Дюкан преобразява - дебеланки във фиданки превъплъщава - 131

  • 47 703
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Добро утро и успешен ден и много минусчета!

Хи-хи, и аз на първа....

# 16
  • Мнения: 332
Добро утроооо режимни бонбонченца  Mr. Green

*tan4eto*  Правя така кекс и блатове за торти откакто се помня....и добре,че се сетих да заменя съставките  Mr. Green Тия дни мисля и едно реваненце да врътна,само чакам да ми се преяде яко сладко  Heart Eyes

sanny3  newsm09 Бурни адмирациии  newsm20 newsm20 smile3501

merito  smile3501 Само не знам на къде ще сваляш още   bouquet

Честити свалени килограми на всичкиии  Heart Eyes  bouquet

scarlet_o_harra  Hug Добре дошла!
Има много режимни сладкиши ,които пак ще заместят сладкото.
Аз също имах проблеми със сладкото и са ми предлагали за хрома,но не съм го взимала.
Но сега вече не ми се яде така сладко....но включвам щепсъл "Воля"  или "Инат"  Joy
Аз какъв начин съм измислила....когато ми се преяде нещо много,задължително го готвя или го купувам на мъжете.Поддушвам го и ми мине мерака  Mr. Green Даже някой скоро беше писал,че също така помирисва и се наяжда  Mr. Green

Прекрасен ден съкровища    bouquet newsm51

# 17
  • Мнения: 34
Добро утро!
Дано да успея за първата страничка...!
Пожелавам лек и приятен ден на всички с много минусчета и не забравяйте да пиете водааа!
 Hug Целувки и прегръдки  Hug

# 18
  • Мнения: 196
Sanny3 е няма по- големи очи #Crazyиначе и тях щях да изцъкля.Боже мои браво на теб и на всички с тези прекрасни резултати.

# 19
  • Мнения: 1 113
Добро утро на всички!
Минавам само да се запиша в новата тема и ще бягам на работа.
Сани3 и мерито, поздравления!   bouquet
Лек ден на всички!  Hug

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Добре свършена работа на Вещи,поднесени кафенца.Здравейте,Ранобудки!!!
Аз задържам на 69.00, но ми е радостно,защото знам,че до края на седмицата ще съм 68.00кг.
Хубав ден,усмивки и ...РЕЖИМНО!

# 21
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Добро утроооооооооо!

Хоп цоп и аз тукааа!

Сани3 - Думи нямам! Бравооо!

Мерито - страшна, жестока разлика!!! Изглеждаш страхотно и много, много ти се радвам!

Ша звъня на Цоци - да я проверя какви ги върши!  newsm78

# 22
  • Мнения: 5
Добро утро и то мен.Открих един страничен ефект на режима........наспиваш се по-бързо JoyАз само да питам,колко време след като съм пила хапчета мога да ям трици? newsm78.
По-точно са 2 странични ефекта, с колкото дюканки съм говорила,всички сме почнали да се наяждаме само с помирисване  JoyТа в тоя ред на мисли като си готвя вече само с помирисване смесвам подправки  съставки и става много вкусно,а като се сетя преди как се чудех на вуйна ми,че само по аромата познаваше дали нещо е солено или безсолно.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 08:02 от petiof4eto

# 23
  • Мнения: 50
Благодаря, Тони   bouquet
  Ще последвам идеята, че аз обичам да правя сладки почти толкова, колкото и да ги ям  Laughing. Но ако и Той реши да следва режима (че има да сваля, ама се мотка), ще се прибягва до подсладители, няма начин.

P.S. Забравих да благодаря за новата тема  Embarassed , прекрасно оформление, както винаги, вдъхновяващо   bouquet

Хубав, усмихнат и отслабващ ден на всички!

# 24
  • Мнения: X
Добро утрои от нашите ширини

снощи си преглеждах за кой ли път настолната библия, зелената книжка демек
та в началото на рецептите е написано вместо "кулинарки" (предполагам това е правилната дума) - "кухарки"!!!

Вещи, честит нов статут
надявам се сега да си безмилостна към всички опити за диверсия при нас  Mr. Green

аз все още съм в МЦ и ми е трудно да преценя щетите от глюкозата, дето ми преляха
ама по мои сметки май теглото не е пострадало кой знае колко
само да видим кога ще тръгне надолу отново

поздрави и пожелание за много минуси

и не забравяйте студовата теория на доктора - че помагала на отслабването  Twisted Evil
при нас е вече зима - днес е -6
ама не се виждам да се къпя със студена вода и да съм я лятно сакенце само  Mr. Green

хайде до скоро

# 25
  • софия
  • Мнения: 4 985
Bанда, не съм ви чела, но влизам колкото набързо да си направя запис.

За,минавам за германия и няма да мога да ви чета няколко дни,Да не ме забравите до събота еййййййй!!!!! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 33
Добро утро, момичета!  Simple Smile
Ще повторя пак въпроса, на който никой не ми отговори- какво смятате за втора фаза със следното съотношение 3 дни ПЗ и 4 дни П?
Благодаря предварително на отзовалите се! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 226
Nevi2005  доста от нас спазват този ритъм от понеделник до четвъртък П и после петък , събота и неделя ПЗ.Така хем броенето е по лесно, а и като ходиш на гости е по лесно

# 28
  • Мнения: 33
Nevi2005  доста от нас спазват този ритъм от понеделник до четвъртък П и после петък , събота и неделя ПЗ.Така хем броенето е по лесно, а и като ходиш на гости е по лесно

Благодаря ти! Simple Smile Понеже съм изяла вече книгата на Дюкан с кориците, а там той упорито препоръчва като най-ефикасен варианта 5-5, затова и доста се чудех дали идеята ми е добра с 3-4. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 91
Добро утро  bouquet
Да се запиша и аз,макар че нямам много ищах за писане- май пак съм в онези гадните ми периоди на задържане - имам и Покачване.. и то в П.  За 5 дни П , сега накрая на периода съм повече от колконо влязох в него.И не знам на какво се дължи това.  Sad Може би на 00 . Никакъв солен продукт не съм консумирала този път, единствено пиех по 250 мл прясно мляко но съм сигурна че не е от това.  Sad
Успех на всички и много минусчета.

Общи условия

Активация на акаунт