САМОКОВчето с надежда чака сняг да падне в планината

  • 9 369
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4
Добро утро, мами ,поспалани.

# 241
  • Мнения: 79
Здревейте,как сте мами?Аз днес чакам мойта мама да дойде.Ще е много бързо гости,но все пак.
Майче,разказвай и показвай снимки от РД-то.
Бубе страхотна закуска с кафенце,много мерси.

# 242
  • Мнения: 24
Добро утро и от нас. Ние днес наистина сме поспалани - с Цвети станахме в 09.00 ч Laughing. Той нещо пак е хремав и от тази нощ и с кашлица. Направо вече незнам......... ooooh! Сутрешната разходка ще я пропуснем защото ми се вижда доста студено, а за следобяд незнам. Може и да се разходим да педи. А иначе се е разбеснял направо всичко е с краката нагоре #Crazy ooooh! Joy hahaha
Хубав и усмихнат ден на всички!!!

# 243
  • Мнения: 3
Привет и от нас!
Благодаря за пожеланията!
Празника мина отлично.
сутринта беше детското парти а вечерта празнувахме с бабите и дядовците......
а днес немога да изчиста, но Марти вече спи 3 часа и си свърших работата
Вечерта беше толко превъзбуден от многото хара, и всеки искаше да го гушне....
Че си игра до 11.30-12 вечерта и накрая заспа
качила съм  малко снимчици в нащо албумче.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220777&pid=8893790

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 18:01 от mmmaia

# 244
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мацки, айде утре на кафе Thinking
Сутринта преди да тръгна ще ви пиша тук, ако искате разберете се къде, а по пътя (като стигна) ще ви прозвъня (на повечети имам телефонните номера) Laughing
Айде дано да се мерне някой тук, утре до обяд Confused

П.П. Ще съм без детето Whistling

# 245
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Само ще идм да поръчаме храна за Златно чудо от ДК и тръгваме. След час съм в Св.
Ще ви се обадя, дано някой се мерне Thinking

# 246
  • Мнения: 79
Аз,Аз даже се оправяме и излизаме.

# 247
  • Мнения: 674
Аз ще ви кажа в последния момент дали ще дойда, защото днес бях обещала на майка ми да я оставя свободна да може жената да си оправя нейните неща (че ми гледа Габи от 7 сутрин до 7 вечер), ама ако успея да връча Габи на някой, съм на линия за среща. А иначе с Габи не отивам никъде.  Twisted Evil

# 248
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
За мое съжаление съм на работа и няма как да дойда.Приятно прекарване пожелавам на всичките,които ще се срещат.Лекинко ви завиждам,мацки.
Мая,снимките са супер.Много хубаво семейство вие тримата,рожденик ослепителен.А за масата и гощавката нямам думи,ти се справи страхотно,всичко изглежда не само вкусно,но и много интересно.Дечицата изглеждат много доволни.

# 249
  • Мнения: 463
Здравейте, сладури!
Аз нямам време да пиша, че не съм се прибирала от четири дни у дома- само за по няколко часа, че съм хванала едно убийство където се задълбаха нещата...
От горе на всичко Йони хвана конюнктивит от яслата в четвъртък и нямаше как да не си взема болничен в петък. И понеже имам нова шефка, стана голям проблем. Да ви кажа честно ще сменям работата, защото не може да се скапваш от работа и едни ден да ти се налага да отсъстваш и да ти се  обаждат през петнадесет минути и да ти крещят, че какви били тези глупости, нещо му имало на очите на детето, пък не знам си кой кашлял - искали ни всички на работа и кой щял да ми поеме "моите ", които всъщност са държавни. Направо съм бясна. Затова сега чакам малък разбойник да се напи и ще го караме на баба му, че ако си взема болничен от понеделник , което се налага ще трябва да се избием с шефката. Та по тази причина ще се местя в друга служба и почвам да говоря, че.... семейството ми е на първо място, а че тя си го е развалила заради работата, не значи, че и аз трябва да съм като нея.
Излях си яда, та сега да ви пожелая приятна срещичка  и дано скоро мога и аз да се включвам.
Мая, не мога да повярвам,че и вие сатанали на една. Да ти е жив и здрав сладура. Направили сте му прекрасно празненство. Поздравления!

# 250
  • Мнения: 674
Ехоооо, къде сте????? В неделя винаги тук е все едно паднала бомба. Laughing

Силве, хайде разказвай с кой се видя. Аз не можах, защото Габи спа до късно, а после "гледачи" намерих чак след 6. Close

Мими, с теб сме. Каквото и да решиш, ще е най-доброто, убедена съм. Hug Бързо Йони да се оправя. Praynig

Ааааа, Майче, забравих да те похваля. Всичко изглежда повече от страхотно. Явно празникът е бил суперрр! Браво!  bouquet

# 251
  • Самоков
  • Мнения: 561
Заповядайте, една малка почерпка за рождения ден на Бубо, който беше вчера, ама гледам, че никой не е забелязал.

# 252
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН НА БУБЧО!
ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕТО И МНОГО ПОСЛУШНО!



А ТОВА Е ЗА МАМА НЕЛИ

# 253
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Нели,зло да ви забрави!
Честит рожден ден на Бубчо!Желая му здраве,щастие,радостно детство и много усмивки!И да го зарадват скоро със брат или сестричка!
А на теб,Нели,да ти топли сърцето малък мъж!

# 254
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нелка, честит рожден ден на Бубчо на патерици, да Ви е жив и здрав и само радост да ви носи  bouquet
Ние вчера като отвързани се прибрахме в 20.30ч Blush
Но всичко е заради това, че си забравихме ключа, а аз се сетих да питам едва след Белово. Да не си помислите иначе,че сме големи скитни Naughty
С кой се видях не казвам, кой е бил си знае Mr. Green
Майтап бе народе, другите моржове по улиците на града бяха Майчето и бате Марти  Laughing Пихме по едно кафе, полафихме, походихме, полюляхме се и кой от къде е  Whistling
Много поздрави на всички и от Лили, тя е прехвърлила майчинството си на баба си, напуснала е старата работа и сега работи в Олимп. Видяхме се на бързо, че имаше някакъв банкет. Ще правят рожден ден и кръщене на 6.12.
По този повод дайте малко инфо за кръщенето. Ние мислим да направим всичко 3 в 1 на 6-ти (рожден, имен ден и кръщене), най-вероянто ще е на заведение, че не ми се чисти и не ми се мият чинии след това  Crossing Arms
След малко отиваме на рожден ден на моята приятелка, затова ще се "видим,чуем" утре Hug

П.П. Как се палят свещи Заря newsm78, от кой край newsm78, че съм взела торта и свещ, а не знам как да я запаля Blush

Общи условия

Активация на акаунт