Какъв крем за лице използвате?

  • 146 794
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Доскоро ползвах дневния и нощния крем на Апотеке Шелер, от серията за чувствителна кожа.
От две-три седмици като дневно ползвам едно тонирано кремче от серията Скин йога на Артдеко, а за нощен - хидратиращия крем на д-р Тайс от серията Долива.

# 16
  • Мнения: 1 243
Radiance Energy Fluid

Дневен лосион, формулиран с витамин С, който моментално придава сияен вид на кожата и възвръща естествения й блясък. Тенът на кожата е по-бистър и по-равен. Подходящ за комбинирана към мазна кожа
+
Енергизиращи капсули с витамин С

Капсулите за лице съдържат иновационен серум, формулиран с висока концентрация на витамин С по специална технология, която осигурява неговото постепенно отделяне и така интензивно съживява и придава блясък на кожата. Капсулите осигуряват моментален сияен ефект и по този начин визуално намаляват недостатъците на кожата.

На 25 съм, с нормална към смесена кожа. И двата продукта не са лоши, като капсулите ми допадат с една идея повече. Тях бих ги повторила  Peace

# 17
  • Мнения: 1 310
Кожата ми е мазна и проблемна и използвам тези кремчета:

# 18
  • Мнения: 10 514
В момента използвам Авен, но може ли някой да ми каже този на Лореал за каква възраст е. Извинявам се за лошата снимка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205238&pid=8585182 .

# 19
  • Мнения: 10 651
Ползвам крема на LUMENE - Arctic aqua. Доволна съм от него, за втори път си го купувам  Simple Smile
Ще следя темата с интерес  Peace

# 20
  • Мнения: 119
ANEW ultimate-дневен и нощен,възраст-40+,суха кожа

# 21
  • Мнения: 1 434
Кожата ми е суха  и чувствителна ,поради тази  причина не мога да ползвам  всеки  крем  ...

Доволна съм от  тези  три комбинации досега  Peace Препоръчвам ги  !

Дневен 




Нощен




Eye  gel




Day cream





Nigth  cream



Eye  cream




Доволна съм и   от тази комбинация  -  на Авен - за лятото




Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 12:33 от Bluevelvet

# 22
  • Мнения: 492
В момента ползвам на Noviderm - Serenaktiv, а преди това на Vichy -  и от двата съм доволна. Peace

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ползвам на Evelin 25+ за суха кожа-доволна съм.

# 24
  • Мнения: 3 695
в момента ползвам Avene

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
Редувам ги или

Но определено вишито ми допада повече  Peace

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 12:43 от Дудинка

# 26
# 27
  • Мнения: 1 236
Корф за първи бръ4ки и Юсерин за торби4ки и сенки под о4ите!

# 28
  • Мнения: 339
запис.тъкмо бях пуснала тема за конкретни крамова, но сега ще следя какво ползвате.Молбата ми е да пускате и приблизителна цена .

# 29
  • Мнения: 3 835
Аз много ги сменям.  Blush
В момента довършвам летните кремове -  тонираният на Avon
под него слагам втора седмица  серумът на Аню
околоочен - лифтинга за контура

нощен - доскоро този
околоочен - на  Колагена перленият


Сега есента и зимата ще мина на серията Anew Alternative на Avon и серията за мазна кожа на Родиола.

Общи условия

Активация на акаунт