САМОКОВчето с надежда чака сняг да падне в планината

  • 9 360
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 228
писах,писах...Радостинка ми дръпна захранването точно на паблиша и всичко отиде по дяволите.Почвам на ново.

Нели, влизам ви напълно в положението на теб и Андро и желая на татко ви от все сърце много здраве,късмет и сили да се бори! Стискам палци и се моля всичко бързо и успешно да отмине и да нямате поводи за тревоги вече!Ние преживяхме същото преди седмица и зная какво ви е било преди,по време и сега ..след операцията. Милите ни родители са невероятна психическа опора за всеки от нас и имаме огромна нужда от тях.Сега трябва те да получат нашите сили и увереност,че всичко ще е наред.Много  силно ви Hug Praynig Peace и най-вече желая късмет и господ да бди над вас! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover.

Ели,сигурна съм,че ще се справиш повече от успешно.Защо,не с награди,особено ако те са учебни помагала по предмета или енциклопедии в тази насока.Супер идея.Успех на открития урок!!!С теб сме,а за малкото разкошно Габенце Heart Eyes Heart Eyes-много целувки!!!

Майче,започваме другата седмица живот и здраве.

# 286
  • Мнения: 228
Хей съгражданки,ще изпуснем пак 1ва страница.
хайде тогава да призная,че от 5 дни съм Дюканка и стопих 4 килца.Остават още 6 до най-оптималното ми някога тегло

# 287
  • Мнения: 4
Ани,и аз се чудя с тази диета.Не мога да спазвам никакви диети .Добре че отслабвам и без диета ,но от определено време задържам 77 и а трябва да стана 67 и тези 10 кг ще ме озорят сега зимата.Разкажи ми ти какво закусваш обядваш и вечеряш конкретно.

# 288
  • Мнения: 228
Бубе диета,като диета ,ама с особености.Ядеш риба,яйца,месо от говеждо,телешко и пилешко,мляко кисело 0,1 % и извара дядо Либен(примерно) в рамките от 5-10 дни,колкото издържиш.Въпроса е,че трябва нещата да са печени или варени.Може с подправки и малко сол.Етотук са всички правила в първия постинг,има и рецепти от които днес откраднах печените на тиган рачешки ролца(ммм вкусно,като чипс са)
Аз дотук съм яла варени яйца за закуска или кисело мляко с 1 лъжица овесени трици,на обяд пържоли пилешки на скара или риба на скара или яйца на очи(печени на тиган),слетобяд пак малко кисело мляко.За вечеря пуешка или телешка шунка с извара или омлет с шунка или кисело мляко.Различно ги съчетавам.
Може всякак приготвени риби(дори консервирани), само,че да са в собствен сос.Без олио.

Абе малко писва менюто,ама все се откарва седмица така,нататък продължаваш с втори етап(до свалянето до исканите кг).Той е 10дневка за кило горе долу и представлява първия етап с добавени зеленчуци и първия етап чист(ама не всякакви)-вж линка по-горе.
Примерно 7дни със зеленчуци и 3 дни само протеини.И така,аз още съм в първа фаза и мисля утре да ми бъде последен ден и да минавам и на зеленчуци.

Пие се много вода,за да изхвърлиш токсините и не се препоръчва повече от 7-10 дни на чисти протеини

# 289
  • Мнения: 228
А ето това е специално за урока на Ели,надявам се да и е от полза.Сега с Радостинка ги доизучаваме:)
http://nauka.bg/forum/index.php?showtopic=3007&st=0

# 290
  • Мнения: 228
Хайде тук,че ще ни заключат:)))https://

Общи условия

Активация на акаунт