Кодове за Ла Редут 15

  • 33 327
  • 455
  •   1
Отговори
# 390
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 642
Някой получи ли си поръчките, където са използвани повече от един размер на тренча или на всички са отказани.

Ами до колкото разбирам някои са си ги получили и 3-те поръчки с различните размери тренч, на други пък са отказани под предлог, че могат да използват кода само веднъж. Явно си е чист късмет да си ги получиш и с трите  Peace

# 391
  • Мнения: 146
Някой получи ли си поръчките, където са използвани повече от един размер на тренча или на всички са отказани.

Аз получих 5 от общо 6 поръчки с тренча. Последната ми е от 24.10. и се надявам че и тя ще дойде.  Simple Smile

# 392
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Днес разбрах, че на единия акаунт ми отказват 1 от порьчките, друга получих, а 3-та я чакам/24.10/. Но те 2 са пуснати една след друга, в рамките на 5 мин, при това за едни и сьщи артикули/олекотените завивки/ и явно са се усетили. На другия акаунт досега получих 2 от 3, последната от 24-ти я чакам Така, че явно си е вьпрос на кьсмет.  Peace

# 393
  • Мнения: 326
Днес получих поръчка от 18.10
Трябваше да е с палатката Снупи но и аз получих чувалчето
Много съм разочарована Sad
До сега май никой не е получавал палатката
Имам известия за още 3 поръчки.Предполагам че са тези с кода за тренча.Утре като ги взема ще пиша

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Каталога хората са го "сканирали" и качили отдавна  ooooh!
http://eprint.redoute.fr/FR/AH08/201208/ah08/
 
Еее,ама не ги крийте такива работи Simple Smile

Даа,ама далеч не е целия каталог.Този е много малък-100 и няколко страници.
Хартиеният каталог е над 700 страници..

Идеята за сканиране на хартиения каталог е много добра,но са си много страници Rolling Eyes


За 61425 за БД,я пробвайте с тази блузка или нещо подобно от новата колекция-не ви ли маха доставката?

Ками, благодаря за подкрепата!
Имам съвсем благородна идея да помогна на форумците и т.к. може и да не съм разбрала да попитам...
Това нещо не се ли съдържа именно в този каталог?
Не разбрах много......но ако си мислиш че в каталога ще видиш и техника.... Naughty не там няма има само дрехи и обувки  Hug

Оффффф и аз се чудя сега да пускам ли трета поръчка с полареното сако,че много ми се иска да си пусна и сутиените.......плюс това за първи път ми пратиха свесен код и ми се иска да го оползотворя три пъти ,пък като ми откажат някоя......емииииии здраве да е  Grinning

# 395
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Девойки, днес взех две пратки - едната от 16.10, втората от 22.10. Остана да дойде тази от 26.10. Код от фактурите и на двете пратки- 77771, strawberry вече го е дала като описание. Много ми се ще и третата да дойде  Embarassed

# 396
  • Мнения: 200
Ето и един код от мен ,дано не се повтарям  35122 - 30% намаление на играчки  + подарък
оферта : http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=cc9b791ee5d86c2d11

ред.се няма БД

# 397
  • Мнения: 259
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=ca59492e4d29451d21
получих това с код 35122 но не разбирам какъв е смисъла?
моля за помощ?

ееее писали сме едновременно

# 398
  • Мнения: 14 520
на мен пък са ми пратили писмо с код за подарък, персонален, за да ми се извинят, че съм имала проблеми с навигацията в сайта. пък аз не съм имала проблеми Rolling Eyes
подаръкът е чинии (tasse нали е чиния?)

някой имал ли е подобен случай?

# 399
  • Мнения: 200
на мен пък са ми пратили писмо с код за подарък, персонален, за да ми се извинят, че съм имала проблеми с навигацията в сайта. пък аз не съм имала проблеми Rolling Eyes
подаръкът е чинии (tasse нали е чиния?)

някой имал ли е подобен случай?

Да почти всички  Laughing

Та с 35122 аз немога да намаля нищо ,дава само подаръка ,не че е лош,но все пак да се възползвам и от -30те %  Crazy

# 400
  • Мнения: 4 202
на мен пък са ми пратили писмо с код за подарък, персонален, за да ми се извинят, че съм имала проблеми с навигацията в сайта. пък аз не съм имала проблеми Rolling Eyes
подаръкът е чинии (tasse нали е чиния?)

някой имал ли е подобен случай?

Да, на много хора пращат код с подобно извинение. Не знам защо, може да е маркетингов трик  Mr. Green

# 401
  • Мнения: 14 520
а някой получавал ли е чиниите? дали са хубави или да си ползвам друг код при следваща поръчка?

# 402
  • Мнения: 4 202
а някой получавал ли е чиниите? дали са хубави или да си ползвам друг код при следваща поръчка?

Не знам точно за кои е този код.
Имаше едни чинии - черни и червени, коментираше се, че са ужасно тежки, но не знам дали за тях става дума.

# 403
# 404
  • Мнения: 62
някой има ли идея как да намаля това?опитах всичко smile3515 но явно нещо не правя като хората,а и тези знаци от горе нищо не ми "говорят".благодаря предварително Hug
www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4447182&SizeCod … ue&ksource=-1

Общи условия

Активация на акаунт