   bouquet   bouquet   bouquet

# 883
  • Мнения: 2 926
Благодаря за инфото комикс   Hug
Goldie и на теб благодаря за инфото, май ще трябва да си меря.Днес пропуснах, но утре се надявам, че няма.

# 884
  • Мнения: 390
Goldie, не съм изследвала днес - на 23 ден от цикъла си беше прогестерона. би ли споделила как да разбера от БТ дали се образува качествен фоликул? дори и ориентировъчно, ще ми е от полза. не мога всеки месец да ходя при док през ден. а последния път нещо се притесних, тъй като на 13-я ден фоликула беше 9мм, на 11-я не го видяхме, а на 14-я вече се беше пукнал. дали е възможно да нарастне толкова бързо?

Общи условия

Активация на акаунт