Разделно хранене-част 28

  • 25 080
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 988
Сладунче, честит рожден ден и от мен.  Grinning Пожелавам ти да си много здрава и усмихната. Всичко друго се нарежда!  Hug

# 16
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен в новата тема!

Сладуне, след всички тез красиви пожелания преди мен, нямам какво да добавя- само здраве и късмет Ти желая! Завиждам Ти за Родопското посещение, малко. Смолян и красивата планина ми липсват.
Алексче, няма да се поддаваш на разни болежки. Организъма Ти е много здрав и трениран и ще се пребори с всичко, той всъщност вече Ти го показа. Как е Аля? 1/2 и Тишо завършиха ли вилата? Свекъра оправи ли се?
Ками, благодаря за новата тема. А Ти изглеждаш страхотно. Калоян е порасна много. 1/2 как е, нали все още е разделен?
...да се дистанцирам от темата,...но никъде няма да ходя...
Мади, само така. Никога не съм си и помисляла че ще се откажеш. Не и точно Ти, каквото набележиш го постигаш. Само така и занапред, да погалиш коремчето. Ще правиш ли амнио?
Сладкишче, закъснял поздрав и от мен за празника, дълга любов и разбирателство желая. А Ти изглеждаш страхотно, много по добре сега отколкото набелязана цел в Троян преди години. Повярвай ми, майчинството Те кара да грееш, а красотата идва отвътре. Голям чаровник е малкият Ти мъж.
Йонка, честито Ви гражданство. Върна ме години назад с таз церемения. Успех на интервютата. И ако се виждаш с Чочката или Фейчето поздрав, моля!
...много ми е приятно в темичката...
Прима, не само на Теб, тук всички са страхотни.
Сладкото зайче, будната Кюбит, радвам се че си сред нас. Много стиснати палци и от мен имаш и Ти желая сбъдната лелеяна мечта накрая, всичко ще бъде наред- вяра и оптимизъм трябват. На 33 стават чудеса, да знаеш.
Софи, успех с автомобилната сделка и скоро да се похвалиш с новата придобивка.
Мишето, как са при Теб нещата? Доста оптимистично звучиш, 1/2 как е?
Барби, Емма, добре дошли в разделните редици. Успех и занапред!
РосиК, много се радвам да Те видя сред нас, Мотористке. Как Си морско Момиче? Ако се видиш с Тонимирката, поздрав да не забравиш, моля!

Хубав остатък от деня Ви желая и успешна, усмихната сряда!

# 17
  • Мнения: 7 263
Честит рожден ден Сладунче,
Желая ти много здраве, много слънчево настроение и много сбъднати мечти през следващата година!

# 18
  • София
  • Мнения: 480
Поздрави и от мен!!! хи хихи

Момичета,искам да споделя новото чувство при мен.. Вече са свалени 6кг и се чувствам много по-...лека  Flutter По-свободно ми е,като вървя,някак си..по-различно е. Околните ми казват,че има разлика,но аз не я виждам толкова много. Вие откъде започнахте да сваляте първо? При мен коремчето се прибра,но бедрата....те май ще са ми проблем Sad

# 19
  • Мнения: 78
Гадинка браво за резултатите!    Hug  Това за колко време го постигна? Аз съм от една седмица режимна и се чувствам страхотно , но още не съм се мерила.

# 20
  • София
  • Мнения: 480
Гадинка браво за резултатите!    Hug  Това за колко време го постигна? Аз съм от една седмица режимна и се чувствам страхотно , но още не съм се мерила.
Мерси emmma  Hug
В началото за 10 дни свалих около 4кг. После имах застой и сега свалям 1кг за около седмица. На 'диета' съм от около месец. Но не спазвам всичко точно,защото се изкушавам да изям по вафла на 3-4 дни или да смеся храните веднъж дневно. Но се движа активно,ходя на танци..т.н.

