Миете ли колата си?

  • 4 496
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 678
Всяка седмица Hug

# 76
  • Мнения: 12 674
Липсват ми автомовките. Дето влизаш вътре и то те клати, клати. И те сапунисва и изплаква. И накрая ти подухва. /нали темата е полупетъчна/.

Тая тема само за варненските мивки ли е?


Не, просто във Варна нямат една свястна мивка.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 08:47 от Мадам Х

# 77
  • Мнения: 1 187
Уф,незнам Варненки ли сте,Софиянки ли,но такова животно пръчка няма!Има пароструйка.Мноого е сложно и изисква висше образование да се справи човек сам с пароструйка... Stop Whistling
Баш на нея си мия колата срещу 2-3лв. сама.Понякога и мъжа ми я мие,когато сивото започне да прилича на кафяво..

# 78
  • Мнения: 15 677
мия я веднъж седмично външно задължително - обичам колата ми да е чиста - най-вече защото е бяла - а и ми е много по-уютно да си карам чистичка и подредена кола  Heart Eyes
вътре си я мия сама и то с голяяямо удоволствие - никой не може да ми я измие така, както го правя яз  Simple Smile

# 79
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Уф,незнам Варненки ли сте,Софиянки ли,но такова животно пръчка няма!Има пароструйка


Какво е това "пароструйка"  Shocked #Crazy

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Уф,незнам Варненки ли сте,Софиянки ли,но такова животно пръчка няма!Има пароструйка


Какво е това "пароструйка"  Shocked #Crazy

Ами... въпросната пръчка  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 161
пръчкоструйка

# 82
  • София
  • Мнения: 2 896
Ей тук на първата, третата и четвъртата снимка се вижда въпросната пръчкоструйка  Laughing

# 83
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Аз пък не правя така  Naughty

Кат ида и ползвам шампоаноструйка, водоструйка и ваксоструйка  Rolling Eyes.  И понеже самичка не може - с пръчката я пердаша колата, да вземе да се научи някой ден, ма кат я гледам Макаренко е бил прав - бая бой трябва да хапне и то баш с пръчката.
А кой си ползва пароструйката - да си я ползва,  при тая висока температура, вероятно от над 100 градуса ( щот парата кък ша излаа иначе), може да си събират натрошените парченца от гумените уплътнения, да се радват на паяжинообразната картинка на предния джам, чакайки всеки момент Спайдърмен да скокне отгоре й, и за капак на всичко фаровете могат да спрат да светят. ААА, ногу страшно стана, аз затва така не прая.
С пръчката и готово...

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз пък не правя така  Naughty

Кат ида и ползвам шампоаноструйка, водоструйка и ваксоструйка  Rolling Eyes.  И понеже самичка не може - с пръчката я пердаша колата, да вземе да се научи някой ден, ма кат я гледам Макаренко е бил прав - бая бой трябва да хапне и то баш с пръчката.
А кой си ползва пароструйката - да си я ползва,  при тая висока температура, вероятно от над 100 градуса ( щот парата кък ша излаа иначе), може да си събират натрошените парченца от гумените уплътнения, да се радват на паяжинообразната картинка на предния джам, чакайки всеки момент Спайдърмен да скокне отгоре й, и за капак на всичко фаровете могат да спрат да светят. ААА, ногу страшно стана, аз затва така не прая.
С пръчката и готово...

Добре де, хвана ни, че не разбираме, но то това си личеше от самото начало  Laughing. Затова на различните  ****струйки им казваме просто пръчка  Wink.

# 85
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 bowuu и аз съм за пръчката, ама и Шанел е права, дето вика пръчкоструйка

# 86
  • Мнения: 1 884
Относно пръчката и пароструйката, моля, да се включат филолозите! Аз тези тънкости на българския език  не ги разбирам Mr. Green

Предложението на Шанел, обаче много ми хареса!

Kölsches Mädel , странно ми е,  че точно ти питаш за миене на кола.  Simple Smile
Във вашия град прекарвам по седмица всяка година и винаги съм оставала смаяна от чистотата на улиците респ. на колите.
Особено зимата, когато сутрин и привечер пръска ситен дъжд - гледам, зверя се, но няма! Колите са по-чисто от колкото моята 3 минути след измиване.


От една година съм по-скоро Софийско Mädel , но по сърце и душа си оставам Кьолнско Grinning

# 87
  • Мнения: 2 161
Kölsches Mädel ,аз винаги те прочитам като Кьохел Мьохел.

# 88
  • Мнения: 1 884
 Joy Joy Joy

Чете се Кьолшес Медел и означава кьолнско момиче Peace

# 89
  • Мнения: 2 161
Аха,ясно.С най-добри чувства те мислех за Кьохел Мьохел,а не,че се заяждам.

Общи условия

Активация на акаунт