САМОКОВчето с надежда чака сняг да падне в планината

  • 9 368
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 68
здравейте,ето е и мен ,последните дни бях малко заета и за това не се отчитах ежедневно,но днес намерих малко време и ето ме пред комп.
честити рождени дни на двамата ни рожденика от последните дни,с пожелания за прекрасно детство и да радват много,много родителите си

# 256
  • Мнения: 674

Нели, да ти е живо и здраво момченцето и все така палав и игрив!   bouquet
Ама колко съм отнесена само......а 100 пъти се сещах предишните дни за РД! bash

Хайде покажи ни тортата! Praynig Сигурна съм, че е страхотна като предишните! Wink

А това, Нели, е за теб! Hug

# 257
  • Самоков
  • Мнения: 561
Благодаря ви момичета! Hug
Ели, с тортата този път пожънахме страхотен успех, Бубчо беше очарован, но още не съм качила снимки, че цял ден не мога да разчистя след опустошителната буря, която мина вчера през нас.

# 258
  • Мнения: 79
ЧРД на Бубо и от нас!!!Жив и здрав,много щастлив и безгрижно детство.
 

# 259
  • Мнения: 24
Да е жив и здрав Бубчо!!! Да порастне с усмивка на уста, весел и палав, игрив и все така сладурест!!!

Честит празник мамо Нели:

# 260
  • Мнения: 79
А Силве,за вас добре че празника ще е 3в1,ама за детето,горкичкото не разбира как ще го прецакат откъм подаръци.За 3 празника ще получава 1 подарък. Naughty Joy

# 261
  • Мнения: 68
добро утро!!!
няма ли кой тук едно кафе да предложи,къде се изпокрихте напоследък newsm78

# 262
  • Мнения: 79
олеле,ама наистина голяма пустош.Бомба ли е паднала?Бързо да се разпишете,че вадя дневника и започвам с неизвинените и незнам после.
Асе,мерси за кафето.

# 263
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Моля не ми пишете отсъствие Другайрко, тук съм Mr. Green
Асе мерси за кафето bowuu
Е айде след малко идвам, че М ме вика

# 264
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поли праваси, че е прецакан, ама е малък и не разбира Mr. Green
Ние още го умуваме как и къде да е, но тия дне ще идем тук ( в Пз) в новата църква да питаме и направо доло под нас в ресторанта да ни изготвят куверт.....и последнто ще е да направя опит да се свържа със свеки (че нали е сърдита поради незнайни причини и не желае да говори с нас).
Аз прощавам 2 пъти - 1-я път понеже съм добър човек, 2-я път понеже на всеки му се случва да греши и 3-ти път няма Naughty
Ще бягам да пооправя преди малък да се събуди, че после ще поизлезем Wink

# 265
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Къде се губи Ани newsm78

# 266
  • Мнения: 24
Ей Силве, не се губи само Ани, ами доста от мамите. Напоследък сме си 5-6 и др. няма. Къде сте момичетаааааааа?

# 267
как сте мамчета-и аз съм от самоков и си живея тук.гледам ви ама май никой не познавам лично

Поздрави и ще пиша от време на време

# 268
  • Мнения: 3
мама на двамаj здравей welcome  Hands Clap
заповядай присъединяваи се към нас
даи повече инфо за теб

# 269
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добре дошла мама на двамаj ще се радваме и на по-често присъствие Wink
Разкажи ни повече за себе си Laughing
Ей междудругото се сетих, че имаше още една мама дето се разписа на 1-2 пъти и до там й беше Thinking даже не съм я и добавила Blush Whistling

Общи условия

Активация на акаунт