# 21
  • Мнения: 3 371
Привет мили мои   bouquet! Много ми липсвате  , но в момента не ми се пише , само си ви чета !
Алексче ,  Heart Eyesтолкова ми е хубаво отново да те чета Peace!Радвам се , че вече си по- добре !
Лени ,  Hugнесериознице моя , толкова чаках да се обадиш! Явно ще се видим по - нататък , че и без това сега хич не съм добра компания.
Мади , честито  bouquet! Лека и безпроблемна бременност ти желая !
Ками , много се радвам , че се запознахме Hug! С теб ще се виждаме по - честичко Wink!
Сладуне , да си жива и здрава ! Много късмет , щастие и берекет ти пожелавам  bouquet  bouquet  bouquet!
Добре дошли на всички нови попълнения  bouquet!
Много цунки на всички !Обичам ви и ми липсвате ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
Сладунче,честит рожден ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да си ни жива и здрава,да си по-честичко при нас и не се претоварвай толкова много с работа Hug

Калида,винаги ми е страшно приятно да видя твой пост тук Heart Eyes
Някак си променяш настроението в темата,но то си е така от край време Hug
Разделни сме си,да,и аз и половинката Laughing
Похвали се и ти нещо,все питаш за нас,а за теб нищо не казваш Wink

Гадинка,браво за свалените килца Laughing.Това си е много,давай все така Grinning

Госпожо,ще се виждаме,дам Laughing.Стига моят юнак да тръгне пак на градина,че ми е в къщи с една ужасна хрема вече една седмица Crossing Arms
Много ми е трудно с него сега и го мъкна при майсторите по 100 пъти,ама няма как.Трябва да се наблюдават Crazy

Целувки и лека вечер на всички Heart Eyes

# 23
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Честит рожден ден на Сладунчето  bouquet Hug Heart Eyes
Да си жива и здрава ти пожелавам,другото ще си го постигнеш  Hug Hug

Аз нещо съм се отпуснала Embarassed Embarassed но ще се стягам, че идват любимите ми новогодишни празници PartyМисля да направя едно плодуване за 2-3 дни понеже тази седмица съм доста неразделна и после ще вляза в режима по лесно Peace

Целувки и прегръдки на всички ви Hug Heart Eyes  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 724
Добро утро Grinning!                           Госпожо, как се затъжих за теб Heart Eyes, къде се изгуби, миличка?
Гадинка, браво ,страхотни резултати Peace!
Първо коремчето се прибира, бедрата по- бавничко.
Не е зле да правиш гимнастика за крака и ханш, ако си постоянна ,ще се изненадаш от резултатите.
Ками, няма ли край на мъките с майсторите?
Толкова ми е позната картинката ...
Ние на село май приключваме за тази година .
И у дома има някои неща за дооправяне и все няма време ,все има непредвидени работи ,но ...здраве да е Grinning.
Лени ,от много ангажименти минаваш експресно  Sad.
А беше време, когато с моето кафенце ти сервираше вицове , така бяхме свикнали с тяx, че сега много липсват....
Йонито, зеленчуците ги варя само с малко вода под кошничката и после овкусявам с малко сол и зехтин.
Понякога им настъргвам кашкавал или сирене и леко запичам.
Как е твоята остроумница?
Как минаха интервютата?
Мише ,и така се чувствам- все по добре  Hug.
Утре съм на контролен преглед ,дано резултатите са добри Praynig.
Кюбит, как си ,миличка ? Hug
Емма ,Барби, похвалете се с нещо,има ли резултати от РХ?
Сладунче, празнува ли снощи или го отложихте за почивните дни?
Какъв подарък получи от милото ,знам че винаги те изненадва приятно...
Мина, Дюканке такава ,забрави ни тииииииииииии...................... Sad.
Софи, кога ще идваш към нашия край?
Петенце, как е твоята принцеска?
Юзерчето наднича отгоре , ела ни на гости, бе душицо, нищо ,че вече не си на РХ ,липсваш ни Hug.
Регенцето и тя много ми липсва ,някой да знае какво става с нея?
Раче ,благодаря ти, и ти се появяваш от време на време.
Сега ,за да ни стане още по- уютно в темата, първо сутрешното кафенце:
   упс ,малко го разлях Laughing
 
 http://snimki.tialoto.bg/images/slideshows/000009320.jpg
 http://www.zazz.bg/play:c391cc48   поздравче  Hug
 

# 25
  • Мнения: 533
Милички, добро ви утро Heart Eyes
Вчера прекарах не страхотно, ами божествено, хехе Mr. Green Не съм имала толкова хубав рожден ден, с много пожелания, дори от хора, които мислех, че са ме забравили Shocked Подаръци от милото получавам непрекъснато Hug, най-вече спокойствието и милото отношение, което споделяме Blush Иначе имаше изненада разбира се - обеци с камъчета Swarowski Blush пък аз си пожелах само да ме заведе на планина Hug
Колегите също бяха ммноооого мили и искрени в пожеланията, подариха ми един плик Mr. Green, който ще употребя за купуването на планинско яке Peace
Довечера ще празнувам с приятели, в четвъртък в семейна обстановка, петък с приятели Hug Въобщееее, цяла седмица парти Mr. Green
Имам чувството, че този уикенд отприщи в мен друг човек, умората, проблемите отлетяха след няколко хорца под звездното небе Hug Пожелавам на всички това чувство Hug И ненадейно и кг намаляха, ей така, от нищото Thinking
Обичам ви, радвам се, че пишете Hug

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 09:34 от Sladune

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Алексче,мерси за кафенцето Hug

Те мъките с нашите майстори не са големи-имаме си един,който ги организира,и с него комуникирам основно.Не ми се мисли ако трябваше със всеки мйстор поотделно да се занимавам Sick.
Но ходя да ги наглеждам,че ако не правят нещо както трябва,да се реагира навреме Laughing
Имаме всеки ден оперативка hahaha-кой какво е свършил,оглеждам преценявам дали е добре и ми обясняват какво ще правят през деня Laughing

Иначе,проблеми изскачат с други неща-сега с паркета,и строителите ни лазят по нервите вече/много лъжат,ейй Crossing Arms/,с мебелите ни натискат/вече всичите са готови Mr. Green/.Има за какво да се нервирам,ама пак не е толкова много Laughing
От майсторите съм доволна-стараят се доста и засега нямам забележки към тях,слава богу Praynig

Днес ще водя малчо на доктор да видим как вървят нещата с хремите и кашлиците.Нали направи алергичен ларингит и беше много неприятно.Стискайте палци да е добре Praynig,че другата седмица ме чака почти целодневно висене в апартамента и е добре да е на градина.
Ако не,майка ми ще идва на помощ пак Laughing

Сладунче,много се радвам,че си изкарваш страхотно рожденния ден Grinning.Голямо празнуване ти се очертава,а Wink


Наистина много хора изчезнаха от темичката Thinking

Целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 227
Здравейте момичета Hug
Гадинка, страхотен резултат Hug
Госпожо, какво става с теб  Hug
Калида, колко е хубаво да си при нас Hug По всяка вероятност ще правя амнио, утре съм на лекар и ще имам по-ясна представа за изследванията, които ми предстоят. Целуни Данна и Никол Heart Eyes
Сладунче, супер празнуване Hug
Ками, вижда му се края вече и става все по-напрегнато, а Simple Smile
На всички много  Hug и приятен ден

# 28
  • София
  • Мнения: 480
Привет и от мен Simple Smile
Ками, и вие ли ремонт?  Confused
Аз да се похваля,че с  колегите резервирахме за 8ми Декември място за празника и съм много щастлива Simple Smile Не мога да не се изфукам    http://www.bryasta.com/ Mr. Green
И в работата засега всичко е ОК.
Изненадвам се как може всичко да е наред? Чак да се уплаши човек

# 29
  • Мнения: 243
И аз да влезна в новата тема.
Хич не съм разделна от доста време насам  Embarassed
Ще се стягам....
Старая се!

Общи условия

Активация на акаунт